Προς το περιεχόμενο

Videos Αυτοκινήτων - Reviews , Παρουσιάσεις, Moose test κτλ.


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, eMike είπε

Πάντως εγώ που το είδα live στο Golden.. Είναι αρκετά όμορφο.. 

 

Και εγώ πέτυχα ένα στο δρόμο πριν κάτι ημέρες όντως ήταν ωραίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει ο τύπος δε μοιάζει...είναι ο Bo έτσι? :D 

 

Ωραίο, δε λέω, αλλά όλες αυτές οι τεράστιες οθόνες δεν είναι λίγο distracting?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Papakaliati είπε

❤️

 

 

Καλή η τεχνολογία αλλά παρα είναι υπερβολικές οι οθόνες , ταμπλετ πίσω , τάμπλετ στον τεμπέλη

Σαν παιχνίδι είναι προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το εσωτερικό

Στις 29/4/2021 στις 11:35 ΜΜ, Nabuko είπε

Πιο ωραίο φαίνεται τελικά

 

 

Πολύ όμορφο αλλά δεν μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερο χώρο για τους επιβάτες ? Για το μέγεθος του είναι μικρό για τους πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πολύ όμορφο αλλά δεν μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερο χώρο για τους επιβάτες ? Για το μέγεθος του είναι μικρό για τους πίσω

1.80 είναι ο πρώτος τύπος και έχει χώρο για τα πόδια. Φυσιολογικός μου φαίνεται ο χώρος για τους πίσω. Εκτός κι αν βάζεις μόνο φίλους σου γομάρια μπασκετμπολίστες 😂

Επεξ/σία από Nabuko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nabuko είπε

1.80 είναι ο πρώτος τύπος και έχει χώρο για τα πόδια. Φυσιολογικός μου φαίνεται ο χώρος για τους πίσω. Εκτός κι αν βάζεις μόνο φίλους σου γομάρια μπασκετμπολίστες 😂

Εγώ είμαι 1.83 και ενώ δεν βάζω μπασκετμπολίστες (loool) επειδή έχω τα παιδικά καρεκλάκια , βλέπω τον μεγαλύτερο χώρο όταν κάθεται το ένα παιδί στο καρεκλάκι και μπαίνει απο την ίδια πόρτα το άλλο για να πάει να κάτσει στην πλευρά του χωρίς να ποδοπατήσει την αδερφή της :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλή η τεχνολογία αλλά παρα είναι υπερβολικές οι οθόνες , ταμπλετ πίσω , τάμπλετ στον τεμπέλη

Σαν παιχνίδι είναι προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το εσωτερικό

Πολύ όμορφο αλλά δεν μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερο χώρο για τους επιβάτες ? Για το μέγεθος του είναι μικρό για τους πίσω

Καλά αμα θέλεις τις βάζεις τις οθόνες. Αλλά στην τελική πως θα διαλέξεις στο πίσω αριστερά κάθισμα μασάζ η θα κλείσεις την ηλιοροφή και τα ηλεκτρικά κουρτίνακια και ξέρω εγώ τι άλλο; 
Εχεις καμία 10ρια προγράμματα μασάζ, δεν μπορείς να τα βάλεις σε κουμπιά.

Κανε ταξίδι με μωρό καλοκαιριάτικα, και θα απορείς πως ζούσες τόσο καιρό χωρίς ηλεκτρικά κουρτινακια ! 

 

Επεξ/σία από Papakaliati
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Καλά αμα θέλεις τις βάζεις τις οθόνες. Αλλά στην τελική πως θα διαλέξεις στο πίσω αριστερά κάθισμα μασάζ η θα κλείσεις την ηλιοροφή και τα ηλεκτρικά κουρτίνακια και ξέρω εγώ τι άλλο; 
Εχεις καμία 10ρια προγράμματα μασάζ, δεν μπορείς να τα βάλεις σε κουμπιά.

 

Ναι οκ θα μπορούσε να έχει μία κεντρική 10άρα όχι ένα μέτρο οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ναι οκ θα μπορούσε να έχει μία κεντρική 10άρα όχι ένα μέτρο οθόνη

Μπορείς να βάλεις την κεντρική 11ρα όπως έχει η s/c class, η hyperscreen έξτρα είναι. Και στην τελική το αποτέλεσμα είναι πολύ πιο όμορφο από το μα έχεις ένα ταμπλετ που πετάει.

24 λεπτά πριν, Nabuko είπε

1.80 είναι ο πρώτος τύπος και έχει χώρο για τα πόδια. Φυσιολογικός μου φαίνεται ο χώρος για τους πίσω. Εκτός κι αν βάζεις μόνο φίλους σου γομάρια μπασκετμπολίστες 😂

Το πίσω παράθυρο φαίνεται σε μέγεθος οσο των αεροπλάνων, τι φάση; Αρκετά κλειστοφοβίκο το πίσω.

Επεξ/σία από Papakaliati
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsofras είπε

Η ηλιοροφή τα σπάει πολύ όμορφο σύνολο 

Τι έχουνε κάνει αυτοί εκεί στη χιουντάι? πολύ όμορφο αμάξι. Αν είχε και άλλο σηματάκι μπροστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Τι έχουνε κάνει αυτοί εκεί στη χιουντάι? πολύ όμορφο αμάξι. Αν είχε και άλλο σηματάκι μπροστά 

Δεν με πειράζει εμένα το σήμα μόνο που δεν έχει ρεζέρβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντοτε μου άρεσαν εμφανισιακά τα Tucson, όπως και αυτό.

Το συγκεκριμένο το θεωρώ overal μέτριο σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Το δυνατό του σημείο, βεβαια, είναι η τιμή του.

Οπότε, ναι. Είναι vfm. Υπό την προϋπόθεση ότι δεν θα το χαντακώσουν οι απαράδεκτες αντιπροσωπείες τους.

Αν όμως ψάχνεις το κάτι παραπάνω υπάρχουν καλύτερες προτάσεις.

Υ.Γ. 1: ΟΚ, οι Κορεάτες πάντα είχαν τσιμπημένες καταναλώσεις, αλλά 9+ σε μεικτό κύκλο είναι πάρα πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...