Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, burnin είπε

Εμεμα σταλθηκε και μολις εφυγε απο πολωνια αλλαξε το τρακινγκ σε 80374347xxx. Ξερει κανεις μηπως ποια εταιρια θα το παραδωσει ελλαδα; ευχαριστω

Υγ. Με dpd poland εφυγε

Τελικα με speedy ερχεται. Ισως να την εχω αύριο. Κατι αλλο. Εγγυηση ποση εχουμε παιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα.η τιμη της τώρα ειναι στα 203 στο geekbuying.αμα κάνεις εγγραφή στο app σου δεινει ένα κουπόνι -12€ και τελική τιμη είναι στα 190.48€.θεωρω ότι είναι μια τίμια τιμή και σκέφτομαι να την παραγγείλω.η απορία μου είναι κατα ποσο ειναι εγγυρο το σιτε και τι γίνεται με την εγγύηση.αμα γίνει κάτι θα το αναλάβουν σε κάποιον αντιπροσώπο στην ελλαδα η οχι επειδή είναι απο εξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, atimo είπε

καλησπέρα.η τιμη της τώρα ειναι στα 203 στο geekbuying.αμα κάνεις εγγραφή στο app σου δεινει ένα κουπόνι -12€ και τελική τιμη είναι στα 190.48€.θεωρω ότι είναι μια τίμια τιμή και σκέφτομαι να την παραγγείλω.η απορία μου είναι κατα ποσο ειναι εγγυρο το σιτε και τι γίνεται με την εγγύηση.αμα γίνει κάτι θα το αναλάβουν σε κάποιον αντιπροσώπο στην ελλαδα η οχι επειδή είναι απο εξω;

και 30κατι ευρω μεταφορικα μου βγαζει εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Feucht ειναι πολλες φορες μεγαλη πικρα. Μεχρι και 20 ημερες εκανε να προχωρησει παλιοτερα. Δεν ξερω τι γινεται τωρα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ενω εγραφε speedy courier, με  acs μου ερχεται σημερα. ξερετε παιδια ποια εφαρμογη πρεπει να βαλω για να την ελεγχω? θα την δουλεψω το βραδυ και θα πω εντυπωσεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, burnin είπε

τελικα ενω εγραφε speedy courier, με  acs μου ερχεται σημερα. ξερετε παιδια ποια εφαρμογη πρεπει να βαλω για να την ελεγχω? θα την δουλεψω το βραδυ και θα πω εντυπωσεις

 

Τελικα με την xiaomi mi home εφαρμογη δουλευει. Την φορτιζω τωρα και θα σχολιασω το βραδυ ή αυριο. Ξερει κανενας αν ταυτοχρονα μπορει να κανει σκουπισμα και καθως προχωραει καπακια σφουγγαρισμα ή καλυτερα σε 2 δοσεις; θενξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα και εγώ μία παραγγελιά μαζί με ασφάλειες κλπ στα 179€.

Σε θέμα τιμής και απόδοσης από ότι διαβάζω είναι τίμια. 

Σε ευχαριστούμε @g_kor06

Επεξ/σία από plasTOST
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2021 στις 2:18 ΠΜ, Metaksas είπε

Ποσό σας βγάζει εσάς μεταφορικά, μήπως επειδή μένω Κρήτη; 31 ευρω εμένα. Με europe 4.

αυτό με το "remote fee" μου το έβγαζε κι εμένα με "γενικό" ΤΚ (85100 για Ρόδο)
ενώ μόλις το άλλαξα και έβαλα πιο συγκεκριμένο κωδικό πχ 85133 έβγαλε τα μεταφορικά.
Δες αν ισχύει και για σένα κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...