Προς το περιεχόμενο

AOMEI Backupper Pro


9-11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Δυστυχώς το αρχικό νήμα είναι κλειδωμένο και δεν μπορώ να το ενημερώσω (αν παρακολουθεί κάποιος moderator ας τα συγχωνεύσει)

Τα ακόλουθα 2 serial numbers προέρχονται από ένα promotional campaign που τρέχει από τις 14/7 και μου ήρθε ως μάννα εξ ουρανού καθότι έπαθα ζημιά, χρειάστηκε να κάνω clone disk (βρίσκεται εν εξελίξει) και δεν είχα license καθότι εγκατέστησα το πρόγραμμα σε άλλο computer.
 

Αναφορά σε κείμενο

 

AMPR-S67QV-H5621-1Q55U

AMPR-8YFUT-H6819-778MV

 

Εγώ δοκίμασα το πρώτο και δούλεψε (δεν γνωρίζω για πόσο ακόμη θα είναι έγκυρα, ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ!)

Πηγή: https://www.techno360.in/aomei-backupper-pro-free/#gsc.tab=0

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 9-11 είπε

 Δυστυχώς το αρχικό νήμα είναι κλειδωμένο και δεν μπορώ να το ενημερώσω (αν παρακολουθεί κάποιος moderator ας τα συγχωνεύσει)

Τα ακόλουθα 2 serial numbers προέρχονται από ένα promotional campaign που τρέχει από τις 14/7 και μου ήρθε ως μάννα εξ ουρανού καθότι έπαθα ζημιά, χρειάστηκε να κάνω clone disk (βρίσκεται εν εξελίξει) και δεν είχα license καθότι εγκατέστησα το πρόγραμμα σε άλλο computer.
 

Εγώ δοκίμασα το πρώτο και δούλεψε (δεν γνωρίζω για πόσο ακόμη θα είναι έγκυρα, ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ!)


Πηγή: https://www.techno360.in/aomei-backupper-pro-free/#gsc.tab=0

 

Macrium reflect. To aomei για εμένα είναι πολύ κακο , γενικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε είμαι 5 λεπτά πριν την ολοκλήρωση του clone!

Θα ήθελες να δικαιολογήσεις την άποψή σου;

Επεξ/σία από 9-11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Macrium reflect. To aomei για εμένα είναι πολύ κακο , γενικά 

Τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το aomei ειναι καλυτερο, το αλλο κανει και fails.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα (την έκδοση standard που είναι ελεύθερη) την χρησιμοποιώ χρόνια σε πολλούς διαφορετικούς υπολογιστές (τόσο για να δημιουργώ και να επαναφέρω περιοδικά image δίσκων, αλλά και για να κάνω μεταφορά σε από HDD σε SSD). Είναι πάρα πολύ εύχρηστο, γρήγορο και αξιόπιστο. Το συνιστώ. Η pro έκδοση δεν θεωρώ ότι έχει και κάτι ιδιαίτερο πάντως. Η ελεύθερη έκδοση είναι αρκετή πιστεύω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Hausdorff είπε

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα (την έκδοση standard που είναι ελεύθερη) την χρησιμοποιώ χρόνια σε πολλούς διαφορετικούς υπολογιστές (τόσο για να δημιουργώ και να επαναφέρω περιοδικά image δίσκων, αλλά και για να κάνω μεταφορά σε από HDD σε SSD). Είναι πάρα πολύ εύχρηστο, γρήγορο και αξιόπιστο. Το συνιστώ. Η pro έκδοση δεν θεωρώ ότι έχει και κάτι ιδιαίτερο πάντως. Η ελεύθερη έκδοση είναι αρκετή πιστεύω.

Ειχε ενα feature που ηθελα μια φορα η pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Hausdorff είπε

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα (την έκδοση standard που είναι ελεύθερη) την χρησιμοποιώ χρόνια σε πολλούς διαφορετικούς υπολογιστές (τόσο για να δημιουργώ και να επαναφέρω περιοδικά image δίσκων, αλλά και για να κάνω μεταφορά σε από HDD σε SSD). Είναι πάρα πολύ εύχρηστο, γρήγορο και αξιόπιστο. Το συνιστώ. Η pro έκδοση δεν θεωρώ ότι έχει και κάτι ιδιαίτερο πάντως. Η ελεύθερη έκδοση είναι αρκετή πιστεύω.

Η Pro έκδοση προσφέρει 1:1 αντίγραφα. Το διαπίστωσα πριν μερικές ώρες όταν επιχείρησα να κάνω clone disk. Νόμιζα πως θα είχε τα full features για το διάστημα των 30 ημερών, αλλά τελικά όταν πατούσες "Clone" ζητούσε registration (υπήρχε μία ένδειξη με ένα λουκετάκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Με το πρώτο κλειδί το ενεργοποίησα κι εγώ. Μια απορία... τι εννοεί ο ποιητής με το "Upgrade AOMEI Backupper Pro from 1 Year to Lifetime"; Δηλαδή με το κλειδί αυτό μετά από 1 χρόνο "τέρμα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Macrium reflect. To aomei για εμένα είναι πολύ κακο , γενικά 

Το ακριβώς αντίθετο συμβαίνει, ασχολούμαι πάνω από 20 χρόνια με αυτού του είδους τα προγράμματα και τα χρησιμοποιώ 10-15 φορές το χρόνο.

Το AOMEI Backupper Pro είναι από τα καλύτερα προγράμματα των τελευταίων χρόνων, χρησιμοποιώ μόνο αυτό τα τελευταία δύο χρόνια και δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα.

 

3 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το aomei ειναι καλυτερο, το αλλο κανει και fails.

Πολλά!

Και εκεί που δεν κάνει ποτέ ούτε το AOMEI ούτε τα άλλα "Professional" προγράμματα που έχω στον υπολογιστή.
 

Spoiler

AOMEI.png.b534cd250ad8ef6a8c47c4f386bd778e.png

 

Επεξ/σία από filipN
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...