Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, blazing_inferno είπε

Εσυ εάν έπαιρνες ένα αυτοκίνητο και ενα πλαστικό μέρος του εσωτερικού του ξεβαφε στο εξάμηνο ενώ καλύπτετε από εγγύηση τι θα έκανες; όταν ένα προϊόν είναι ελαττωματικό σε όλες τις εκφάνσεις του έχεις κάθε δικαίωμα σαν καταναλωτής να πράξης όπως ορίζει η εκάστοτε εγγύηση. Και ναι παιδιά μπήκα στο account μου και δείχνει ότι μου έστειλαν άλλο ίδιο χειρηστηριο. Έχει διαφορετικό barcode από το αρχικό που έστειλα. Μόλις τώρα το ειδα

Screenshot_2022-05-19-10-44-18-86_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Μην ανχωνεσαι δεν μπαίνει μέσα η μαμά ms. To δικό μου  παλιό χειρηστηριο θα ξαναχρησημοποιηθει σε άλλο doa. Ανακύκλωση κάνει αδερφέ 

Από ότι φαίνεται το ίδιο θα σου στείλουν αλλιώς δε θα έγραφε halo. 

Είχε γίνει μια συζήτηση πριν καιρό για τα controllers και οι περισσότεροι εδώ (και λόγω εμπειρίας) ήταν στη φάση πως η ms στέλνει απλά και όχι επετειακά. Εμένα μου είχε κάνει εντύπωση 1ον γιατί αν είναι έτσι δεν υπάρχει λόγος να τα διαχωρίζει όταν τα κάνεις register στο λογαριασμό σου και 2ον γιατί δε γίνεται να στέλνεις ένα controller που σου στοίχισε 200 € και να σου επιστρέφει άλλο που κοστίζει πολύ λιγότερο. Μιλάω για το elite v2 halo. 

Από εκεί και πέρα συμφωνώ μαζί σου πως κάθε ελάττωμα είναι ελάττωμα και πρέπει να διορθώνεται. Από τη στιγμή που η ms σου δίνει controller μέχρι να επιστραφεί το δικό σου δεν υπάρχει λόγος να μην προβείς σε αντικατάσταση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Φίλε καλησπέρα όταν λες άνοιξες τίκετ και το έστειλες  τι ακριβώς έκανες? Ψάχνω πόσο καιρό να κάνω κάτι ανάλογο σε έναν μοχλό που έχω εντός εγγύησης και όλο μου λέει δεν γίνεται με mail και τέτοια απο το support το ψάχνω είναι απο κάπου αλλού επίσης επειδή το έχω δηλώση τον μοχλό γράφει το παράδοξο οτι έληξε η εγγύηση 08/22 .

Εδώ θα βρεις ότι ζητάς. Είτε τηλεφωνικά (που στο προτείνω) είτε μεσο chat. Θα σου ανοίξει tiket για να έρθουν να παραλάβουν μεσο ups το κοντρολερ και να το στείλουν Γερμανία. 

Μόλις τώρα, blazing_inferno είπε

Εδώ θα βρεις ότι ζητάς. Είτε τηλεφωνικά (που στο προτείνω) είτε μεσο chat. Θα σου ανοίξει tiket για να έρθουν να παραλάβουν μεσο ups το κοντρολερ και να το στείλουν Γερμανία. 

 

IMG_20220519_154519.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: 'Αγορά' παχνιδιού με Account έχει κάνει κανείς; Αξίζει; Έχει ρίσκο; Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Παράδειγμα: https://www.buygames.ps/en/monster-hunter-world-xbox?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, blazing_inferno είπε

Εδώ θα βρεις ότι ζητάς. Είτε τηλεφωνικά (που στο προτείνω) είτε μεσο chat. Θα σου ανοίξει tiket για να έρθουν να παραλάβουν μεσο ups το κοντρολερ και να το στείλουν Γερμανία. 

 

IMG_20220519_154519.jpg

Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά τα κατάφερα τώρα το θέμα είναι ότι δεν έχω άλλο κ αυτή η επιδιόρθωση λέει θα κρατήσει 15-20 μέρες κάποιοι λέγανε δίνουν άλλο αλλά το support μου είπε δεν ισχύει κάτι τέτοιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια έχετε να προτείνετε κάποιο αντίστοιχο παιχνίδι οπως το Days Gone, αλλά για Xbox; Διότι το συγκεκριμένο ειναι PS exclusive. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, divnt είπε

Παιδια έχετε να προτείνετε κάποιο αντίστοιχο παιχνίδι οπως το Days Gone, αλλά για Xbox; Διότι το συγκεκριμένο ειναι PS exclusive. 

Dead Rising. Κάποτε η σειρά είχε πολύ κόσμο πίσω της τώρα έχει ξεχαστεί.

Ξεχνάς το open world αλλά έχει κύκλο ημέρας νύχτας αποστολές που μπορούν να αποτύχουν και δεν επαναλαμβάνονται. Πολλά τέλη και νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε ταινία Ρομέρο με πινελιές GTA/Saints Row στο μαύρο χιούμορ και το ύφος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιαξανε το save system στα επομενα dead rising η το αφησαν ιδιο? Το πρωτο dead rising θυμαμαι εσωνες την προοδο σου σε συγκεκριμενες θεσεις.Δεν ειχε auto save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα το χειρηστηριο. Τελικά όλα πήγαν ρολόι και μάλλον αυτό που μου έδωσαν είναι ολοκαίνουριο  και όχι ανακατασκευασμένο. Και όπως με διαβεβαίωσαν και εχθες φυσικά ήρθε η halo edition. Απίστευτο service  σε επικοινωνία και σε ταχύτητα. Δεν έχω λόγια. 

Screenshot_2022-05-20-15-16-16-89_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Screenshot_2022-05-20-15-15-40-94_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το πεις ουτε του παπα .... συμφωνω με τον φιλο @Choutas και εγω ημουν 99,9% σιγουρος οτι πας για το απλο . Μπραβο στην Microsoft ! 

Υ.Γ Ευκαιρια να ασχοληθω με AC δεν επαιξα ποτε κανενα ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Choutas είπε

Νομίζω είσαι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας θα ορκιζομουνα ότι θα έπαιρνες το απλό το μαύρο.

 Καλά όταν θα έχεις χειροπιαστά στατιστικά για το πόσοι έδωσαν πίσω  limited edition  προβληματικά χειρηστηρια και πήραν απλά τότε θα συμφωνήσω. Εγω  πάντος οποίος με ρωτάει πλέον θα του απαντάω με βάση  την δικια μου εμπειρία όχι με  υποθετικά σενάρια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...