Προς το περιεχόμενο

Videos Αυτοκινήτων - Reviews , Παρουσιάσεις, Moose test κτλ.


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Nabuko είπε

Που το διάβασες? εγώ διάβασα από 17.000, αλλού διάβασα ότι έρχονται τέλη 22 αρχές 23, αλλού από Φεβ 22. Δεν βρίσκω κάτι επίσημο

Στα ελληνικά σάιτ βρήκα αρχική τιμή από 15.000 μέχρι 16.000 ευρώ π.χ. : https://www.drive.gr/news/nea-montela/episimo-neo-dacia-jogger-video

Το είπε βασικά ο C.E.O της Dacia και από εκεί πιστεύω το πήραν: https://europe.autonews.com/munich-auto-show/dacia-launch-first-hybrid-jogger-crossover

ψάχνοντας εδώ και εκεί ανακάλυψα ότι θα έρχεται σε 3 εκδόσεις εξοπλισμού, δεν ξέρω τώρα την τακτική της Dacia στον βασικό εξοπλισμό αλλά ελπίζω να μην ακολουθεί την τακτική της Nissan που θυμάμαι πριν από χρόνια (το 2013 νομίζω) είχε μια προσφορά για το Nissan Micra στα 8900 και όταν είχα ρωτήσει έμπορο μου είπε ότι η βασική έκδοση δεν είχε καν ...κλιματισμό και ράδιο! 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το σουλουπι του θυμίζει έντονα Q3 Sportsback.

 

Καθόλου ασχημο θα έλεγα, ωστοσο θεωρω καπως λίγα τα 140 αλογα για το μεγεθος του

Μένει να δουμε και την τιμή που δε θεωρω οτι θα ειναι προσιτή και ας λεει αλλα ο παρουσιαστης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

Μένει να δουμε και την τιμή που δε θεωρω οτι θα ειναι προσιτή και ας λεει αλλα ο παρουσιαστης...

στα 29 με 30 το κόβω να ξεκινάει, 29.990 δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Nabuko είπε

στα 29 με 30 το κόβω να ξεκινάει, 29.990 δηλαδή

και εγω καπου εκει το υπολογίζω, οποτε μάλλον δε θα έχει λόγο υπάρξης στην κατηγορία 🤣 λαμβάνοντας υποψη τον ανταγωνισμό (θες να τον πεις vag θες να τον πεις ford οπως θες, αλλα για ρενο 30Κ+ ε οχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

και εγω καπου εκει το υπολογίζω, οποτε μάλλον δε θα έχει λόγο υπάρξης στην κατηγορία 🤣 λαμβάνοντας υποψη τον ανταγωνισμό (θες να τον πεις vag θες να τον πεις ford οπως θες, αλλα για ρενο 30Κ+ ε οχι)

Τόσο βέβαια φτάνει περίπου το Capture σε αυτόματο και μικρότερους χώρους. Εδώ μιλάμε για 4.5 μέτρα και χώρο 500+ λίτρα σε πορτ μπαγκαζ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τόσο βέβαια φτάνει περίπου το Capture σε αυτόματο και μικρότερους χώρους. Εδώ μιλάμε για 4.5 μέτρα και χώρο 500+ λίτρα σε πορτ μπαγκαζ

Ε καλα αυτοματο και πλουσιο το βλέπω προς τα 40...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gmts είπε

Ε εντάξει κοντά 40.000ε για τα αυτόματα i30N και Kona , οκ μπορεί να μην υπάρχει σε αυτή την τιμή κάτι αντίστοιχο σαν σύνολο αλλά πολλά τα λεφτά

Όχι πως είναι λίγα τα 27.000ε για το i20N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Όχι πως είναι λίγα τα 27.000ε για το i20N

που σπαει και τα ημιαξονια για πλακα 🤣

περα απο την πλακα, οι παραπανω τιμές μονο σαν αστειο θα μπορουσαν να γινουν αποδεκτες για χιουνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

που σπαει και τα ημιαξονια για πλακα 🤣

α αυτό δεν το ξέρω διάβασες κάτι ?

1000 φορές fiesta ST πάντως και στα συγκριτικά που έχω δεί το βγάζουν καλύτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

α αυτό δεν το ξέρω διάβασες κάτι ?

στο ακροπολις ήταν η παραπομπη του αστειου 

αυτοκινητο κουτας, ξεκινησε με προβλημα στη κρεμαργιερα, εβγαλε κανα 2 ακομα κ στο τελος ημιαξονιο, το παλεψαν τα παιδια όσο μπορουσαν παντως...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...