Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, μπαρμπαγιωργος είπε

τι λεει δηλαδη;

Εχω περασει το οριο ανεπαφων συναλαγων και να το κανω μεσω check and pin και επισης το efood πως δεν γινεται δεκτη η πληρωμη με πιστωτικη.Η πληρωμη εγινε μεσω iphone και apple pay ομως μου εμφανισε τα παραπανω προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, athens_fight1 είπε

Εχω περασει το οριο ανεπαφων συναλαγων και να το κανω μεσω check and pin και επισης το efood πως δεν γινεται δεκτη η πληρωμη με πιστωτικη.Η πληρωμη εγινε μεσω iphone και apple pay ομως μου εμφανισε τα παραπανω προβληματα.

αυτο στο λεει η τραπεζα σε μηνυμα; δοκιμασε να κανεις μια αγορα κατι με τον αριθμο της καρτας κτλ. πχ ενα εισητηριο μετρο και μετα ξανα "ανεπαφα" apple pay & efood
ή κανε ενα κόπο και μίλα και με την  Αλφα (?) 
Και αν βγαλεις ακρη πες και σε εμας χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, μπαρμπαγιωργος είπε

αυτο στο λεει η τραπεζα σε μηνυμα; δοκιμασε να κανεις μια αγορα κατι με τον αριθμο της καρτας κτλ. πχ ενα εισητηριο μετρο και μετα ξανα "ανεπαφα" apple pay & efood
ή κανε ενα κόπο και μίλα και με την  Αλφα (?) 
Και αν βγαλεις ακρη πες και σε εμας χαχα

Λειτουργει παντου εκτος απο efood...viva wallet εχω!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθεστε και τρώγεστε για το e-food ενώ ήταν τρύπα στο σύστημα που περνούσαν οι συναλλαγές και κανονικά δεν επιτρέπετε. Λέτε να μιλήσετε και με την alpha Bank να τους πείτε γιατί το βρήκατε;  😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

κάθεστε και τρώγεστε για το e-food ενώ ήταν τρύπα στο σύστημα που περνούσαν οι συναλλαγές και κανονικά δεν επιτρέπετε. Λέτε να μιλήσετε και με την alpha Bank να τους πείτε γιατί το βρήκατε;  😆

να σε ενημερωσω πως μιλησα με βιβα και λενε ειναι τεχνικο προβλημα και πως θα επιδιορθωθει,μου επιβεβαιωσαν και οι ιδιοι οτι γινονται κανονικα πληρωμες efood.Οποτε καλυτερα να εχεις μια επιγνωση και μετα να απαντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, athens_fight1 said:

να σε ενημερωσω πως μιλησα με βιβα και λενε ειναι τεχνικο προβλημα και πως θα επιδιορθωθει,μου επιβεβαιωσαν και οι ιδιοι οτι γινονται κανονικα πληρωμες efood.Οποτε καλυτερα να εχεις μια επιγνωση και μετα να απαντας.

Δεν αναιρεί το γεγονός ότι ΔΕΝ θα έπρεπε να γίνονται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JVKSTS είπε

Εχει βρει κανεις τροπο να χρησιμοποιησει το Freedom Pass του σε AIRBNB??

 

Δεν υπαρχει τροπος

1 ώρα πριν, CatherineTz είπε

Να κάνω μια σχετική ερώτηση? Μπορούμε με το freedom pass να πει σε ζωολογικό πάρκο?

Λογικα γινεται, Αν παρετε ενα τηλ πολυ πιθανον να ξερουν μεχρι τωρα και οι ιδιοι (θελω να πιστευω οτι ολο και καποιος θα πηγε με το freedom σε ζωολογικο) 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να πληρώσω πρόστιμο ΟΑΣΑ ;Δίνει δύο επιλογές. 1ον κατάθεση σε ένα λογαριασμό με Iban(Alpha Bank) ,2ο σε Γραφείο πληρωμής προστίμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ebhass είπε

Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να πληρώσω πρόστιμο ΟΑΣΑ ;Δίνει δύο επιλογές. 1ον κατάθεση σε ένα λογαριασμό με Iban(Alpha Bank) ,2ο σε Γραφείο πληρωμής προστίμων.

https://help.vivawallet.com/el/articles/5405943-πώς-και-πού-μπορώ-να-χρησιμοποιήσω-το-freedom-pass

Αν περασει η πληρωμη σε pos στην κατηγορια μεταφορικα, ευκαιρια να γινεις νομιμος και να παρεις καμια μηνιαια καρτα με το freedom :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, athens_fight1 είπε

να σε ενημερωσω πως μιλησα με βιβα και λενε ειναι τεχνικο προβλημα και πως θα επιδιορθωθει,μου επιβεβαιωσαν και οι ιδιοι οτι γινονται κανονικα πληρωμες efood.Οποτε καλυτερα να εχεις μια επιγνωση και μετα να απαντας.

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το freedom pass της κολλητής μου για efood και είναι κομπλέ. 
Δεν ξέρω τι λένε πιο πάνω.

Viva Wallet - Apple Pay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το freedom pass εκτός από όσα λέει το επίσημο site που αλλού μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε?

Εγώ για παράδειγμα μου έχω android μπορώ να παραγγείλω από efood και αν ναι πως γίνεται ? 🙂

Επίσης το έβγαλα μέσω της Alpha Bank δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά  με Viva.

Επεξ/σία από Dt0003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...