Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Γιατί στο halo infinite ενώ έχω τελειώσει με το campaign του παιχνιδιού σήμερα που έπαιξα για πρώτη φορά pvp όταν επιλέγω να κάνει continue το campaign μου μετά την αντίστροφη μέτρηση των 3 δευτερολεπτων δεν φορτώνει καθόλου το παιχνίδι και απλά όσες φορες και να πατήσω continue δεν κάνει απολύτως τίποτα. 

Δεν έχει συναντησει κάνεις αυτό το πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

μολις χθες εσωσα τον τυπο μεσα απο το υγρο που ηταν και σκοτωσα ενα <<boss>> . Νομιζω οτι ειμαι σχετικα στην αρχη

είσαι στη μέση περίπου, έχεις κανα 8ωρο χαλαρό ακόμα μέχρι το τέλος

 

3 ώρες πριν, vag.patrick είπε

Το the gunk αξιζει? το ειδα αλλα κατι δε μ αρεσε.... βεβαια αυτο το λαθος το χω κανει κι αλλες φορες.

αν σου αρέσουν τα 3D platform είναι καλό, εμένα μου άρεσε πολύ το σενάριο και τα γραφικά του, για χαλάρωση και μόνο από τα οπτικά του είναι ό,τι πρέπει, αν δεν σε τραβάνε αυτά και θέλεις κάτι πιο έντονο, το προσπερνάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα ήδη και λένε ότι το έχουν και άλλοι και απλά περιμένουν το νέο game Update για να το διορθώσουν. 

Απλά ρώτησα εδώ μην τυχόν και υπαρχει κάποια άλλη λύση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, alex-gate-7-1925 είπε

Ναι δεν είναι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή. Αλλά τα βρίσκω 99 ευρώ σε Microsoft Store, οπότε το σκέφτομαι.

Έχεις παρατηρήσει latency στον ήχο. Ειδικά αν παίζεις fps πχ warzone κτλ?

 

Ευχαριστώ

Από ποιο κατάστημα τα βρήκες στην κανονική τιμή ; Ψάχνω και εγώ δεν τα βρίσκω πουθενά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Από ποιο κατάστημα τα βρήκες στην κανονική τιμή ; Ψάχνω και εγώ δεν τα βρίσκω πουθενά..

Πάρτε αυτά. Πολύ καλύτερα απλά δεν έχουν bluetooth

Screenshot_20220124-204906_Skroutz.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό δωρεάν vpn για Argetina(Καλύτερα για υπολογιστή/firefox) γιατί το vpn.lat που δοκίμασα στο κινητό και παλιότερα δούλευε τώρα δεν δουλεύει.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό δωρεάν vpn για Argetina(Καλύτερα για υπολογιστή/firefox) γιατί το vpn.lat που δοκίμασα στο κινητό και παλιότερα δούλευε τώρα δεν δουλεύει.

hola.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Lobo10 said:

Πάρτε αυτά. Πολύ καλύτερα απλά δεν έχουν bluetooth

Screenshot_20220124-204906_Skroutz.jpg

τα εχω εξαιρετικα. φοβερη ποιοτητα ηχου και κατασκευης. Να κανετε επισης αμεσα το firmware update.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν δουλεύει καθόλου.

Οταν λες δεν δουλεύει καθόλου; Δεν σε συνδέει καν ή σε συνδέει αλλά καταλαβαίνει ότι βρίσκεσαι σε άλλη χώρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν με συνδέει καν.

Τουλάχιστον για Αργετινη που το δοκίμασα ούτε καν να σερφαρω σε οποιοδήποτε site δεν με άφηνε.

 

Έχεις να προτείνεις κάποιο άλλο γιατί και το αξιόπιστο μέχρι πρότινος vpn.lan στο κινητό δεν δουλεύει εδώ και ένα μισάωρο που δοκιμάζω(Ούτε αυτό σε αφήνει να σερφαρεις καν στο κινητό όσο το έχεις ενεργό)

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...