Προς το περιεχόμενο

Προσφορά yellows με την νέα εφαρμογή yellow app από την Πειραιώς [ΤΕΛΟΣ]


thouthou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Jake07 είπε

P40 PRO έμμεσα 480€ με κάρτες Πειραιώς που συμμετέχουν στο πρόγραμμα yellows.

Να με συγχωρείτε αν δεν την έχω ανεβάσει σωστά, πρώτη φορά ανεβάζω προσφορά.

μόλις πήρα από media markt το τηλέφωνο στα 599 με επιστροφή 120€ μέσω yellows. Νομίζω δεν έχει ξαναπαίξει σε τετοια τιμή. 

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/smartphones/huawei/huawei-p40-pro-256gb-grey

 

Skroutz από 599.

https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?from=latest_keyphrases&keyphrase=p40+pro

Τόσο το έχουν όλοι αλλά το media έχει την προσφορά με τα yellows. 

Το παρακολουθούσα οταν ειδα τα pricematch απο κωτσο και Πλαίσιο και με το που έσκασε στα mm έφυγε η αγορά!Ειχε παιξει black Friday 599€ με 15% επιστροφη ομως στον γερμανο.

Επεξ/σία από Panos1987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Μια ερώτηση, αν κάποιος αγόρασε με δόσεις, να μας πει αν πήρε το σύνολο των πόντων ή αν πήρε μόνο για την 1η δόση.

Edit:

Απαντώ στον εαυτό μου! 😄Διαβάζοντας τους όρους και τις προϋποθέσεις: 

"Online συναλλαγές σε δόσεις:

Η καταχώρηση των yellows στον λογαριασμό yellow των Μελών, θα γίνει έως και 15 ημέρες μετά την εκκαθάριση της κάθε δόσης." 

Επεξ/σία από Symbad
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/4/2021 στις 3:29 ΜΜ, downhill είπε

Για προπαραγγελία ipad m1 μπαίνουν οι πόντοι?

Λογικά πρέπει να μπαίνουν αν πληρώσεις.

Και το ipad pro 2020 έχει τρομερή τιμή πάντως με το 20%. 615€ βγαίνει το μικρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, djuan1988 είπε

Λογικά πρέπει να μπαίνουν αν πληρώσεις.

Και το ipad pro 2020 έχει τρομερή τιμή πάντως με το 20%. 615€ βγαίνει το μικρότερο.

Link για ipad pro 2020?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Link για ipad pro 2020?

Θα τα βρεις στο mediamrkt. Το 128Gb wifi το έχει σε προσφορά στα 769€, και με το 20% σε yellows έχεις επιστροφή 153€, για αγορές σε Σκλαβενίτη κτλ. Οπότε βγαίνει έμμεσα στα 616. 

Το σκέφτομαι αρκετά, απλά με φρενάρει μήπως είναι προτιμότερο το νέο με τον m1. Το σκεπτικό μου και βασικό ζητούμενο είναι να το διαμορφώσω ώστε να το δουλεύω και σαν laptop. Το ερώτημα δηλαδή, είναι αν το απερχόμενο ipad pro δίνει μια καλή εμπειρία ως παραγωγικό εργαλείο, ή κατά βάση είναι ένα πανίσχυρο tablet; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Symbad είπε

Θα τα βρεις στο mediamrkt. Το 128Gb wifi το έχει σε προσφορά στα 769€, και με το 20% σε yellows έχεις επιστροφή 153€, για αγορές σε Σκλαβενίτη κτλ. Οπότε βγαίνει έμμεσα στα 616. 

Το σκέφτομαι αρκετά, απλά με φρενάρει μήπως είναι προτιμότερο το νέο με τον m1. Το σκεπτικό μου και βασικό ζητούμενο είναι να το διαμορφώσω ώστε να το δουλεύω και σαν laptop. Το ερώτημα δηλαδή, είναι αν το απερχόμενο ipad pro δίνει μια καλή εμπειρία ως παραγωγικό εργαλείο, ή κατά βάση είναι ένα πανίσχυρο tablet; 

Εχω ipad pro 9.7 2017 αν θες κατι με ρωτας. Ποσο κανει με τον m1;

πεσμου αν θες τι θες να κανεις.  Πιο πολυ πανισχυρο ταμπλετ θα ελεγα αν και κανει τα παντα.

