Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, chncynic είπε

Metro 30 :D Το τραβήξανε λίγο lol

Καραγκιοζάκος φαίνεται που το διάβασα το review. Τι περίμενε αυτός CP2077 production quality χωρίς τα λάθη του  ; Δηλαδή ξενέρωσε με το release  του CP2077 και είχε ανεβάσει τόσο ψηλά τον πήχη και ήθελε το The Ascent να είναι ένα καλύτερο rpg από το CP2077 ας πούμε ; Κανεις δεν είπε ποτε ότι το Ascent θα είναι κλώνος του CP2077

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι δωσαν 8 στο cyberpunk. Οτι νανε. Στην τελικη το κατεβαζουμε και τεσταρουμε μονοι μας. 

Τωρα που πηρα τιμονιερα εχουμε αυτο. Για να δουμε μην το βγαλουν στο GwG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, privateer είπε

Αυτοι δωσαν 8 στο cyberpunk. Οτι νανε. Στην τελικη το κατεβαζουμε και τεσταρουμε μονοι μας. 

Τωρα που πηρα τιμονιερα εχουμε αυτο. Για να δουμε μην το βγαλουν στο GwG.

Θα παίξεις FH5 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, nekrik said:

Θα παίξεις FH5 

να σου πω και το 3 και το 4 δεν με βολεψαν με τιμονιερα. Το 3 μου φαινεται καλυτερο απο το 4 σε τιμονιερα αλλα και παλι δυσκολο. Αντιθετα το Forza 7 ειναι σουπερ με τιμονιερα. Εχω βεβαια και το 6 στο account μου για αυτο πιστευω μηπως και βγαλουν και το 7 οπως εγινε με το 6 σε GwG.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ανακάλυψα ότι στο μάρκετ που έχει το flight ✈️ Έχει έξτρα δωρεάν content νομίζω ότι αξίζει να το κοιτάξετε είναι αρκετά γίγα αλλά νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. 
Σκέφτηκα ίσως μετά την άδεια να αγοράσω είτε την premium deluxe έκδοση ή να πάρω ένα χειριστήριο για το παιχνίδι συγκεκριμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες!

Αν και προσωπικά δεν προλαβα να παίξω το ascent , περιμένω γνώμες σας γιατί δυστυχώς βλέπω μέτρια reviews και το περίμενα πως και πως!

skill up είχε θετικό review αλλα γενικα τα 6αρια κ 7 αρια πανε σύννεφο.

Οντως δεν υποστηρίζει hdr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω Forza 7 μέσω του gamepass την βασική έκδοση του. Θέλω να συνεχίσω να το παίζω, πρέπει να το αγοράσω τώρα ή θα μείνει στην συνδρομή και για το ερχόμενο διάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, mastixas said:

Παίζω Forza 7 μέσω του gamepass την βασική έκδοση του. Θέλω να συνεχίσω να το παίζω, πρέπει να το αγοράσω τώρα ή θα μείνει στην συνδρομή και για το ερχόμενο διάστημα;

αγορασε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, mastixas είπε

Παίζω Forza 7 μέσω του gamepass την βασική έκδοση του. Θέλω να συνεχίσω να το παίζω, πρέπει να το αγοράσω τώρα ή θα μείνει στην συνδρομή και για το ερχόμενο διάστημα;

Εγώ θα περίμενα πάντως. Το 6 το έβαλαν στο games with gold και όλα τα dlc τα είχαν βάλει στα 5 €. Δε λέω ότι θα γίνει πάλι το ίδιο αλλά δε χάνεις κάτι να περιμένεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Tigio13 said:

Εγώ θα περίμενα πάντως. Το 6 το έβαλαν στο games with gold και όλα τα dlc τα είχαν βάλει στα 5 €. Δε λέω ότι θα γίνει πάλι το ίδιο αλλά δε χάνεις κάτι να περιμένεις. 

Και εγώ το ανέφερα αυτό αλλά δεν το πολύ πιστεύω διοτι το έχει προσφορά 10 ευρώ μέχρι να γίνει delisted. Όπως και να χει μπορούμε όντως να περιμένουμε μέχρι τέλη Αυγούστου για να δούμε τα παιχνίδια του Σεπτεμβρίου κι αν είναι το αγοράζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, privateer είπε

Τωρα που πηρα τιμονιερα εχουμε αυτο. Για να δουμε μην το βγαλουν στο GwG.

επειδή υποστηρίζει crossbuy μπορείς να το αγοράσεις πολύ φθηνά για pc πάντως και να σου μείνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...