Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, burnin είπε

το ειχα ρωτησει και πιο παλια. καταλαβατε ποιο απο τα 3 λεβελ σφουγγαρισματος ριχνει το πιο λιγο νερο? το 1 ή το 3?

Το ένα λιγότερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Παρέλαβα και εγώ, αλλά δεν την άνοιξα ακόμα.

Μου έκανε φοβερά αρνητική εντύπωση ότι η σκούπα δεν ήρθε σε κάποια συσκευασία. Μου στείλανε την σκούπα από Εξωτερικό στην συσκευασία του κατασκευαστή και μόνο. Ούτε καν αυτοκόλητο δεν είχε για να μην μπορεί να ανοιχτεί....

Και σε εσάς έτσι ήρθε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

Δεν θυμάμαι αν είχε αυτοκόλλητο (μεγάλο φάουλ δικό μου που δεν το πρόσεξα), τα υπόλοιπα όμως είναι όπως ακριβώς τα αναφέρεις. Πάντως μέσα όλα καλά από όσο είδα το περιεχόμενο όταν την άνοιξα, δεν φαίνεται κάτι χρησιμοποιημένο ή μη καινούριο.

Επεξ/σία από batatoudis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Tzimmys είπε

Καλημέρα σε όλους.

Παρέλαβα και εγώ, αλλά δεν την άνοιξα ακόμα.

Μου έκανε φοβερά αρνητική εντύπωση ότι η σκούπα δεν ήρθε σε κάποια συσκευασία. Μου στείλανε την σκούπα από Εξωτερικό στην συσκευασία του κατασκευαστή και μόνο. Ούτε καν αυτοκόλητο δεν είχε για να μην μπορεί να ανοιχτεί....

Και σε εσάς έτσι ήρθε?

Και σε εμένα έτσι ήρθε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι καλυτερη συσκευασια θελετε? Παρελαβα πριν δευτερολεπτα και η συσκευασια ειναι τουμπανο 

αυτοκολλητο δεν εχει*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, argosixna είπε

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι καλυτερη συσκευασια θελετε? Παρελαβα πριν δευτερολεπτα και η συσκευασια ειναι τουμπανο 

αυτοκολλητο δεν εχει*

Εννοούν τα παιδιά την συσκευασία/ περιτύλιγμα όταν παραλαγγέλνεις από Bangoodd κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την έβγαλε και το banggood σε προσφορά με το κουπόνι BGCZVMRSE στα 184.52€ χωρίς  το shipping insurance με αποστολή απο ευρωπαική αποθήκη.https://www.banggood.com/Viomi-SE-Robot-Vacuum-Cleaner-Laser-Navigation-2200Pa-Suction-Y-Mopping-3200mAh-Battery-Multi-language-APP-Control-Scheduled-Mopping-for-Pets-Hair-Floors-Carpets-p-1761916.html

Viomi se.jpg

Επεξ/σία από lakisman46
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, argosixna είπε

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι καλυτερη συσκευασια θελετε? Παρελαβα πριν δευτερολεπτα και η συσκευασια ειναι τουμπανο 

αυτοκολλητο δεν εχει*

Δεν έχω καμιά τρελή απαίτηση, αφού η συσκευή προστατέυεται (όπως λες, δεν την άνοιξα) στη συσκευασία της.

Θα ήθελα ένα περιτύληγμα, για να εμποδίσει τον κάθε επιτίδιο (από πόσα χέρια θα περάσει άραγε?) να την ανοίξει, να πάρει κάτι και μετά να πρέπει να αποδείξω εγώ ότι την παρέλαβα έτσι... Και unboxing video να έχω, δε θέλω να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lakisman46 είπε

Την έβγαλε και το banggood σε προσφορά με το κουπόνι BGCZVMRSE στα 184.52€ χωρίς  το shipping insurance με αποστολή απο ευρωπαική αποθήκη.https://www.banggood.com/Viomi-SE-Robot-Vacuum-Cleaner-Laser-Navigation-2200Pa-Suction-Y-Mopping-3200mAh-Battery-Multi-language-APP-Control-Scheduled-Mopping-for-Pets-Hair-Floors-Carpets-p-1761916.html

Viomi se.jpg

To Shipping insurance καλό δεν είναι να το έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Tzimmys said:

Καλημέρα σε όλους.

Παρέλαβα και εγώ, αλλά δεν την άνοιξα ακόμα.

Μου έκανε φοβερά αρνητική εντύπωση ότι η σκούπα δεν ήρθε σε κάποια συσκευασία. Μου στείλανε την σκούπα από Εξωτερικό στην συσκευασία του κατασκευαστή και μόνο. Ούτε καν αυτοκόλητο δεν είχε για να μην μπορεί να ανοιχτεί....

Και σε εσάς έτσι ήρθε?

Μου την δινει το Courier και πριν προλαβω να δω , μου λεει : " πηρα σε μια φιλη την ιδια και εχει γάτες . Περιττο να σου πω οτι μ' εχει κανει Θεό ! "

.... οποτε συνειδητοποιω οτι οντως η σκουπα ειναι χυμα και με 3 κινήσεις ανετα μπορει κάποιος να παρει εξαρτηματα ή ακομα και να σου βάλει πέτρες μέσα και να στην φάει .
Να προσθέσω ότι κατσαμε κανα 10λεπτο με το κουριερ να λεμε ποσο γαματη ειναι και τι κολπα κανει 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, PeopleAreStrange είπε

To Shipping insurance καλό δεν είναι να το έχουμε?

Με paypal δε χρειάζεται (βγαζεις βίντεο όταν έρθει,αν έρθει) και αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα μέσω paypal κανεις dispute. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...