Προς το περιεχόμενο

FIFA 22 [Xbox One][Xbox Series X|S][PS4][PS5][Stadia]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, kundi είπε

δεν το έχεις ακόμα παίξει στο ps5?

Το έπαιξα ελάχιστα μέσω EA play αλλά ήταν σαν ξανά ζεσταμενο φαγητό ( οκ το αγαπημένο μου φαγητό αλλά ξανά ζεσταμενο)

Επεξ/σία από zourman1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μου έχουν απομείνει μερικές ώρες ακόμα να παιζω fifa 22 αλλά δεν ξέρω προτιμώ το 21 ακόμα! 

Θέλει βελτίωση λιγάκι ακομα θεωρώ οτι ακομα δεν ειναι έτοιμο εκατό τοις εκατό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Παιδιά μου έχουν απομείνει μερικές ώρες ακόμα να παιζω fifa 22 αλλά δεν ξέρω προτιμώ το 21 ακόμα! 

Θέλει βελτίωση λιγάκι ακομα θεωρώ οτι ακομα δεν ειναι έτοιμο εκατό τοις εκατό! 

Κι εμενα μου φαινεται λιγο αργο το παιχνιδι, πολλα scriptαρισμενα πραγματα που σε κανουν να χανεις πολυ ευκολες πάσες, οι τερματοφυλακες ενω λαβανε αρκετες βελτιωσεις παλι μπαινουν κατι γκολ που δεν μπαινουν ουτε σε τοπικο επαρχιας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Κι εμενα μου φαινεται λιγο αργο το παιχνιδι, πολλα scriptαρισμενα πραγματα που σε κανουν να χανεις πολυ ευκολες πάσες, οι τερματοφυλακες ενω λαβανε αρκετες βελτιωσεις παλι μπαινουν κατι γκολ που δεν μπαινουν ουτε σε τοπικο επαρχιας.

Οι τερματαδες μου φαίνονται για το ανάθεμα φέτος.  Ούτως η άλλως δεν βασιζόμαστε σε αυτούς 😁  . Να βαλουμε ένα γκολ παραπάνω από τον αντίπαλο στοχεύουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω βοήθεια , αγόρασε ο γιοσ μου το FIFA 22 για XBOX ONE απο το επισημο της Microsoft και ενω το εκανε install μπαίνει στην αφετερια του παιχνιδιου και λεει prees Α αλλά δεν πατιετε  τιποτα απο πληκτρα για να προχωρήσει  !! και εχει τραλαθει ! και τρελενει και μενα !! 

τι πρόβλημα υπαρχει γνωριζει καποιος να μας πει ?

ευχαριστω ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ερωτηση αν παρω το φιφα 22 για χβοχ ονε ενω εχψ σεριες χ θα παιζει με τα καλυτερα γραφικα ;

η θα πρεπει να αγορασω την εκδοση για σεριες χ ; αν ξερει κανεις η το εχει δοκιμασει κανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mixalisss είπε

καλησπερα παιδια ερωτηση αν παρω το φιφα 22 για χβοχ ονε ενω εχψ σεριες χ θα παιζει με τα καλυτερα γραφικα ;

η θα πρεπει να αγορασω την εκδοση για σεριες χ ; αν ξερει κανεις η το εχει δοκιμασει κανεις 

Θα πρέπει να πάρεις την έκδοση για series για να δεις καλύτερα γραφικά.. Το ίδιο ισχύει και για το nba 2k22.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, argate7 είπε

Ερώτηση..

παιδες βοήθεια!! Έχω Xbox series x με ultimate συνδρομή. Έχω κατεβάσει το fifa 22, αλλά δε μου επιτρέπει να μπω. Ξέρει κανεις τι παίζει;

Τι μήνυμα σου βγάζει; Μήπως έληξε το 10ωρο trial του παιχνιδιού;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CleanthisD είπε

Τι μήνυμα σου βγάζει; Μήπως έληξε το 10ωρο trial του παιχνιδιού;; 

Μου βγάζει μήνυμα με ανακατεύθυνση για το Microsoft store. Είχα την εντύπωση πως με gamepass όλα τα παιχνίδια της EA θα ήταν δωρεάν. Είμαι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, argate7 είπε

Μου βγάζει μήνυμα με ανακατεύθυνση για το Microsoft store. Είχα την εντύπωση πως με gamepass όλα τα παιχνίδια της EA θα ήταν δωρεάν. Είμαι λάθος;

Ναι είσαι λάθος. Το fifa δεν είναι. Θα γίνει δωρεάν κατά τον Μάρτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Ναι είσαι λάθος. Το fifa δεν είναι. Θα γίνει δωρεάν κατά τον Μάρτη 

Ωωωω… μάλιστα.. καταλαβα. Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...