Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

https://www.playstation.com/el-gr/seize-the-throne/#easter-eggs

Διαγωνισμός απο την Sony

 

Έχεις βρει μήπως και όλα τα easter eggs; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία έκπληξη δεν τους το χα, έκατσα και τα βρήκα και τα 34. Έχει και 3 που είναι έκπληξη για προσεχώς χωρίς να λέει τι και πως. Τσίμπησα και το αβαταρ και περιμένουμε !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Έχεις βρει μήπως και όλα τα easter eggs; 😛

Θελει να πατας μπολικο pause γιατι σε ορισμενα σημεια υπαρχουν 2-3 easter eggs που κραταει το συγκεκριμενο σημειο στο βιντεο και 1-2 δευτερολεπτα.Οποτε το καλυτερο που εχει να κανει καποιος ειναι να γυρναει πισω το βιντεο και να σταματαει ανα τακτα χρονικα διαστηματα ειδικα οταν βλεπει εικονες/σχηματα που ξεχωριζουν.

Αξιζει να ασχοληθεις γιατι αν τα βρεις ολα μπαινεις σε διαγωνισμο για ps5 με αρκετα καλουδια.Παρακατω η λιστα.

Ένα πλήρες σετ PlayStation 5:
  • 1 x Κονσόλα PlayStation 5 (Blu Ray Έκδοση)
  • 1 x Ασύρματο PULSE 3D™ Headset Λευκό
  • 1 x Media Remote control
  • 1 x DualSense Charging Station
  • 1 x HD Camera
  • 1 x 12μηνη Συνδρομή PlayStation Plus
  • 1 x Δωροκάρτα PlayStation Store €50
Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Mpafalo είπε

Παίδες το ανεμιστηρακι του μπορούμε να το καθαρίσουμε με την κοινή οδοντόβουρτσα; 

Nope, γιατί να το κάνεις αυτό?

Απλά φύσα το με κανένα "φουρφούρι.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχω αγοράσει την f1 .στα graphic settings έχει quality και performance mode τα οποία και τα 2 τρέχουν στα 4k 60 fps .η ερώτηση μ λοιπόν είναι πια εξναι η διαφορά τους ? Στο performance είναι τα fps σταθερά στα 60 και χανει λίγο σε ανάλυση? Εγω το τρέχω πάντως στο quality και το παιχνίδι είναι φοβερό σε γραφικά και τόσο smooth π δεν δοκίμασα καν το performance mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G4iwrgos είπε

Καλημέρα έχω αγοράσει την f1 .στα graphic settings έχει quality και performance mode τα οποία και τα 2 τρέχουν στα 4k 60 fps .η ερώτηση μ λοιπόν είναι πια εξναι η διαφορά τους ? Στο performance είναι τα fps σταθερά στα 60 και χανει λίγο σε ανάλυση? Εγω το τρέχω πάντως στο quality και το παιχνίδι είναι φοβερό σε γραφικά και τόσο smooth π δεν δοκίμασα καν το performance mode

To perfomance είναι 120fps  αν έχεις tv με hdmi 2.1 σε PS5 και Xbox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

To perfomance είναι 120fps  αν έχεις tv με hdmi 2.1 σε PS5 και Xbox.

Ααα οκ ευχαριστώ για την ενημέρωση όχι δεν έχω τβ με 2.1 μια 4k UHD έχω του 2018 . Αλλά και να είχα δε θα έβαζα performance και να έχανα σε ποιότητα καθώς στα 120fps νομίζω πέφτει αρκετά η ανάλυση. 

Επεξ/σία από G4iwrgos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...