δουλειες με πολυ κειμενο ή σχεδιαση ισως δεν βολευει. Εκτος αν υπαρχουν εργαλεια που σε βολεψουν. Πενακι πχ. 
Το εξωτερικο compact πληκτρολογιο αν και λειτουργει δεν καθισα ποτε να το μαθω και εμεινε στο συρταρι.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Link για ipad pro 2020?

Στο site τους τα έχει όλα. Είναι όλα σε μειωμένη επίσημη τιμή, διότι έρχεται το νέο.

1 ώρα πριν, Symbad είπε

Θα τα βρεις στο mediamrkt. Το 128Gb wifi το έχει σε προσφορά στα 769€, και με το 20% σε yellows έχεις επιστροφή 153€, για αγορές σε Σκλαβενίτη κτλ. Οπότε βγαίνει έμμεσα στα 616. 

Το σκέφτομαι αρκετά, απλά με φρενάρει μήπως είναι προτιμότερο το νέο με τον m1. Το σκεπτικό μου και βασικό ζητούμενο είναι να το διαμορφώσω ώστε να το δουλεύω και σαν laptop. Το ερώτημα δηλαδή, είναι αν το απερχόμενο ipad pro δίνει μια καλή εμπειρία ως παραγωγικό εργαλείο, ή κατά βάση είναι ένα πανίσχυρο tablet; 

Δεν υπάρχει καν συζήτηση για το ποιο είναι καλύτερο laptop replacement, αλλά νομίζω δε παίζει ρόλο αυτό, αλλά το λειτουργικό.

Το iPadOS δεν είναι MacOS και από ότι φαίνεται η Apple δε θέλει να το κάνει κιόλας. Μακάρι να δούμε πράγματα προς αυτή τη κατεύθυνση τον Ιούνιο βέβαια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά.

Μια ερωτηση:

Εκανα παραγγελία την Τετάρτη 28/04 από MediaMarkt αξίας 976 ευρώ. Από τότε δεν έχει καν δρομολογηθεί παρόλο που το προιον εμφανίζεται διαθέσιμο. Το θέμα είναι ότι η ενέργεια λήγει την Πέμπτη και έχω το ερώτημα αν θα αποδοθούν τα yellows. Σε ερώτημα στο κατάστημα μου απαντησαν ηλεκτρονικά ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα, όμως με προβληματίζει ο όρος της προσφοράς που αναφέρει "3. Οι Συναλλαγές που συμμετέχουν στην Ενέργεια θα πρέπει να έχουν πραγματοποιηθεί εντός της Διάρκειας Ενέργειας και να έχουν εκκαθαρισθεί και καταγραφεί στα λογιστικά βιβλία της Τράπεζας έως τη λήξη της"

Εννοείται ότι αν δεν αποδοθούν οι πόντοι,  δεν θα επιθυμούσα την πραγματοποίηση της αγοράς. Είναι πολλά τα επιπλέον 200 ευρώ. Έχει κάποιος ή κάποια γνώση επί του θεματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που κάνεις μία φορά αν μπεις μες στο e-banking τα λεφτά αμέσως από το λογαριασμό σου είναι δεσμευμένα απλώς περνάνε κάποιες μέρες για να γραφτούν εγώ φαντάζομαι εννοούν τα δεσμευμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι στο e-banking εμφανίζεται η συναλλαγή. Έχεις δίκιο. Όμως εμφανίζεται υπό έγκριση. Μάλιστα, όταν πατάω να επεξεργαστώ τη συναλλαγή μου εμφανίζεται μήνυμα που λέει ότι η "Δεν είναι εφικτή η αλλαγή Κατηγορίας μέχρι να εκκαθαριστεί η συναλλαγή"

Αυτό το "εκκαθαριστει" με ανησυχεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...