Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Μεταφορικα,και τελωνειο πληρωσες?

Ποσο σου κοστισε συνολικα?

Σύνολο με μεταφορικά 46 ευρώ από αμαζον Γερμανίας. 

Τελωνείο εννοείται όχι, σε 5 μέρες τα είχα σπίτι μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, therock είπε

Ghost directors ps5, αν εχω το παλιο στο ps4 τι αγοραζω? 20 ευρω για την ps5 αναβαθμιση και 10 ευρω για το directors cut expansion?

ακριβώς φίλε 30 euro !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, therock είπε

Ghost directors ps5, αν εχω το παλιο στο ps4 τι αγοραζω? 20 ευρω για την ps5 αναβαθμιση και 10 ευρω για το directors cut expansion?

20 για το expansion

10 για το PS5 update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα να ρωτήσω κάτι. Έχω κάποια buds μάρκας Huawei. Τα χρησιμοποιώ στο κινητό στο τεμπλετ ακόμα και στο λαπτοπ απευθείας σύνδεση με Bluetooth απροβληματιστα. Στο ps5  ενώ  το βρίσκει και το αναγράφει στο μενού του ps5 στις ορατές συσκευές όταν κάνω σύζευξη λέει το ps5 δεν υποστηρίζει παρελκόμενα ήχου Bluetooth. Άρα δεν γίνεται? 

 

 

Επίσης ένα άκυρο για τους πιο 'χακερ' να αναφέρω ότι έχω κάι ένα usb adapter (κάνει για όλες τις κονσόλες) της 8bitdo του οποίο βέβαια είναι για κοντρολερς αν γίνεται μέσω πατέντα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Lobo10 είπε

4-5 ώρες είναι το main story σύμφωνα με το "how long to beat". 

Συνολο ειναι  ομως  πανω απο 15 ωρες

Δεν το λες και μικρο για expansion

To be precise, the add-on's storyline runs about three hours in total. Completing all the side missions pushes that runtime up to approximately 10 hours. Meanwhile, trying to track down all the collectibles and completing all the additional quests extends Iki Island to almost 15 hours in length.

Απο αθρο του  gamespot

 

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Συνολο ειναι  ομως  πανω απο 15 ωρες

Δεν το λες και μικρο για expansion

To be precise, the add-on's storyline runs about three hours in total. Completing all the side missions pushes that runtime up to approximately 10 hours. Meanwhile, trying to track down all the collectibles and completing all the additional quests extends Iki Island to almost 15 hours in length.

Απο αθρο του  gamespot

 

Ποιός ασχολείται με collectibles αν έχει και άλλα παιχνίδια να παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Ποιός ασχολείται με collectibles αν έχει και άλλα παιχνίδια να παίξει;

Με αυτο το σκεπτικο, μπορεις να μην παιξεις και καθολου το expansion, ξερω'γω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2021 στις 11:49 ΜΜ, Nik01 είπε

Το έχω εδώ και δύο μέρες το digital.Προσπαθω να βρω browser.Κατι ξένα δημοσιεύματα γράφουν ότι υπάρχει κρυφός browser, που τον βρίσκεις μόλις κάνεις login στο twitter,η στα settings στην σελίδα του playstation, πατάμε κάπου και βγάζει την σελίδα του Google...αλλά δεν τα έχω καταφέρει.Υπαρχει κρυφός browser στο ps5?

Καλημέρα από ποιο κατάστημα βρήκες το digital? Αυτό και αν είναι δυσεύρετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...