Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι ότι για Κωτσόβολο άκουσα ότι το κανουν επίτηδες να λέει ότι έχει τεμάχια και να μην έχει, από διάφορα άτομα

 

Έχω κρατήσει και screen shots

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έκλεισα το τηλέφωνο με τον Κωτσόβολο με μια αρκετα αγενή κοπέλα...

Της λέω είδα και έχετε διαθέσιμο το μοντέλο που έχω παραγγείλει στο σάιτ κι εγώ δεν έχω ενημέρωση για το δικό μου και πάνε δυο μήνες τώρα... Μου είπε τα κλασσικά...

Της λέω μίλησα με συνάδελφο τη προηγούμενη βδομάδα και μου είπε ότι λογικά αυτή τη βδομάδα θα είχα ενημέρωση γιατί περιμένατε μεγάλη παραγγελία... Μου λέει δε ξέρω που το γνώριζε ο συνάδελφος εγώ δεν έχω καμία εικόνα ... Της λέω μίλησε με την αποθήκη και ότι του είπα ότι θα ακυρωνα γιατί το έβρισκα από αλλού ετοιμοπαραδοτο αλλά μου είπε αυτο και μου είπε με απόλυτο θράσος ότι άμα θέλετε πρέπει να πάτε στο κατάστημα που το παραγγείλατε να ακυρώσεις τη παραγγελία...

Συγχυστηκα πρωί πρωί γαμω το φελεκι τους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθα να σας κανω να νιωσετε λιγο καλυτερα..... 

Εβαλα στις 17/1 παραγγελια....μου ειπανε φυσικα 1-2 μηνες επειδη ειχα ποσο προς αμεση αγορα (με πλανο δοσεων) , πηγα απο κει να μην ασχοληθω. Οποτε για την ωρα ναι μεν το θελω... αλλα προσπαθω να μην εχω και καημο (ακομα) για το ποτε θα ερθει.... Ειμαι στον κλαδο της τεχνολογιας και εχω επαφες/επικοινωνια με την αντιπροσωπεια και θεωρητικα μεχρι τελος του μηνα θα καλυπταν τα παντα.... Αι να δουμε...

 

** Επειδη θα χω επικοινωνια αν μαθω κατι θα σας ενημερωσω.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα ξανά μαζί τους σήμερα, η κοπέλα που με εξυπηρέτησε επιβεβαίωσε ότι όντως υπήρχε απόθεμα αλλά βγήκε. Κόπηκε το δελτίο μου αλλού . Από χθες το απόγευμα μέχρι σήμερα μου λένε όλοι ότι δεν ξέρουν ποτε θα παραλάβουν ότι αποκλείεται να μου έχει έρθει μήνυμα και αν όντως ήρθε είναι συστημικό λάθος . Έγραψα στην επικοινωνία της σελίδας ότι θα προχωρήσω σε μήνυση καθότι ξέρω ότι το προϊόν μου έχει δοθεί αλλου. Με ενημέρωσαν μόλις οτι θα με καλέσει ο άνθρωπος που παρακολουθεί την παραγγελία μου , ο κύριος πολενας, οτι θα με καλέσει σε λίγο γιατί ξαφνικα βρήκαν απόθεμα να το δρομολογήσουν για αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Εγώ το ακύρωσα τηλεφωνικά αλλά ακόμα γράφει ότι δεν ακυρώθηκε, ενώ έχει κουμπί ακύρωσης. 

 

Να περιμένω ή να το πατήσω;

Περίμενε μήπως ξαφνικά εμφανιστεί από το πουθενά κινητό. Πότε έκανες την παραγγελία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Εγώ το ακύρωσα τηλεφωνικά αλλά ακόμα γράφει ότι δεν ακυρώθηκε, ενώ έχει κουμπί ακύρωσης. 

 

Να περιμένω ή να το πατήσω;

kim jong un GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν εμένα βρήκαν απόθεμα τελικά ένα τελευταίο. Θα μου το στείλουν την Δευτέρα. Πόσο τυχερή είμαι πια να βρεθεί ένα κινητό μοναδικό. Τεράστιο δούλεμα έχει πέσει, αυτό έχω να πω μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Μόλις με πήραν εμένα βρήκαν απόθεμα τελικά ένα τελευταίο. Θα μου το στείλουν την Δευτέρα. Πόσο τυχερή είμαι πια να βρεθεί ένα κινητό μοναδικό. Τεράστιο δούλεμα έχει πέσει, αυτό έχω να πω μόνο. 

Τουλάχιστον βρήκες άκρη !! Με το καλό να το πάρεις !!! Μακάρι να έρθει και η σειρά μας !! 

11 λεπτά πριν, Vk108 είπε

Τουλάχιστον βρήκες άκρη !! Με το καλό να το πάρεις !!! Μακάρι να έρθει και η σειρά μας 

11 λεπτά πριν, Vk108 είπε
Επεξ/σία από Vk108
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Vk108 είπε

Τουλάχιστον βρήκες άκρη !! Με το καλό να το πάρεις !!! Μακάρι να έρθει και η σειρά μας !! 

Αν δεν μιλήσεις άσχημα και δεν απειλήσεις δε πρόκειται να βρεις άκρη. Ζήτα τον υπεύθυνο που έκανες την παραγγελία αν έγινε τηλεφωνικά ή ποιος ελέγχει την παραγγελία σου. Είναι αδύνατον ξαφνικά να βρήκαν απόθεμα από το πουθενά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Αν δεν μιλήσεις άσχημα και δεν απειλήσεις δε πρόκειται να βρεις άκρη. Ζήτα τον υπεύθυνο που έκανες την παραγγελία αν έγινε τηλεφωνικά ή ποιος ελέγχει την παραγγελία σου. Είναι αδύνατον ξαφνικά να βρήκαν απόθεμα από το πουθενά. 

Αυτό έκανα. Εγώ κανονικά την παραγγελία την είχα κάνει νωρίτερα και έκαναν λάθος  και μου έβαλαν θήκη 12 προ μαξ. Και το άλλαξαν μετά. Ακόμα βέβαια στην εξέλιξη παραγγελίας 12 προ μαξ φαίνεται τέλος πάντων. Έχω κουραστεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Ακυρωσα, και τηλεφωνικα και απο το κουμπι που λεει ακυρωση παραγγελιας, αλλα ακομα φαινεται η παραγγελια μη ακυρωμενη. Να ανυσηχω; 

Άμα έχεις τα λεφτά κανονικά και δεν θέλεις δόσεις κλπ έχει πολλά μαγαζιά που το έχει ετοιμοπαράδοτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...