Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Questioner είπε

Φαίνεται εξαιρετική για τα χρήματα της. Το πρώτο σκούπισμα έκανε πολύ καλή δουλειά. Η ερώτηση μου είναι αν την αφήνουμε μόνιμα στον φορτιστή, ή βγάζουμε την μπριζα ώστε να μπει σε sleep mode. 

αυτο παιδιαμε απασχολει και εμενα. μπόρει καποιςο να μας απαντησει? αν δεν το εχεις στην μπριζα σβηνει και μετα δεν μπορεις να την ενεργοποιησεις ξανα, απομακρυσμενα. αλλα μηπως αμα την εχεις πανω, βλαπτεις την μπαταρια? ή εχει διακοπτη φορτισης οποτε και δεν χαλαει?

 

επισης στο σφουγγαρισμα που λεει λεβελ 1,2,3 ξερετε ποιο λεβελ εχει το λιγοτερο νερο να σταζει? δεν το αναφερει πουθενα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είδα τα ανταλλακτικά που προτείνατε, σακούλες δε παίρνει ? ή έχει κάδο που τον αδειάζεις ? ήρθε και σε εμένα αλλα δεν έχω προλάβει να την ανοίξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρελαβα και γω προχθες με dhl, αγορα στις 21/9

Ολα τα λεφτα η σκουπιτσα, πανευκολο σεταρισμα και ορισμος δωματιων, virtual walls κλπ. στο standard καθαρισε πολυ καλα, θα δοκιμασω και το medium. thanks ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, sambouar είπε

Γιατί δεν βγάζετε το "ΤΕΛΟΣ" από τον τίτλο, αφού ισχύει ακόμα η προσφορά?

Επειδή κάποιοι μπορεί να μην μπουν στο τόπικ βλέποντας ότι έχει λήξει η προσφορά και να χάσουν την ευκαιρία αγοράς, κάποιος ADMIN ας βγάλει το "ΤΕΛΟΣ" από τον τίτλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω την s50 από την οποία είμαι αρκετά ευχαριστημένος σε σκούπισμα. Υπάρχει κάτι καλύτερο για σφουγγάρισμα σε ενιαίο χώρο πλακάκι 60τμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, burnin είπε

αυτο παιδιαμε απασχολει και εμενα. μπόρει καποιςο να μας απαντησει? αν δεν το εχεις στην μπριζα σβηνει και μετα δεν μπορεις να την ενεργοποιησεις ξανα, απομακρυσμενα. αλλα μηπως αμα την εχεις πανω, βλαπτεις την μπαταρια? ή εχει διακοπτη φορτισης οποτε και δεν χαλαει?

 

επισης στο σφουγγαρισμα που λεει λεβελ 1,2,3 ξερετε ποιο λεβελ εχει το λιγοτερο νερο να σταζει? δεν το αναφερει πουθενα αυτο

εγω την εσβησα απο το power button και την τραβηξα μερικα εκατοστα μπροστα απο το charging station.

μπορω να την ενεργοποιησω απο το κινητο και ας ειναι σε off.

τωρα για τη συνεχομενη φορτιση, αν καποιος εχει περισσοτερη εμπειρια να μας πει.

στο manual λεει ειναι οκ να την αφησεις στο charging station. μονο αν δεν σκοπευεις να την χρησιμοποιησεις για πολυ καιρο την βγαζεις απο εκει.

Επεξ/σία από minim3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, minim3 είπε

εγω την εσβησα απο το power button και την τραβηξα μερικα εκατοστα μπροστα απο το charging station.

μπορω να την ενεργοποιησω απο το κινητο και ας ειναι σε off.

τωρα για τη συνεχομενη φορτιση, αν καποιος εχει περισσοτερη εμπειρια να μας πει.

στο manual λεει ειναι οκ να την αφησεις στο charging station. μονο αν δεν σκοπευεις να την χρησιμοποιησεις για πολυ καιρο την βγαζεις απο εκει.

φιλε εκανα ακριβως το ιδιο. πατησα παρατεταμενα το παουερ. εσβησε. μετα παω στην εφαρμογη, παταω σταρτ και δεν μπορει να την βρει να την επανεκινησει. τι μπορει να κανω λαθος, κανεις κατι διαφορετικο? ή εχω ελαττωματικη σκουπα? τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, minim3 είπε

στο manual λεει ειναι οκ να την αφησεις στο charging station. μονο αν δεν σκοπευεις να την χρησιμοποιησεις για πολυ καιρο την βγαζεις απο εκει.

Μάλλον για να μη γίνει καμιά στραβή και "αρπάξει".

Δεν παθαίνει τίποτα η μπαταρία, ούτε φορτίζει διαρκώς. Όταν πέσει η τάση της φορτίζεται για λίγο και μετά πάλι off.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. 

Ξερει κανεις αν με τη συγκεκριμενη μπορω να τη χρησιμοποιω σε 2 σπιτια; (κυρια κατοικια κ εξοχικο). 

Μπορει στο app να αποθηκευτουν 2 σπιτια ή πρεπει αν αλλαζω σπιτια να κανω reset τα παντα στην εφαρμογή καθε φορα; 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Hamurabi είπε

Παιδια καλησπερα. 

Ξερει κανεις αν με τη συγκεκριμενη μπορω να τη χρησιμοποιω σε 2 σπιτια; (κυρια κατοικια κ εξοχικο). 

Μπορει στο app να αποθηκευτουν 2 σπιτια ή πρεπει αν αλλαζω σπιτια να κανω reset τα παντα στην εφαρμογή καθε φορα; 

Ευχαριστω

Χωρίς να το έχω κάνει, βλέπω ότι έχει επιλογή για πολλαπλούς χάρτες...

Screenshot_20211002-152738.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...