Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, sndev είπε

ειναι διαφορετικα παιχνιδια το ενα ειναι παραγωγη sony το αλλο Bethesda οσο θελουν τιμολογουν. άλλο ειδος το ενα αλλο το αλλο κ αλλες ωρες σου καταναλωνει το ενα κ αλλο το αλλο 

αν θες τη γνωμη μου κ θες το deathloop Να περιμενεις κ αλλο.

τα παιχνιδια της Bethesda εχουν τη ταση να πέφτουν παρα πολυ γρηγορα σε τιμή 

Βασικά περίμενε να μπεί gamepass του χρόνου, λογικά μετά θα πέσει αρκετά η τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, chncynic είπε

Βασικά περίμενε να μπεί gamepass του χρόνου, λογικά μετά θα πέσει αρκετά η τιμή

Δε νομίζω ποτέ παιχνίδια του playstation να μπουν gamepass. Για πολλούς λόγους.

Επίσης δεν έχει ακόμα ανακοινωθεί ημερομηνία για ghost of tsushima στο pc. Μόνο σαν φήμη υπάρχει.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chncynic είπε

Βασικά περίμενε να μπεί gamepass του χρόνου, λογικά μετά θα πέσει αρκετά η τιμή

δε ξερω.. ποτε κ αν μπει κ ποσο θα κανει αλλα για παιχνιδι με τοοοοοση διαφήμισή κ τοσο πρόσφατη κυκλοφορια σημερα έπαιζε Ελλάδα στα 40 ε disk  

image.png.b909e52c3bea600b3a36bc3008d32fd9.png

και γερμανια στα 30 ε...

 

image.png.7eb9314065da7e4f44f76ebe25cd58d4.png

ακολουθεί το κλασικό μοτίβο bethesda  παιφτει  μέχρι να το ξεφτιλίσουν σε κάνα χρόνο 15-25e ε τουλάχιστον disk. Δεν νομίζω να παίξει ιδιαίτερο λογο το κάθε gamepass.

51 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

 αυτο το τερμάτισα πριν 4-5 μερες .. παιδιά μη το χάσετε πραγματικά θα περάσετε πολύ ευχάριστα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 minutes ago, ilos said:

Δε νομίζω ποτέ παιχνίδια του playstation να μπουν gamepass. Για πολλούς λόγους.

Επίσης δεν έχει ακόμα ανακοινωθεί ημερομηνία για ghost of tsushima στο pc. Μόνο σαν φήμη υπάρχει.

το deathloop ειναι παιχνιδι των xbox studios ουσιαστικα ασε που εχει βγει και σε Pc. Θα μπει στο gamepass τον σεπτεμβρη οταν ληξει ο ενας χρονος αποκλειστικοτητας που ειχε υπογραψει η Bethesda με την σονυ πριν την αγορα της πρωτης απο την microsoft.

 

Επεξ/σία από privateer
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξε κανεις το vanguard free access? 

Βρήκα τα adaptive triggers πολυ μαλακά, και τα είχα στο strong, το γυρισα μετα στο cold war και ήταν καλυτερα, νόμιζα χάλασε χαχαχα

Με τον καιρό τα βλέπετε ποιο μαλακα τα adaptive triggers, η είναι η ιδέα μου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέω παιχνίδια του playstation εννοώ first parties, αν δεν έγινα κατανοητός.

5 ώρες πριν, privateer είπε

το deathloop ειναι παιχνιδι των xbox studios ουσιαστικα ασε που εχει βγει και σε Pc. Θα μπει στο gamepass τον σεπτεμβρη οταν ληξει ο ενας χρονος αποκλειστικοτητας που ειχε υπογραψει η Bethesda με την σονυ πριν την αγορα της πρωτης απο την microsoft.

 

Για το ghost of tsushima μίλαγα.

To deathloop με το που κλείσει το time exclusivity θα μπει gamepass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakonass είπε

Παρέλαβα και γω σήμερα. Επέστρεψα τα πατσαβούρια Allstars και miles morales και με το πιστωτικό πήρα αυτά. 

20211122_123002.jpg

Αν έβαζες το Plus τα έχει όλα δωρεαν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakonass είπε

Παρέλαβα και γω σήμερα. Επέστρεψα τα πατσαβούρια Allstars και miles morales και με το πιστωτικό πήρα αυτά. 

20211122_123002.jpg

όλα αυτά έχουν δοθεί free όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι και καλά θα πλήρωνα ps plus; 😄 Ουδέποτε. Αν μπει η κονσόλα online θα είναι για να κατεβάσει update για παιχνίδι κι αυτό μόνο αν υπάρχει σοβαρό θεμα. Έχω το pc για online.

Επεξ/σία από tsakonass
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα...........

20 λεπτά πριν, tsakonass είπε

Ότι και καλά θα πλήρωνα ps plus; 😄 Ουδέποτε. Αν μπει η κονσόλα online θα είναι για να κατεβάσει update για παιχνίδι κι αυτό μόνο αν υπάρχει σοβαρό θεμα. Έχω το pc για online.

να υποθέσω οτι πριν το PS5 δεν υπήρχε PS3 & PS4 ..........

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα...........

να υποθέσω οτι πριν το PS5 δεν υπήρχε PS3 & PS4 ..........

Υπήρχε βρε, και ps1 και 2 και τα πάντα όλα. Δεν παίζω online με κονσολα. Δεν αγοράζω digital ώστε να μπορώ να ανταλλάσω/πουλήσω. Αν ήταν έτσι έπαιρνα το digital και ήμουν κύριος.

Επεξ/σία από tsakonass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...