Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όποιον ενδιαφέρεται, τα Yakuza 0, Yakuza Kiwami και Yakuza Kiwami 2, που τέλος του μήνα βγαίνουν από το Gamepass, πωλούνται στο επίσημο store Ελλάδας (χωρίς Βραζιλίες κλπ) προς 5 ευρώ έκαστο.

Προσωπικά τα τσίμπησα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thagkol είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται, τα Yakuza 0, Yakuza Kiwami και Yakuza Kiwami 2, που τέλος του μήνα βγαίνουν από το Gamepass, πωλούνται στο επίσημο store Ελλάδας (χωρίς Βραζιλίες κλπ) προς 5 ευρώ έκαστο.

Προσωπικά τα τσίμπησα.

Το yakuza 0 είναι καταπληκτικό. Τα άλλα δε τα πρόλαβα αλλά με 5 ευρω έκαστο αξίζουν μάλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχω ένα άλφα υπόλοιπο χρημάτων στο ελληνικό profile μου αν αλλάξω region θα έχω το αντίστοιχο ποσό στην ανάλογη ισοτιμία; 

Ή κάθε region πόσο είναι αυτόνομο και όποτε αλλάζεις region στο ίδιο πάντα profile έχεις και το δικό του ύπολοιπο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αν έχω ένα άλφα υπόλοιπο χρημάτων στο ελληνικό profile μου αν αλλάξω region θα έχω το αντίστοιχο ποσό στην ανάλογη ισοτιμία; 

Ή κάθε region πόσο είναι αυτόνομο και όποτε αλλάζεις region στο ίδιο πάντα profile έχεις και το δικό του ύπολοιπο; 

Αν είναι από δωρο-κάρτες είναι ξεχωριστά, όπως εμένα π.χ.

balance.jpg.51ca06dd175991fbbcf14b12d665df33.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ότι πχ εγώ βάλει μέσω δώρο κάρτας στο ελληνικό profile μου 20 ευρώ αν αλλάξω store και επομένως region σε Αμερική θα μετατραπούν τα 20 ευρώ σε δολάρια; 

Ή το κάθε store και region έχουν το δικό τους πορτοφόλι αν έχεις βάλει λεφτά σε αυτό μέσω gift card;

 

Αν τώρα έχεις συνδέσει το ελληνικό πάντα profile σου με την ελληνική σου κάρτα πληρωμής με αυτή δεν μπορείς να αγοράσεις κάτι από αλλού region store πρέπει να βάλεις μέσω gift card αυτου του region τα λεφτά που θες και να αγορασεις με αυτά ότι θέλεις σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις 20 ευρώ στο ελληνικό, δεν μετατρέπονται σε κάτι άλλο, μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο στον ελληνικό.

Αν έχεις 20usd επίσης δεν μετατρέπονται σε κάτι άλλο και επίσης μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο στον αμερικανικό λογαριασμό για αγορά μέσω vpn.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Πες ότι πχ εγώ βάλει μέσω δώρο κάρτας στο ελληνικό profile μου 20 ευρώ αν αλλάξω store και επομένως region σε Αμερική θα μετατραπούν τα 20 ευρώ σε δολάρια; 

Ή το κάθε store και region έχουν το δικό τους πορτοφόλι αν έχεις βάλει λεφτά σε αυτό μέσω gift card;

 

Αν τώρα έχεις συνδέσει το ελληνικό πάντα profile σου με την ελληνική σου κάρτα πληρωμής με αυτή δεν μπορείς να αγοράσεις κάτι από αλλού region store πρέπει να βάλεις μέσω gift card αυτου του region τα λεφτά που θες και να αγορασεις με αυτά ότι θέλεις σωστά; 

Δεν μετατρέπεται τίποτα. Σε ότι νόμισμα αγοράσεις δωροκάρτα, μένει και το αντίστοιχο υπόλοιπο. Π.χ. 3 διαφορετικές δωροκάρτες από 3 διαφορετικές χώρες; 3 υπόλοιπα στα αντίστοιχα νομίσματα.

Μπορείς να αγοράζεις μόνο από τα αντίστοιχα stores. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν ολιγης κάθε store/region έχει το δικό του wallet και μένουν εκεί τα λεφτά για όταν και όποτε αγοράσεις από αυτά τα region - stores κάτι. 

 

Και δεν χρειάζεται να έχεις διαφορετική κάρτα για κάθε store/region απλά αγοράζεις την αντίστοιχη gift card και μετα οταν αλλάξεις region βάζεις τον αντίστοιχο κωδικό και σου πιστωνει στο αντίστοιχο region/store το ποσό για να αγοράσεις ότι θέλεις από το εν λόγο region/store. 

Καλά τα έχω καταλάβει; 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Εν ολιγης κάθε store/region έχει το δικό του wallet και μένουν εκεί τα λεφτά για όταν και όποτε αγοράσεις από αυτά τα region - stores κάτι. 

 

Και δεν χρειάζεται να έχεις διαφορετική κάρτα για κάθε store/region απλά αγοράζεις την αντίστοιχη gift card και μετα οταν αλλάξεις region βάζεις τον αντίστοιχο κωδικό και σου πιστωνει στο αντίστοιχο region/store το ποσό για να αγοράσεις ότι θέλεις από το εν λόγο region/store. 

Καλά τα έχω καταλάβει; 

Σωστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή χρονιά σε όλους!

Σήμερα μου ήρθε και εμένα η κονσολα.

Θέλω να κανω μια ερώτηση. Για μπαταρία στο χειριστηριο τι χρησιμοποιείτε?

Επεξ/σία από KadazVGC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια και μεγειες!

 

5 λεπτά πριν, KadazVGC είπε

Καλή χρονιά σε όλους!

Σήμερα μου ήρθε και εμένα η κονσολα.

Θέλω να κανω μια ερώτηση. Για μπαταρία στο χειριστηριο τι χρησιμοποιείτε?

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...