Προς το περιεχόμενο

Ξερουμε καναν φθηνο ταπετσερη που να ντυνει τιμονια;


stavros kalaitzakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε άλλο νήμα εδώ στο φόρουμ που έψαχνα να δω κάποτε για ταπετσερη για τον ουρανό του αυτοκινήτου , είχα σημειώσει τους δύο παρακάτω. Ακόμα δεν έχω ασχοληθεί να φτιάξω τον ουρανό, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω. Προς το παρόν ο μισός ουρανός έχει ξεκολλήσει και ο άλλος μισός οχι.

 

https://www.rellas.gr/ell/contact/

https://f-all.gr/fminisite.php?company_id=6424

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν φθαρει το εργοστασιακο απο τον χρονο ( πιο πολυ σαν βρωμικο φαινεται ) μπορει να διορθωθει με καποιο ειδικο καθαριστικο η βαφη η χρειαζεται να μπει καινουργιο απο πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, gapostolidis είπε

Εγώ παρήγγειλα ένα custom από εδώ https://geraybu.aliexpress.com/store/5375082?spm=a2g0o.detail.1000007.1.2f52358dT3g6p8 (σύνολο 15,52 €) και περιμένω να έρθει. Θα το ράψω μόνος μου.

το εψαξα και εγω για custom, αλλα δυστυχως για peugeot 306/106 που εχουν το ιδιο τιμονι, δεν βρηκα κατι

20 ώρες πριν, meletis_m είπε

Σε ποιά περιοχή σε βολεύει ; Παίζει ρόλο η ποιότητα που θα βάλεις.

Γνωρίζω Νέο κόσμο και Νίκαια , στό Νέο Κόσμο είχα πάει το προηγούμενο αμάξι.

Περιστερι, αλλα και Νικαια διπλα ειναι οποτε δεν εχω θεμα και για νικαια

9 ώρες πριν, gbras είπε

Οταν φθαρει το εργοστασιακο απο τον χρονο ( πιο πολυ σαν βρωμικο φαινεται ) μπορει να διορθωθει με καποιο ειδικο καθαριστικο η βαφη η χρειαζεται να μπει καινουργιο απο πανω?

Αν το τιμονι απο το εργοστασιο εχει δερμα που εχει φθαρει, τοτε υπαρχουν διαφορα προιοντα μηπως και σωθει η κατασταση. Αλλιως πας για ντυσιμο αναγκαστικα. Εμενα δεν ειναι δερματινο απο το εργοστασιο, και απλα θελω να του βαλω εγω δερμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, meletis_m είπε

Σε ποιά περιοχή σε βολεύει ; Παίζει ρόλο η ποιότητα που θα βάλεις.

Γνωρίζω Νέο κόσμο και Νίκαια , στό Νέο Κόσμο είχα πάει το προηγούμενο αμάξι.

Για πες για ταπετσέρη Νίκαια, γιατί θέλω μια δυο δουλίτσες στο ibiza της γυναίκας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2021 στις 11:29 ΠΜ, stavros kalaitzakis είπε

Καλησπερα. Θελω να ντυσω το τιμονι του αμαξιου μου με δερμα, και ψαχνω καποιον φθηνο και καλο ταπετσερη εδω στην Αθηνα. Εχετε να προτεινετε τιποτα; Ευχαριστω εκ των προτερων! 

Θα τον βρείς στο FB, ανεβάζει την δουλειά του εκεί, είναι στην Καλλιθέα, είναι δάσκαλος του Καράτε και κάνει και αυτήν την δουλειά που ψάχνεις. Diogenis Kypselidis. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, slaughterer είπε

Τράβα στο Ρέλλα,στη γέφυρα Βαρυμπόμπης.

ποιοτικός και οικονομικότατος.

