Προς το περιεχόμενο

Videos Αυτοκινήτων - Reviews , Παρουσιάσεις, Moose test κτλ.


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, tsofras είπε

Είναι πανέμορφο το άτιμο

 

Όντως πανέμορφο, ούτε να σκεφτώ δε θέλω βέβαια το πόσο θα στοιχίζει μια "νορμάλ" έκδοσή του. π.χ. θεωρώ απαραίτητο το ψηφιακό καντράν, το αναλογικό της peugeot με αυτή τη διαρρύθμιση είναι κακάσχημο πραγματικά. Αν κρίνουμε από τις τιμές του 208, για το 308 θα θέλεις καμιά 26-27κ για "σωστή" έκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, tsofras είπε

Είναι πανέμορφο το άτιμο

 

Αυτό είναι το gt line λογικά.

Οπότε 30k-35k και αντίο ζωή.

Βέβαια χάριν αυτού θα βάλουν αρκετό κόσμο στις εκθέσεις τους και επειδή έχουν και καλά και όμορφα αυτοκίνητα, όλο και κάποιους θα τσιμπήσουν.

Το ιδιο έγινε και με το 208.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, adi32 είπε

Απλα μια μεγεθυνση του 208 εκαναν (τραγικο χρωμα)

30-35000 για μεσαιο πεζω με τιποτα

Δεν θα το αγόραζα σε αυτό το χρώμα λόγω μεταπώλησης αλλά μου αρέσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τίμιο για τα λεφτά του (με εξαίρεση τα 2 αστέρια στο euroncap το οποίο σχολιάζει και ο παρουσιαστής τον λόγο)

Επίσης μου άρεσε πολύ η τσαχπινιά με την βάση του κινητού :D

 

1143450477_Screenshotfrom2021-06-1313-50-04.png.3459a9332303b68bc5b7f42126737971.png

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2021 στις 8:28 ΜΜ, Christos Vvs είπε

Επειδή η ζωή είναι πολύ μικρή για να μάθει κανείς Γερμανικά, όποιος ξέρει ας πει και σε μας τους υπόλοιπους το ρεζουμέ :P

Πολυ σκληρη αναρτηση, ο ανταγωνισμος καλυτερος. Τα καθισματα παραειναι μαλακα. Πολυ καλος ο συνδιασμος 1.6T θερμικου κινητηρα με ηλεκτρικο κινητηρα που δινει 36km αυτονομια και συνολικα 180hp, με το 8 ταχυτο αυτοματο κιβωτιο. 
 

Βρισκεται στο σταδιο 2/4 σε οτι αφορα το ποσο ετοιμο ειναι το αμαξι. Λογικα θα αλλαξουν αρκετα πραγματα. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xgol είπε

Πολυ σκληρη αναρτηση, ο ανταγωνισμος καλυτερος. Τα καθισματα παραειναι μαλακα. Πολυ καλος ο συνδιασμος 1.6T θερμικου κινητηρα με ηλεκτρικο κινητηρα που δινει 36km αυτονομια και συνολικα 180hp, με το 8 ταχυτο αυτοματο κιβωτιο. 
 

Βρισκεται στο σταδιο 2/4 σε οτι αφορα το ποσο ετοιμο ειναι το αμαξι. Λογικα θα αλλαξουν αρκετα πραγματα. 

Αλήθεια ε? Και το είχα και αυτό στη λίστα αν περίμενα λόγω των άνετων καθισμάτων που έχει συνήθως ως έξτρα και από ανάρτηση ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα προηγούμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsofras είπε

Αλήθεια ε? Και το είχα και αυτό στη λίστα αν περίμενα λόγω των άνετων καθισμάτων που έχει συνήθως ως έξτρα και από ανάρτηση ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα προηγούμενα

Δεν ειπε πως ηταν ασχημα τα καθισματα, ανετα καθοταν αλλα ηταν πολυ μαλακα „weich“, για την αφεντιά του. 

Ιδιο μηκος με το προηγουμενο, 5cm μεγαλυτερο πλατος και μεγαλυτερο μεταξονιο. 

Το εσωτερικο με τις οθονες ειναι εντυπωσιακο.

Ακουγα το βιντεο ενω οδηγουσα, αρα μπορει να μου ξεφυγε κατι. 
 

Γενικα, δεν πολυεμπιστευομαι την Bild. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...