Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Jasbondo είπε

Ναι παιδιά τώρα το πρόλαβα καί έκλεισα το  pmx 256gb blue να το παραλάβω από Νέα Σμύρνη μετά από αρκετές προσπάθειες σε Κωτσόβολο

Εγώ που πήρα να επιβεβαιώσω άμα όντως ισχύει η παραγγελία μου λέει δεν το έχουν.Όταν πας στείλε ένα μήνυμα να μας πεις αν όντως το πήρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, gio2739 είπε

Μόλις με πήραν από πλαίσιο 9-10 παραγγελία  pro max graph την Πέμπτη πάω να παραλάβω 

Απιστευτο!!! Αντε να δουμε ποτε θα με καλεσουν κι εμενα ( 10/10 προπαραγγελια το ιδιο κινητο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Spyrosspyrou είπε

Δεν βλέπω για παραλαβές ακόμα και μας βλέπω για Φλεβάρη . Στο Τσακ είμαι να το πάρω με καπέλο 

Και άδικο δε έχεις εγώ σκέφτομαι να πάρω αν είναι το pro σε ότι χρώμα και μετά να το πουλήσω όταν θα έρθουν όλα κ να πάρω το max 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Cl5star είπε

Και άδικο δε έχεις εγώ σκέφτομαι να πάρω αν είναι το pro σε ότι χρώμα και μετά να το πουλήσω όταν θα έρθουν όλα κ να πάρω το max 

Τι παραλαβές έχουν δεν μπορώ να καταλάβω . 1 κινητό τον μήνα ; Και δίνουν ακόμα 8-9 Οκτώβρη . Στην ουσία τις πρώτες παραγγελίες 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λένε, για κάθε συνδυασμό χρώμα-μέγεθος-χωρητηκότητα έχουν διαφορετικές λίστες προτεραιότητας. Και αν ακυρωθεί κάποια παραγγελία δίνεται στην αντίστοιχη λίστα. Υποτιθέμενα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Grisos είπε

Όπως λένε, για κάθε συνδυασμό χρώμα-μέγεθος-χωρητηκότητα έχουν διαφορετικές λίστες προτεραιότητας. Και αν ακυρωθεί κάποια παραγγελία δίνεται στην αντίστοιχη λίστα. Υποτιθέμενα πάντα.

Εγώ σου λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην δίνουν σε γνωστούς . Από public το πήρε φίλος χωρίς να περιμένει καν ουρά και χρώμα δυσεύρετο γραφίτη 128 προ μαξ . Παντού τα ίδια κάνουν πιστεύω και περιμένουμε εμείς σαν τους να μην πω τι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ξανά τηλέφωνο. Η απάντηση "Ξέρω οτι περιμένουμε απόθεμα μετά τις γιορτές." Δηλαδή το λένε λες και πρέπει να μαστε και ευγνώμονες. Τι να πω.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Εγώ σου λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην δίνουν σε γνωστούς . Από public το πήρε φίλος χωρίς να περιμένει καν ουρά και χρώμα δυσεύρετο γραφίτη 128 προ μαξ . Παντού τα ίδια κάνουν πιστεύω και περιμένουμε εμείς σαν τους να μην πω τι

Ολοι οι γνωστοι μου εξυπηρετηθηκαν με 'κονε' στις υποτιθεμενες λιστες..Με παραδοση σε 1 μερα...

Απλα τωρα υπαρχει οντως μεγαλη ελλειψη..Σημερινη ενημερωση που ειχα ειναι πως μεγαλη παρτιδα θα ερθει μετα τα Φωτα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Grisos είπε

Πήρα ξανά τηλέφωνο. Η απάντηση "Ξέρω οτι περιμένουμε απόθεμα μετά τις γιορτές." Δηλαδή το λένε λες και πρέπει να μαστε και ευγνώμονες. Τι να πω.

Αυτό είναι που πάει να με τρελάνει είναι λες και πρέπει να κάνουμε τούμπες λες κ θα μας το δώσουν κ τζάμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dimitrismito είπε

Απλα τωρα υπαρχει οντως μεγαλη ελλειψη..Σημερινη ενημερωση που ειχα ειναι πως μεγαλη παρτιδα θα ερθει μετα τα Φωτα..

Δν ξέρω αν όντως είναι έτσι,εννοώ σχετικά με τν έλλειψη.Και αυτό γιατί αν πας στο αντίστοιχο thread του Κωτσόβολου,άτομα με παραγγελίες πχ Νοεμβρίου έχουν λάβει μήνυμα ότι είναι στην αποθήκη κ περιμένουν να τους το στείλουν.Πραγματικά,δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνει το πλαίσιο..

Επεξ/σία από semi-kat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...