Προς το παρων είναι κλειστός. Στις 27 ανοίγει. Από τιμές πόσο παίρνει περίπου δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, stavros kalaitzakis είπε

Προς το παρων είναι κλειστός. Στις 27 ανοίγει. Από τιμές πόσο παίρνει περίπου δηλαδή; 

Δεν γνωρίζω από τιμές αλλά σε προσωπικό ζήτημα (επισκευή μέρους καθίσματος)έκανε άψογη δουλειά και με πολλή καλή τιμή,επίσης πριν χρόνια είχε δώσει καλή προσφορά σε ντύσιμο καμπίνας (smart).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Για πες για ταπετσέρη Νίκαια, γιατί θέλω μια δυο δουλίτσες στο ibiza της γυναίκας :)

Βιθυνίας 277, Νίκαια 

Δεν έχω πάει προσωπικά , πήγαμε με γνωστό για ουρανό σε Octavia 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 22/8/2021 στις 11:29 ΠΜ, stavros kalaitzakis είπε

Καλησπερα. Θελω να ντυσω το τιμονι του αμαξιου μου με δερμα, και ψαχνω καποιον φθηνο και καλο ταπετσερη εδω στην Αθηνα. Εχετε να προτεινετε τιποτα; Ευχαριστω εκ των προτερων! 

UPDATE: Τελικα το πηγα σημερα το απογευμα για ντυσιμο στον Nikos auto accessories, οπως μου προτεινατε αρκετοι. Εγω αρχικα σκεφτομουν να εντυνα και τις ακτινες του τιμονιου, και το ντυσιμο να φαινοταν λες και το τιμονι βγηκε με δερμα απο το εργοστασιο. Επειτα απο επισκεψεις σε αρκετους ταπετσερηδες εδω στην περιοχη, και επειτα απο πολλα τηλεφωνα, πολλοι μου ειπαν οτι στο δικο μου τιμονι επειδη δεν ηταν απο το εργοστασιο με δερμα, αλλα ειναι πλαστικο, κατι τετοιο θα κοστισει αρκετα, και η δουλεια ναι μεν θα πετυχει , αλλα δεν θα γινει ποτε σαν να βγηκε απο το εργοστασιο. Επομενως μου ζητουσαν ολοι 120+ ευρω που τα θεωρω αρκετα. Για αυτο κατεληξα στον Νικο οπου με 35 ευρω εκανα την δουλεια μου, και ειμαι πληρως ικανοποιημενος απο την ποιοτητα και την δουλεια που εκανε! Οι ακτινες ναι μεν δεν ειναι ντυμενες εντελως (αλλα ενα μερος αυτων), αλλα το αποτελεσμα το θεωρω πολυ καλο, ειδικα για την τιμη. Μεχρις στιγμης τον συνιστω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω μονο το υλικο να κρατησει αρκετο καιρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, stavros kalaitzakis είπε

UPDATE: Τελικα το πηγα σημερα το απογευμα για ντυσιμο στον Nikos auto accessories, οπως μου προτεινατε αρκετοι. Εγω αρχικα σκεφτομουν να εντυνα και τις ακτινες του τιμονιου, και το ντυσιμο να φαινοταν λες και το τιμονι βγηκε με δερμα απο το εργοστασιο. Επειτα απο επισκεψεις σε αρκετους ταπετσερηδες εδω στην περιοχη, και επειτα απο πολλα τηλεφωνα, πολλοι μου ειπαν οτι στο δικο μου τιμονι επειδη δεν ηταν απο το εργοστασιο με δερμα, αλλα ειναι πλαστικο, κατι τετοιο θα κοστισει αρκετα, και η δουλεια ναι μεν θα πετυχει , αλλα δεν θα γινει ποτε σαν να βγηκε απο το εργοστασιο. Επομενως μου ζητουσαν ολοι 120+ ευρω που τα θεωρω αρκετα. Για αυτο κατεληξα στον Νικο οπου με 35 ευρω εκανα την δουλεια μου, και ειμαι πληρως ικανοποιημενος απο την ποιοτητα και την δουλεια που εκανε! Οι ακτινες ναι μεν δεν ειναι ντυμενες εντελως (αλλα ενα μερος αυτων), αλλα το αποτελεσμα το θεωρω πολυ καλο, ειδικα για την τιμη. Μεχρις στιγμης τον συνιστω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω μονο το υλικο να κρατησει αρκετο καιρο!

