Προς το περιεχόμενο

FIFA 22 [Xbox One][Xbox Series X|S][PS4][PS5][Stadia]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, argate7 είπε

Μου βγάζει μήνυμα με ανακατεύθυνση για το Microsoft store. Είχα την εντύπωση πως με gamepass όλα τα παιχνίδια της EA θα ήταν δωρεάν. Είμαι λάθος;

Όταν έχεις ultimate έχεις και ea play, αυτό θα σου δώσει 10 ώρες free trial για το FIFA 22.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από κάνα 3ωρο trial με το gamepass το αγόρασα και εγώ..Πολύ καλό παιχνίδι πιο αργό (προσωπικά μου αρέσει)..Στα της ατμόσφαιρας δίνει ρέστα η EA.Μονο μελανό σημείο η έλλειψη τεσσάρων Ιταλικών ομάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν κατάφερα να βγάλω ημίχρονο ....animation 2010,collisions είτε ανύπαρκτα είτε random ,η μπάλα ΑΚΟΜΑ μπαλόνι, ΑΙ ειδικά των αμυντικων για κλάματα and so on....

Πραγματικά ότι κατάφεραν 2021 δύο εταίριες της πουτσας (η μία με οικονομοτεχνικες πρακτικές της και η άλλη έκανε το ποδοσφαιρακι της Fortnite) να αφήσουν ολόκληρη τη gaming κοινότητα χωρίς ένα αξιόλογο ποδοσφαιρακι με ξεπερνάει ....

 

Ακόμα και 2Κ  έστω φροντίζει να βελτιώνει και να δίνει ένα άρτιο παιχνίδι στο offline κομμάτι του και από κ κ πέρα οποίος ενδιαφέρεται για online φροντίζει κ πως να το υποστηρίξει με mtx αλλά το παιχνίδι είναι πάντα εκεί σε υψηλό επίπεδο.

 

Κρίμα κ πάλι κρίμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι και να πω με αυτη την EA πραγματικα ειναι λιγο…Πηρα την εκδοση για series x και δεν μπορω να παιξω με τους φιλους μου που εχουν την απλη εκδοση και το One s για κονσολα.Οτι ναναι πραγματικα…Παιρνω φιφα τα τελευταια 8 χρονια μονο για το pro clubs και τωρα εδωσα 80€ και δεν μπορω να παιξω…

Σκ@&€παιχνιδο και σκ@&€ΕΑ

Αν το θελει καποιος το πουλαω

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john1080 είπε

Οτι και να πω με αυτη την EA πραγματικα ειναι λιγο…Πηρα την εκδοση για series x και δεν μπορω να παιξω με τους φιλους μου που εχουν την απλη εκδοση και το One s για κονσολα.Οτι ναναι πραγματικα…Παιρνω φιφα τα τελευταια 8 χρονια μονο για το pro clubs και τωρα εδωσα 80€ και δεν μπορω να παιξω…

Σκ@&€παιχνιδο και σκ@&€ΕΑ

Αν το θελει καποιος το πουλαω

δυστυχώς μόνο η ultimate έχει και τις 2 εκδόσεις (current and next gen)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Daredevil είπε

δυστυχώς μόνο η ultimate έχει και τις 2 εκδόσεις (current and next gen)

Τωρα αφού την πάτησα,εμαθα φίλε μου…Τι να το κάνω τώρα;Άσε με γιατί έχω κάτι νεύρα…

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντα έτσι ήταν το fifa online season division .. Έπαιρναν real, barca, Bayer και τώρα Pari.. Οι περισσότεροι που παίρνουν τέτοιες ομάδες είναι αμπαλοι.. Μόνο αν έπεφτες σε κανέναν καλό παίχτη και σε ταραζε στην τριπλα.. Το θέμα είναι αν παίρνεις ομάδα με 3 ή 4 αστέρια να σου βάζει αντίπαλο με αντίστοιχη δυναμικής ομάδα.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/10/2021 στις 8:55 ΜΜ, Daredevil είπε

δυστυχώς μόνο η ultimate έχει και τις 2 εκδόσεις (current and next gen)

Δηλαδή αν πάρεις την ultimate κατεβάζεις στο series x 2 εκδόσεις για να παίζεις με όλους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tiniakos είπε

Δηλαδή αν πάρεις την ultimate κατεβάζεις στο series x 2 εκδόσεις για να παίζεις με όλους; 

Επιβεβαιώνω ότι έχω την ultimate στο series x και έχω κατεβασμένες και τις δύο εκδόσεις (την current και την next gen)

Μην βαράτε τις κατέβασα και τις δύο για τις 10 ώρες trial :P που έδινε η κάθε μία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, nevermore είπε

Επιβεβαιώνω ότι έχω την ultimate στο series x και έχω κατεβασμένες και τις δύο εκδόσεις (την current και την next gen)

Μην βαράτε τις κατέβασα και τις δύο για τις 10 ώρες trial :P που έδινε η κάθε μία...

εσύ που έπαιξες και τις 2 ήθελα να σε ρωτήσω εάν έχουν ουσιαστικές διαφορές ? Αν είναι το ίδιο παιχνίδι με λίγο καλύτερα εφέ μήπως είναι προτιμότερο να παίρνουμε την απλή έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αξιζει; Μην δωσουμε λεφτα τσαμπα παλι; Ειναι πιο ρεαλιστικο; Αυτο με ενδιαφερει; Η στριβουν παλι ρομποτικα οι παικτες; Σε slow manual με sliders δοκιμασε κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...