Προς το περιεχόμενο

Binance συναλλαγή


eddie-2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Billy Marte είπε

Ναι οκ απλά εγώ λέω ότι έχουν περάσει 8 εργάσιμες και κάπου διάβασα ότι δεν μπορείς να τα τραβήξεις στην εθνική όπως έκανα εγώ ! Απλά ρωτάω αν έκανε άλλος ανάληψη σε εθνική και αν του έγινε κανονικά και μετά από πόσες μέρες η του επέστρεψε το ποσό πίσω στην binance ! 

Κ εγώ έχω κάνει ανάληψη κ απλά αναμένω από 28 Απριλίου. Μίλησα με Binance, μου είπαν να κάνω υπομονή άλλες 3-5 εργάσιμες κ θα επικοινωνήσω κ με την εθνική μέσω καταστήματος. Γιατί από το τηλεφωνικό κέντρο δε μπορούν να δουν ούτε να δώσουν πληροφορίες για το λογαριασμό. 
Αν κ εδώ τα παιδιά είπαν ότι δεν παίζει απλά να χάσουμε τα λεφτά μας, ψέμματα δε θα σου πω, με έχει κόψει κρύος ιδρώτας...
 

Βοηθεια μας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 17/5/2021 στις 11:50 ΠΜ, Kyriakopoulaki είπε

Κ εγώ έχω κάνει ανάληψη κ απλά αναμένω από 28 Απριλίου. Μίλησα με Binance, μου είπαν να κάνω υπομονή άλλες 3-5 εργάσιμες κ θα επικοινωνήσω κ με την εθνική μέσω καταστήματος. Γιατί από το τηλεφωνικό κέντρο δε μπορούν να δουν ούτε να δώσουν πληροφορίες για το λογαριασμό. 
Αν κ εδώ τα παιδιά είπαν ότι δεν παίζει απλά να χάσουμε τα λεφτά μας, ψέμματα δε θα σου πω, με έχει κόψει κρύος ιδρώτας...
 

Βοηθεια μας! 

Εν τω μεταξύ οποίος έχει κανένα νέο για επιτυχή μεταφορά χρημάτων από Binance σε εθνική τράπεζα μέσω εμβάσματος το τελευταίο 20ημερο ας μας ενημερώσει παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για το hijack στο θεμα, αλλα εχω μια -πιθανον χαζη- ερωτηση για την visa καρτα της binance.

Παω να την κανω claim (μετα απο πολυ καιρο που εχω λογαριασμο και εχω κανει πολλες συναλλαγες, ειπα να βγαλω και την καρτα) και μου βγαζει οτι:

Please add 0.05 BNB to your spot wallet and then start order process again

Το περιεργο ειναι οτι εχω και fiat και crypto στο wallet μου, οποτε δεν καταλαβαινω γιατι δε με αφηνει να παρω 0,05 BNB απο αυτα, και να τα βαλω για την εκδοση της καρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2021 στις 3:35 ΜΜ, Kyriakopoulaki είπε

Εν τω μεταξύ οποίος έχει κανένα νέο για επιτυχή μεταφορά χρημάτων από Binance σε εθνική τράπεζα μέσω εμβάσματος το τελευταίο 20ημερο ας μας ενημερώσει παρακαλώ!

Καλημέρα παιδιά,είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα,τράβηξα λεφτά από την Binance προς εθνική τράπεζα και μετά από μέρες δεν μπήκαν.από το άγχος μου ζάλισα στα μηνύματα την Binance,κάλεσα τα κεντρικά της εθνικής 13 φορές και πήγα σε κατάστημα τους 6 φορές…μιλάμε για πολύ πρήξιμο!τελικα μετά απ 11 μέρες τα λεφτά γύρισαν πάλι πίσω στην Binance και επισης έλαβα μήνυμα ότι δεν έγινε το withdrawal.

ελπιζω να ξεμπλεξετε κι εσεις γρήγορα,απλά ζαλίσατε τους μην το αφήνετε έτσι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά εμένα μόλις μπήκαν στην εθνική μετά από 2 βδοναφες ακριβώς χωρίς να κάνω κανιά επικοινωνία ούτε με εθνική ούτε με binance ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Billy Marte είπε

Καλησπέρα παιδιά εμένα μόλις μπήκαν στην εθνική μετά από 2 βδοναφες ακριβώς χωρίς να κάνω κανιά επικοινωνία ούτε με εθνική ούτε με binance ! 

το σκέφτηκαν έτσι το σκέφτηκαν αλλιως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Billy Marte είπε

Καλησπέρα παιδιά εμένα μόλις μπήκαν στην εθνική μετά από 2 βδοναφες ακριβώς χωρίς να κάνω κανιά επικοινωνία ούτε με εθνική ούτε με binance ! 

Φίλε μου όταν λες 2 εβδομάδες εννοείς 10 εργάσιμες μέρες; Παιδιά εγώ ακόμα τίποτα από 28 Απριλίου! Με κόβει κρύος ιδρώτας! 😨

image.png

8 ώρες πριν, Thomaskzn είπε

Καλημέρα παιδιά,είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα,τράβηξα λεφτά από την Binance προς εθνική τράπεζα και μετά από μέρες δεν μπήκαν.από το άγχος μου ζάλισα στα μηνύματα την Binance,κάλεσα τα κεντρικά της εθνικής 13 φορές και πήγα σε κατάστημα τους 6 φορές…μιλάμε για πολύ πρήξιμο!τελικα μετά απ 11 μέρες τα λεφτά γύρισαν πάλι πίσω στην Binance και επισης έλαβα μήνυμα ότι δεν έγινε το withdrawal.

