Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπεραα. Διαβασα τα προηγούμενα σχόλια αλλα δεν βρήκα απάντηση στο ερώτημα μου, συγχωρέστε όμως αν υπαρχει. Η απορία μου ειναι η εξης: αν κλείσω εισιτήρια πριν τις 31 Δεκεμβρίου, για εκδήλωση που γίνεται μετα τις 31 Δεκεμβρίου, γνωρίζετε αν θα υπάρξει καποιο πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, Anonymous0 said:

Καλησπεραα. Διαβασα τα προηγούμενα σχόλια αλλα δεν βρήκα απάντηση στο ερώτημα μου, συγχωρέστε όμως αν υπαρχει. Η απορία μου ειναι η εξης: αν κλείσω εισιτήρια πριν τις 31 Δεκεμβρίου, για εκδήλωση που γίνεται μετα τις 31 Δεκεμβρίου, γνωρίζετε αν θα υπάρξει καποιο πρόβλημα; 

Εφόσον η πληρωμή γίνει πριν την ημερομηνία λήξης της κάρτας, γιατί να υπάρχει πρόβλημα; Τα εισιτήρια θα έχουν πληρωθεί και θα τα έχεις διαθέσιμα.

Το μόνο πιθανό ζήτημα είναι αν για το χψ λόγο ακυρωθεί η εκδήλωση όπου εκεί δε ξέρω αν και πως θα μπορεί κάποιος με freedom να πάρει πίσω χρήματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε αιτηση για freedom pAss εχει μεινει απεσταλμενη απο 6 δεκεμβρη αλλα δεν μου εχει ερθι κανενα μηνυμα άπο την alpha συμβαινει και σε αλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2021 στις 6:12 ΜΜ, lampisd είπε

Καλησπερα σε αιτηση για freedom pAss εχει μεινει απεσταλμενη απο 6 δεκεμβρη αλλα δεν μου εχει ερθι κανενα μηνυμα άπο την alpha συμβαινει και σε αλλους;

καλησπερα ειχες κανα νεο απο τν alpha bank ;

προλαβαινουμε δηλαδη να βγαλουμε ακομα το freedom pass η το τραιναρουν οι τραπεζες ωστε να περασει ο δεκεμβρης και να μη βγει ποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Karelia97 είπε

καλησπερα ειχες κανα νεο απο τν alpha bank ;

προλαβαινουμε δηλαδη να βγαλουμε ακομα το freedom pass η το τραιναρουν οι τραπεζες ωστε να περασει ο δεκεμβρης και να μη βγει ποτε;

Δεν το τρεναρει κανεις. Ειχατε 6 μηνες για να κανετε εμβολιο και να παρετε τα λεφτα. Απο την αρχη ειναι γνωστη η καθυστερηση των 2 εβδομαδων για την εκδοση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Δεν το τρεναρει κανεις. Ειχατε 6 μηνες για να κανετε εμβολιο και να παρετε τα λεφτα. Απο την αρχη ειναι γνωστη η καθυστερηση των 2 εβδομαδων για την εκδοση του.

Δεν εκανε 2 εβδομαδες τότε. 2 μερες εκανε τωρα άρχισαν οι καθυστερήσεις επειδη μαζεύτηκαν πολλες αιτήσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Manolo7 είπε

Δεν εκανε 2 εβδομαδες τότε. 2 μερες εκανε τωρα άρχισαν οι καθυστερήσεις επειδη μαζεύτηκαν πολλες αιτήσεις 

Σωστα, εκανε τοτε 4-5 μερες, αλλα απο τελη Αυγουστου εκανε 1+ εβδομαδα. 🤷‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς να αγοράσει εισιτήρια για αγώνα μπάσκετ ή ποδοσφαίρου στο ΣΕΦ και Καραϊσκάκης αντίστοιχα με το freedom pass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, ανακάλυψα ότι μπορείς να αγοράσεις συνδρομή spotify premium με το freedom pass. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν, απλά μοιράζομαι την ανακάλυψή μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Android Crazy Rom Team είπε

Ρε παιδες γινεται να πληρωσω τα 150 με freedom pass και τα υπολιπα με χρεωστικη στο booking? Αν ναι πως?

Μιας και στο booking δεν περναει το freedom pass, ειτε θα πρεπει να πας στον προορισμο σου πριν τις 31/12 για να πληρωσεις στο pos, ειτε το ξενοδοχειο να εχει δυνατοτητα ηλεκτρονικης πληρωμης.

Αν γινει η πληρωμη των 150, μετα με συννενοηση, θα σου ανοιξουν δωματιο για κρατηση στο booking με το υπολοιπο ποσο.

Βασικα ειχα ζητησει απο καταλυμα οτι θελουμε να πληρωσουμε 1 δωματιο 50/50 με φιλο, και μετα απο τηλ μειωσαν τις ελαχιστες μερες στο μισο (βεβαια μετα εμαθα οτι δεν μπορεις να κλησεις μεσω booking και εν τελει πληρωσαμε απο κοντα 50/50)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

12 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν το τρεναρει κανεις. Ειχατε 6 μηνες για να κανετε εμβολιο και να παρετε τα λεφτα. Απο την αρχη ειναι γνωστη η καθυστερηση των 2 εβδομαδων για την εκδοση του.

Γιατι λες ανακριβειες αρα ψεμματα;;

Στον αδερφο μου και σε ποσα κοντινα ατομα εκδοθηκε σε 2-4 μερες σε ολους 1εως 2 μηνες πριν 

οποτε να φανταστω σχολιαζεις χωρις να εχεις εκδοσei καν freedompass και νa εχεις τεκμηριωμενη αποψη 

sounds logic

Επεξ/σία από Karelia97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Karelia97 είπε

οποτε να φανταστω σχολιαζεις χωρις να εχεις εκδοσei καν freedompass και νa εχεις τεκμηριωμενη αποψη 

sounds logic

Πως το κατάλαβες ρε αλάνι? 

1750385092_Screenshot_20211213-172424_GooglePlayservices.jpg.7c899dcabc2fa1dd9d4805f8992e4028.jpg

Απλά δεν περίμενα τελευταία στιγμή για να εκμεταλλευτώ τα 150 😊

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Πως το κατάλαβες ρε αλάνι? 

1750385092_Screenshot_20211213-172424_GooglePlayservices.jpg.7c899dcabc2fa1dd9d4805f8992e4028.jpg

Απλά δεν περίμενα τελευταία στιγμή για να εκμεταλλευτώ τα 150 😊

 

καλα και να μη παρουμε το voucher μικρο το κακο δε νομιζω καποιος να εμβολιαστηκε μονο γι αυτο

απλα δε μου φαινεται ΄διολου περιεργο να το τρεναρουν "τυχαια" τωρα που ληγει η καμπανια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...