Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Εγώ το είχα πει και σε προηγούμενη σελίδα, όταν έρθει το τέλος του έτους και γίνει μια σούμα και δουν πόσα εκατομμύρια του freedom pass κατέληξαν στο efood (ενώ δε θα έπρεπε), δε θα γίνει τίποτα; Ούτε ρουθούνι δε θα ανοίξει δλδ; 

 

 

Με τον ίδιο τρόπο μπορώ να πληρώσω και άλλα πράγματα;

 το efood δέχεται το apple pay με φριντομ. Άλλες επιχειρήσεις τις ακυρώνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 minutes ago, μπαρμπαγιωργος said:

Με τον ίδιο τρόπο μπορώ να πληρώσω και άλλα πράγματα;

 το efood δέχεται το apple pay με φριντομ. Άλλες επιχειρήσεις τις ακυρώνει;

Δε το γνωρίζω, δεν είμαι σε ηλικία για freedom pass ούτε έχω iphone  αλλά γενικά απ όσο έχω δει τα παραθυράκια φαίνεται να είναι λίγα με πιο δημοφιλές το efood και νομίζω ένα σάιτ με καρέκλες κλ που αναφέρθηκε πιο πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Raylan είπε

Να ρωτήσω ρε παληκάρια, το freendom pass σε ταξί περνάει?

Ναι περνάει όπως και σε κτελ!

-

Κανένα άλλο site που να υποστηρίζει το freedom pass (εκτός happybazaar.gr και e-food.gr) υπάρχει?

Επεξ/σία από Baroteli Hardware
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Baroteli Hardware είπε

Ναι περνάει όπως και σε κτελ!

-

Κανένα άλλο site που να υποστηρίζει το freedom pass (εκτός happybazaar.gr και e-food.gr) υπάρχει?

Έχει ο μικρός το freedom pass όπου λήγει τέλος του χρόνου και θα το εξαργυρώσω σε έναν φίλο ταξιτζή.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα, μόλις πέρασα στο iphone την viva του freedom pass και την πέρασα και στο efood όταν παραγγέλνω κάτι από το efood μου λέει η συναλλαγή δεν εγκρίθηκε ξέρεις κανείς γιατί ;, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος εξαργυρώσεις του freedom pass σας ευχαριστώ για τον χρόνο σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2021 στις 5:23 ΜΜ, Karelia97 είπε

παιδια εγω μπορω μεσω apple wallet να πληρωσω στο efood δοκιμασμενα 

ξερει κανεις καποιο μινιμαρκετ ειτε σε αθηνα ειτε σε πατρα ειτε λαρισα που να δινει paysafe μεσω efood?

γιατι δεν βρισκω κανενα 

ευχαριστω

Πως το έκανε εγώ έχω περάσει την viva αλλά για κάποιον λόγο μου την απορρίπτει συνέχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το freedom pass το εχω στην alpha δεν ξερω αν παιζει αυτο ρολο

αλλα το χω περασει στο apple wallet και στο efood πληρωνω με επιλογη το apple wallet Και προχωραει κανονικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Karelia97 είπε

το freedom pass το εχω στην alpha δεν ξερω αν παιζει αυτο ρολο

αλλα το χω περασει στο apple wallet και στο efood πληρωνω με επιλογη το apple wallet Και προχωραει κανονικα 

Εγώ την εχβ περάσει και στο efood δεν μου δίνει την επιλογή για apple wallet 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,να κάνω μια ερώτηση.Θελω να κλείσω με aegean εισιτήρια και ξεπερνούν τα 150 ευρώ του freedom pass κατά 15 ευρώ σχεδόν,πώς θα μπορέσω να τα εξαργυρώσω τα 15 ευρώ αυτά;

Επεξ/σία από Vaggalmps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Vaggalmps είπε

Καλησπέρα,να κάνω μια ερώτηση.Θελω να κλείσω με aegean εισιτήρια και ξεπερνούν τα 150 ευρώ του freedom pass κατά 15 ευρώ σχεδόν,πώς θα μπορέσω να τα εξαργυρώσω τα 15 ευρώ αυτά;

Αν εννοεις πως μπορεις να προσθεσεις 15 ευρω στο freedom pass για να πληρωσεις την τελικη τιμη των 165 των εισιτηριων, τοτε δεν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πρέπει να κάνουμε για να δημιουργήσουμε κωδικούς στην άλφα, γιατί το μήνυμα στο    Gmail διαγραφτηκε και έχουμε μόνο το μήνυμα στο κινητό; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αν εννοεις πως μπορεις να προσθεσεις 15 ευρω στο freedom pass για να πληρωσεις την τελικη τιμη των 165 των εισιτηριων, τοτε δεν μπορεις

Γίνεται όμως να καλυφθεί με τη χρήση άλλης κάρτας το ποσό αυτό; Ή πρέπει να είναι μέχρι 150 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vaggalmps είπε

Γίνεται όμως να καλυφθεί με τη χρήση άλλης κάρτας το ποσό αυτό; Ή πρέπει να είναι μέχρι 150 ευρώ;

Αν μιλαμε για ηλεκτρονικη αγορα, οχι. Ισως ειτε μεσω τηλεφωνου, ειτε απο καποιο ταξιδιωτικο. Υποψιν οτι δεν ξερω αν χανεις τις οποιες προσφορες που δινει η aegean για χρηση του freedom στην σελιδα της

3 λεπτά πριν, Ametanoitos είπε

Τι πρέπει να κάνουμε για να δημιουργήσουμε κωδικούς στην άλφα, γιατί το μήνυμα στο    Gmail διαγραφτηκε και έχουμε μόνο το μήνυμα στο κινητό; 

 

Καλεις την αλφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...