Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ενδιαφετε καποιος , παιζει το elite controler στα 120 ε sto plaisio 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/aksesouar-gia-konsoles/microsoft-xbox-wireless-controller-elite-series-2-black_3335690?gclid=CjwKCAjwj42UBhAAEiwACIhADpPGKO3KwQi-2Lj3_j5if0eSr-MlR-iSOx5XYbE6_h21hRzAvFMUUxoCTjgQAvD_BwE

 

το θυμάμαι κάπου στα 150+ να ξεκινάει

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sndev είπε

Αν ενδιαφετε καποιος , παιζει το elite controler στα 120 ε sto plaisio 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/aksesouar-gia-konsoles/microsoft-xbox-wireless-controller-elite-series-2-black_3335690?gclid=CjwKCAjwj42UBhAAEiwACIhADpPGKO3KwQi-2Lj3_j5if0eSr-MlR-iSOx5XYbE6_h21hRzAvFMUUxoCTjgQAvD_BwE

 

το θυμάμαι κάπου στα 150+ να ξεκινάει

Αυτά έχουν lifespan  6 μήνες- 1χρονο ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Αυτά έχουν lifespan  6 μήνες- 1χρονο ομως.

τι εννοεις, οτι σε 1 χρόνο ειναι δεδομένο ότι θα χαλασει 😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sndev είπε

τι εννοεις, οτι σε 1 χρόνο ειναι δεδομένο ότι θα χαλασει 😒

Έτσι βλέπω στο γκρουπ στο fb με φωτογραφίες. Πολύς κόσμος, υπάρχει δυνατότητα αντικατάστασης στα 2 χρονια εγγύηση αλλά λίγο μπερδεγουέϊ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. 

Σε mac book λειτουργεί κανονικά το xbox app με streaming? 

Κανω πολύ μακρινές σκέψεις να πάω σε Mac αν αλλάξω laptop εφόσον λειτουργεί το streaming από το xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, imr είπε

Ερώτηση. 

Σε mac book λειτουργεί κανονικά το xbox app με streaming? 

Κανω πολύ μακρινές σκέψεις να πάω σε Mac αν αλλάξω laptop εφόσον λειτουργεί το streaming από το xbox

Όχι, δυστυχώς δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα σε Macbook με MacOS από ότι ξέρω. Εγώ έχω ένα παλιό Macbook Pro του 2015 και σίγουρα δε μπορώ.

Κανείς βέβαια δε σου απαγορεύει να εγκαταστήσεις windows στο Macbook και να το τρέχεις από εκεί.

 

Επεξ/σία από thagkol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/5/2022 στις 7:46 ΜΜ, Tetrabitos είπε

Αυτά έχουν lifespan  6 μήνες- 1χρονο ομως.

Αυτό είναι καθαρά τη χρήση του κάνεις.

Αν παίζεις νευρικά χωρίς να τον προσέχεις και ο πιο ανθεκτικός μοχλός θα σου χαλάσει.

Εγώ προσωπικά έχω κρατήσει μοχλό xbox360 & playstation 2 που δουλεύουν ακόμα και τώρα.

Χωρίς να λέω ότι όλοι οι μοχλοί ανεξαρτήτως μάρκας και κονσόλας έχουν πολύ ευπαθή αναλογικούς μοχλούς αφού σε όλους είναι η ίδια ακριβός τεχνολογίας.

10 ώρες πριν, imr είπε

Ερώτηση. 

Σε mac book λειτουργεί κανονικά το xbox app με streaming? 

Κανω πολύ μακρινές σκέψεις να πάω σε Mac αν αλλάξω laptop εφόσον λειτουργεί το streaming από το xbox

Στις κονσόλες series s/x πάντως ακόμα δεν δουλεύει.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα  σας! Έχοντας το series x halo edition από day one  (έξι μήνες περίπου) διαπίστωσα πριν δύο εβδομάδες την κάκιστη βαφή που έχει το  χειρηστηριο αυτής της έκδοσης ξεβαφοντας σε δύο σημεία!!ανοιξα τικετ και έστειλα το χειρηστηριο. Λογικα αύριο μεθαύριο θα το παραλάβω για να δω τι έκαναν εν τέλη. Για του λόγου το αληθές σας παραθετο και δυο φωτογραφίες. Οποίος το έχει είχε κάποιο θέμα η είμαι εγώ o μόνος γκαντέμης; 

Screenshot_2022-05-18-21-45-52-60_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Screenshot_2022-05-18-21-45-43-99_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, blazing_inferno είπε

Καλησπέρα  σας! Έχοντας το series x halo edition από day one  (έξι μήνες περίπου) διαπίστωσα πριν δύο εβδομάδες την κάκιστη βαφή που έχει το  χειρηστηριο αυτής της έκδοσης ξεβαφοντας σε δύο σημεία!!ανοιξα τικετ και έστειλα το χειρηστηριο. Λογικα αύριο μεθαύριο θα το παραλάβω για να δω τι έκαναν εν τέλη. Για του λόγου το αληθές σας παραθετο και δυο φωτογραφίες. Οποίος το έχει είχε κάποιο θέμα η είμαι εγώ o μόνος γκαντέμης; 

Screenshot_2022-05-18-21-45-52-60_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Screenshot_2022-05-18-21-45-43-99_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

σου δίνουν ιδιο? διορθώνουν το υπάρχων η απλα παιρνεις ενα ραντομ ανασκευασμενο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

σου δίνουν ιδιο? διορθώνουν το υπάρχων η απλα παιρνεις ενα ραντομ ανασκευασμενο? 

Επειδή το χειρηστηριο είναι κυριολεκτικά καινούργιο (διότι σαν βασικό έχω το forza horizon  controller) θέλω να πιστεύω ότι  άλλαξαν τα δυο μέρη μόνο. Δεν θα με χάλαγε εάν είχαν στοκ άλλο καινούργιο ίδιο βέβαια . Εαν στείλουν  απλό μαύρο θα  έχουμε θέμα. Καλύτερα να μου το δώσουν πισω έτσι όπως ειναι. Σου παραθετο τι μου έγραψαν στο mail πριν το στείλουν πισω

Screenshot_2022-05-18-21-57-38-53_56514063904998099a7290fdb861fa95.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

H  MS  δίνει ανακατασκευασμένα για αντικατάσταση ακόμη και εάν το έχεις χρησιμοποιήσει για 5 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

H  MS  δίνει ανακατασκευασμένα για αντικατάσταση ακόμη και εάν το έχεις χρησιμοποιήσει για 5 λεπτά.

 Λογικό δεν είναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...