ελπιζω να ξεμπλεξετε κι εσεις γρήγορα,απλά ζαλίσατε τους μην το αφήνετε έτσι!!!

Στη binance στέλνω κ εγώ κ είναι πολύ ευγενικοί παραδέχομαι αλλά δε με έχουν βοηθήσει καθόλου... Έχω αρχίσει λίγο να πανικοβάλλομαι... Εσυ τελικά τι τα έκανες τα λεφτακια σου; Ακόμα στη binance τα έχεις; Πως θα τα βγάλεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5/5 έκανα αίτημα για ανάληψη 2 βδομαδες και μια μέρα μπήκαν και μου κράτησε εκτός από την ανάληψη που πήρε ένα ποσό μικρό και 3 ευρώ σήμερα δεν ξέρω γιατί τεσπα μπήκαν όμως ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι και εγώ καινούργιος στη binance , έχω πάρει κάποια shiba inu  από τη πλατφόρμα όμως στο mobile app  όταν προσπαθώ να πουλήσω δε μπορώ να πουλήσω σε euro  αλλά μόνο σε HKD μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι πρέπει να κάνω ; Γιατί τα έχω λίγο χαμένα με αυτή τη πλατφόρμα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Mavrakis28 είπε

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι και εγώ καινούργιος στη binance , έχω πάρει κάποια shiba inu  από τη πλατφόρμα όμως στο mobile app  όταν προσπαθώ να πουλήσω δε μπορώ να πουλήσω σε euro  αλλά μόνο σε HKD μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι πρέπει να κάνω ; Γιατί τα έχω λίγο χαμένα με αυτή τη πλατφόρμα ! 

το mobile app δεν το ξερω αναλυτικα, το ζητουμενο ειναι να βρεις το ζευγαρι που θες απο τα markets  - π.χ. inu/usdt και σε εκεινη την οθονη να βαλεις την εντολη, δηλαδή μπορεί να αγόρασες btc/eur και να πουλησεις btc/usdt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε   Αν κατάλαβα καλά δε μπορώ  απλά να πουλήσω σε euro  και να κάνω ανάληψη ... μάλλον  είναι άλλη διαδικασία από  υπολογιστή ! Θα το κοιτάξω ευχαριστώ πολύ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Χρειάζομαι λίγη βοήθεια ακόμα... Από 28 Απριλίου μέχρι κ σήμερα που μιλάμε τίποτα. Στα τηλέφωνα της εθνικής δεν έχουν μα μου δώσουν πληροφορίες για το λογαριασμό, στο κατάστημα της εθνικής μου είπαν ότι ο λογαριασμός μου είναι μια χαρά κ ενεργός αλλά δε φαίνεται να έχει γίνει κάποια κίνηση κ από τη binance ενώ μου είχαν πει ότι θα κοιτάξουν το θέμα μου εδώ κ τρεις μέρες δεν απαντούν καν στα μηνύματα μου με έχουν στο περίμενε με αυτό το κλασσικο αναμονή πάνω από 6 ώρες. 36 πέρασαν κ ακόμα τίποτα. Σας λέω δεν εμφανίζονται τα λεφτακια μου ούτε στο binance ούτε στην εθνική εδώ και 3μιση βδομαδες. Ξέρετε κάποιον που να έχει χάσει όντως τα χρήματα του. Επίσης στα μηνύματα τι ζητάτε; Γιατί εγώ ζήτησα από τη binance το αποδεικτικό του εμβάσματος της μεταφοράς για την εθνική κ είπε ότι δε μπορεί να μου το δώσει... Συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο αλλά αλήθεια παρακαλώ βοήθεια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.Ηθελα να ρωτήσω το εξής:Έχω φτιάξει λογαριασμό Binance κ έχω βάλει κ 100 ευρώ μεσα.Ο λογαριασμος έχει εγκριθεί κ όλα οκ.Το μόνο λάθος που έκανα κ δεν το κατάλαβα είναι ότι στα στοιχεία μου αντί να γράψω το όνομα μου Φώτιος όπως κ στην ταυτότητα το έγραψα Φώτης.Θα έχω πρόβλημα στο να βγάλω τα χρήματα μ από Binance?😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν νομίζω αν και στα αγγλικά θα πρέπει αν γράφεις ακριβώς όπως το γράφει στο διαβατήριο δλδ αυτα τα κομμένα που χρησιμοποιούμε εμείς στα ονόματα μας δεν τα καταλαβαίνουν στο εξωτερικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ πάλι καλησπέρα! Μετά κόπων κ βασάνων τα λεφτά μου είπε η Binance ότι αύριο θα τα δω στο λογαριασμό μου στη Binance. Απ’οτι κατάλαβα αυτοί έκαναν τη μαλακια. Όπως κ να έχει αφού με το καλό γυρίσουν θα προει να βρω τρόπο να τα πάρω σε δικό μου λογαριασμό. Δεδομένου ότι εγώ έχω λογαριασμό μόνο στην Εθνική που δεν μπορώ να κάνω τέτοια συναλλαγή τι λογαριασμό πρέπει να φτιάξω; Πειραιώς η Alpha bank? Για τη Revolut που αναφέρεται συχνά εδώ μέσα νομίζω δε θα ήθελα γιατί πάλι θα παραμένει το θέμα να τα μεταφέρω έπειτα σε λογαριασμό μου σε ελληνική τράπεζα. Έχετε κάτι να προτείνετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...