Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι VRR / FreeSync compatible adapter δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής.

Με έχει ψήσει τώρα που μου δείχνεις οτι έχει 120Hz στα 1440p. Από input lag δεν έχεις παρατηρήσει τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Ναι VRR / FreeSync compatible adapter δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής.

Με έχει ψήσει τώρα που μου δείχνεις οτι έχει 120Hz στα 1440p. Από input lag δεν έχεις παρατηρήσει τίποτα;

Δεν έχω παρατηρήσει input lag αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και τόσο πολύ, εάν θέλεις να το πάρεις καλύτερα από amazon για να εισαι καλυμένος σε περίπτωση που δεν κάνει δουλειά στο δικό σου setup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον στην Ελλάδα δεν έχει γίνει και τόσο καλή δουλειά όσον αφορά τις λεπτομέρειες και τα γραφικά θα δούμε σε λίγες μέρες πως θα πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας το series S - φουλ ικανοποιημένος - δοκίμαζα σήμερα του ξαδέρφου μου X και πραγματικά νομίζω αξίζει τα λεφτά του ειδικά το quick resume - έξτρα χώρος και το κομμάτι δίσκου και future proof. Νομίζω στα 200 παραπάνω τώρα θα έπαιρνα το Χ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Έχοντας το series S - φουλ ικανοποιημένος - δοκίμαζα σήμερα του ξαδέρφου μου X και πραγματικά νομίζω αξίζει τα λεφτά του ειδικά το quick resume - έξτρα χώρος και το κομμάτι δίσκου και future proof. Νομίζω στα 200 παραπάνω τώρα θα έπαιρνα το Χ

 

μονο και μονο η διαφορα αποθηκευτικου και οτι θα καλυψει πολυ καιρο αξιζει με τα χιλια η επενδυση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, blasterdark86 είπε

μονο και μονο η διαφορα αποθηκευτικου και οτι θα καλυψει πολυ καιρο αξιζει με τα χιλια η επενδυση

Είδα και τη κάρτα της seagate, ακριβή αλλα καλύπτει πλήρως τον πιο απαιτητικό. Ισως βιάστηκα τοτε , anyway

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ribopaido είπε

Έχοντας το series S - φουλ ικανοποιημένος - δοκίμαζα σήμερα του ξαδέρφου μου X και πραγματικά νομίζω αξίζει τα λεφτά του ειδικά το quick resume - έξτρα χώρος και το κομμάτι δίσκου και future proof. Νομίζω στα 200 παραπάνω τώρα θα έπαιρνα το Χ

 

και εγώ δεν νομίζω ότι αξίζει και τόσο το series S ειδικά στα 309 ευρώ. Τώρα βλέπω βέβαια ότι έχει πέσει στα 280. Μόνο για κάποιον που πραγματικά έχει οικονομικό πρόβλημα ή το θέλει να 2η-3η κονσόλα!

Για κάποιον που θέλει να παίζει πολλά παιχνίδια ταυτόχρονα θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία, ειδικά στο άμεσο μέλλον που θα βγαίνουν συνέχεια πολλά next gen παιχνίδια και θα είναι όλα μεγέθους 80-100gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...