Είναι αυτονόητο ότι πρέπει να ανεβάσεις φωτογραφία με το αποτέλεσμα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεγε το ονομα και ψάχνοντας στις συνομιλείς του fb όντως μου ειχε κανει και στελει στη θεσσαλονικη καλυμμα για το ταμπλο απο δερματινη. Κι εγω τον ειχα βρει απο συστασεις αλλων. Πολυ μου αρεσε η δουλεια του και η τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, stavros kalaitzakis είπε

UPDATE: Τελικα το πηγα σημερα το απογευμα για ντυσιμο στον Nikos auto accessories, οπως μου προτεινατε αρκετοι. Εγω αρχικα σκεφτομουν να εντυνα και τις ακτινες του τιμονιου, και το ντυσιμο να φαινοταν λες και το τιμονι βγηκε με δερμα απο το εργοστασιο. Επειτα απο επισκεψεις σε αρκετους ταπετσερηδες εδω στην περιοχη, και επειτα απο πολλα τηλεφωνα, πολλοι μου ειπαν οτι στο δικο μου τιμονι επειδη δεν ηταν απο το εργοστασιο με δερμα, αλλα ειναι πλαστικο, κατι τετοιο θα κοστισει αρκετα, και η δουλεια ναι μεν θα πετυχει , αλλα δεν θα γινει ποτε σαν να βγηκε απο το εργοστασιο. Επομενως μου ζητουσαν ολοι 120+ ευρω που τα θεωρω αρκετα. Για αυτο κατεληξα στον Νικο οπου με 35 ευρω εκανα την δουλεια μου, και ειμαι πληρως ικανοποιημενος απο την ποιοτητα και την δουλεια που εκανε! Οι ακτινες ναι μεν δεν ειναι ντυμενες εντελως (αλλα ενα μερος αυτων), αλλα το αποτελεσμα το θεωρω πολυ καλο, ειδικα για την τιμη. Μεχρις στιγμης τον συνιστω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω μονο το υλικο να κρατησει αρκετο καιρο!

Μα το θέμα είναι να καλύψεις και τις ακτίνες...εκεί είναι η όλη μαγκιά για να μην δείχνει aftermarket (αρκεί να μην είναι και τσαπατσούλης ο εγκαταστάτης).

Μόνο στεφάνι καλύπτεις και με ένα κιτ από το ali των 15€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, stavros kalaitzakis είπε

UPDATE: Τελικα το πηγα σημερα το απογευμα για ντυσιμο στον Nikos auto accessories, οπως μου προτεινατε αρκετοι. Εγω αρχικα σκεφτομουν να εντυνα και τις ακτινες του τιμονιου, και το ντυσιμο να φαινοταν λες και το τιμονι βγηκε με δερμα απο το εργοστασιο. Επειτα απο επισκεψεις σε αρκετους ταπετσερηδες εδω στην περιοχη, και επειτα απο πολλα τηλεφωνα, πολλοι μου ειπαν οτι στο δικο μου τιμονι επειδη δεν ηταν απο το εργοστασιο με δερμα, αλλα ειναι πλαστικο, κατι τετοιο θα κοστισει αρκετα, και η δουλεια ναι μεν θα πετυχει , αλλα δεν θα γινει ποτε σαν να βγηκε απο το εργοστασιο. Επομενως μου ζητουσαν ολοι 120+ ευρω που τα θεωρω αρκετα. Για αυτο κατεληξα στον Νικο οπου με 35 ευρω εκανα την δουλεια μου, και ειμαι πληρως ικανοποιημενος απο την ποιοτητα και την δουλεια που εκανε! Οι ακτινες ναι μεν δεν ειναι ντυμενες εντελως (αλλα ενα μερος αυτων), αλλα το αποτελεσμα το θεωρω πολυ καλο, ειδικα για την τιμη. Μεχρις στιγμης τον συνιστω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω μονο το υλικο να κρατησει αρκετο καιρο!

Φώτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...