Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδια, έχω κάνει αίτηση για το freedom pass και ενώ μου βγάζει ότι είναι επιβεβαιωμένη δεν μου έχει ερθει κάποιο sms από Viva. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έφτιαξα ένα iPhone παλιό έβαλα apple pay και θα τα φάω στον Σκλαβενίτη μέσω efood.

Takeaway για παραγγελίες ανεξάρτητου κόστους. Ή πάνω από 30€ παράδοση σπίτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να χρησιμοποιιησω freedom πpass σε μορφη alpha bank καρτα (εκανα το λαθος κ δεν εβγαλα με viva wallet) στα κτελ της αττικης στο μουσειο της ακροπολης , σοτν παρθενωνα , στο πλανηταριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, anastasiaRinYo είπε

μπορω να χρησιμοποιιησω freedom πpass σε μορφη alpha bank καρτα (εκανα το λαθος κ δεν εβγαλα με viva wallet) στα κτελ της αττικης στο μουσειο της ακροπολης , σοτν παρθενωνα , στο πλανηταριο?

Οτι ισχυει για την εκδοση της viva, ισχυει και για της alpha. Οι κατηγοριες που μπορεις να χρησιμοποιησεις την καρτα ειναι οι ιδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2021 στις 9:07 ΜΜ, anastasiaRinYo είπε

μπορω να χρησιμοποιιησω freedom πpass σε μορφη alpha bank καρτα (εκανα το λαθος κ δεν εβγαλα με viva wallet) στα κτελ της αττικης στο μουσειο της ακροπολης , σοτν παρθενωνα , στο πλανηταριο?

Γιατί αναφέρεις ότι έκανες το λάθος και δεν έβγαλες  με viva wallet? Απ όσο ξέρω δεν έχουν καμία διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, TopBoy1488 είπε

Μπορείτε ακόμα να παραγγείλετε από efood μέσω Apple Pay?

 

12 λεπτά πριν, ismara είπε

εμένα δεν με αφήνει πάντως! λέει πως δεν είγινε δεκτή η πιστωτική

ωχ ωχ μη μου λετε τετοια
τη δευτερα εκανα παραγγελια σκλαβενιτη ολα καλα. θα δω ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iliassidi είπε

ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ GOOGLE PAY  ΓΤ ΔΕΝ Μ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΙ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΚΩΔΙΚΟ (CVV) ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ? ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΑΙ?

εγω οταν δεν το δεχοταν απλα ειχα βαλει λαθος καποια νουμερα
μια φορα της καρτας το μακριναρι
μετα το cvv
ημερομηνια χαχα ολα λαθος αλλα σε διαφορετικες προσπαθειες και ειχα φριξει

θα ελεγα να κατεβασεις την εφαρμογη της αφλα ή βιβα (αναλογα τι εχεις) και καπου εχει κουμπακι που λεει add to google pay
μπαμ-μπαμ

ΑΣΧΕΤΟ 

ακομη δεν ξερω γιατι μεσω apple pay δεχεται το efood αλλα οχι μεσω google, ή απλα μεσω των στοιχειων της καρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσω apple pay στο e food ενω χθες εκανα κανονικα παραγγελια σημερα μου βγαζει μηνυμα οτι εχω περασει το οριο ανεπαφων συναλαγων και να το κανω μεσω check and pin ξερει κανεις τι πρεπει να γινει; ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, GVolos97 είπε

μεσω apple pay στο e food ενω χθες εκανα κανονικα παραγγελια σημερα μου βγαζει μηνυμα οτι εχω περασει το οριο ανεπαφων συναλαγων και να το κανω μεσω check and pin ξερει κανεις τι πρεπει να γινει; ευχαριστω

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...