Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Το μαύρο αρχές Φεβρουαρίου και το μπλε μέσα προς τέλος Φεβρουαρίου. Για 13 pro Max

Το χρυσό;

18 λεπτά πριν, kostasmed91 είπε

Έχω κανει παραγγελια 27/12 με τιμολόγιο . Εχω δωσει προκαταβολή 200 ευρω και εξόφληση λιγο πριν το παραλάβω . Εχεις καποιος αντίστοιχη περιπτωση ; Για να ξερω ποσο θα περιμενω για το τηλεφωνο ;

10/12 και ακόμα τίποτα! Έχεις δρόμο ακομα αδερφε θεωρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Varouxis1 είπε

Το χρυσό;

10/12 και ακόμα τίποτα! Έχεις δρόμο ακομα αδερφε θεωρώ..

Το χρυσό η ενημέρωση είναι για Απρίλιο αλλά ελπίζω να αλλάξει προς το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spartiatis69 είπε

στο σαιτ του κοτσου εχει διαθεσιμο παντως τωρα 128ρι προ μαυρο..

Ε καλά και άλλα πολλά είχε αλλά στην πραγματικότητα δεν έχει...

 

Το έχουν κάνει σύστημα... Σηκώνει και καταγγελία αλλά ποιος να ασχοληθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Varouxis1 είπε

Κάποιος που παρέλαβε από κωτσοβολο; και αν ναι, από πότε το είχε παραγγείλει;

Μια φίλη παρέλαβε τη προηγούμενη βδομάδα και ήταν από 27/10 ...

Εγώ 25/11 πρέπει να κλαίω μου φαίνεται έκλεισα δύο μήνες...

Ποτέ μα ποτέ ξανά Κωτσόβολο...ποτέ όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος έχει παραγγείλει από ιστορμ ας καλέσει σήμερα σε ένα από τα 2 καταστήματα της Θεσσαλονίκης, κατά προτίμηση στο Cosmos.

Θα του απαντήσουν λογικά άμεσα γιατί δεν θα περάσει η κλήση από τηλεφωνικό κέντρο λόγω χιονιού και δεν έχουν λογικά πολύ κόσμο στο κόσμος.

Καλούσα ΑΘήνα και μετά από 5 λεπτά αναμονή μου το έκλεισαν, όπως κάνουν και τα Σάββατα.

Πήρα κόσμος και το σήκωσαν σε δεύτερα. Πρωτοποριακό αυτό για ιστορμ που έχει συνήθως 10λεπτη αναμονή στο τηλέφωνο. Ήταν και ευγενικος ο άνθρωπος που με εξυπηρέτησε, κάτι που το συναντάς δύσκολα στην συγκεκριμένη αλυσίδα.

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2022 στις 4:22 ΜΜ, kostasmed91 είπε

Έχω κανει παραγγελια 27/12 με τιμολόγιο . Εχω δωσει προκαταβολή 200 ευρω και εξόφληση λιγο πριν το παραλάβω . Εχεις καποιος αντίστοιχη περιπτωση ; Για να ξερω ποσο θα περιμενω για το τηλεφωνο ;

Εχω παραγγειλει απο τελος Νοεμβριου και ακομα περιμενω σιλβερ. Ενα χρυσο παρελαβα πριν 2 βδομαδες. Γενικα ενα 2 μηνο μεσα στο νερο περιμενεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/1/2022 στις 7:10 ΜΜ, costas_pro είπε

Εχω παραγγειλει απο τελος Νοεμβριου και ακομα περιμενω σιλβερ. Ενα χρυσο παρελαβα πριν 2 βδομαδες. Γενικα ενα 2 μηνο μεσα στο νερο περιμενεις

Έχω παραγγείλει από Κωτσόβολο το pro max 13 blue με προκαταβολή 900€ στις 19 Νοεμβρίου. Πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δεν θα έρθει ποτέ. Σε λίγο θα βγει το 14 κι εγώ ακόμα θα περιμένω το 13. Σκέφτομαι να το ακυρώσω αλλά δεν ξέρω πως θα γίνει να μου επιστρέψουν τα λεφτά μιας και έχω ήδη δώσει 2 δόσεις. 

Επεξ/σία από Faxmi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Faxmi είπε

Έχω παραγγείλει από Κωτσόβολο το pro max 13 blue με προκαταβολή 900€ στις 19 Νοεμβρίου. Πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δεν θα έρθει ποτέ. Σε λίγο θα βγει το 14 κι εγώ ακόμα θα περιμένω το 13. Σκέφτομαι να το ακυρώσω αλλά δεν ξέρω πως θα γίνει να μου επιστρέψουν τα λεφτά μιας και έχω ήδη δώσει 2 δόσεις. 

Κι εγώ το ίδιο. Με μεγάλη προκαταβολή και τίποτα. Εγώ δεν ακυρώνω γιατί φοβάμαι πως μέχρι να μου επιστρέψουν τα λεφτά θα έχει έρθει το κινητό και τσάμπα ο καιρός ποθ περίμενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vk108 είπε

Κι εγώ το ίδιο. Με μεγάλη προκαταβολή και τίποτα. Εγώ δεν ακυρώνω γιατί φοβάμαι πως μέχρι να μου επιστρέψουν τα λεφτά θα έχει έρθει το κινητό και τσάμπα ο καιρός ποθ περίμενα 

Είμαι εκνευρισμένος διότι όταν πήγα να το παραγγείλω μου είπαν ότι θα έκανε ένα μήνα το πολύ κι έτσι με έριξαν στην παγίδα. Πήγα αρχές Ιανουαρίου να ρωτήσω τι γίνεται και τους είπα ότι αν ήξερα πως θα έκανε τρεις μήνες δεν θα το έπαιρνα καν, βέβαια αδιαφορούν, μου είπαν ότι δεν φταίνε αυτοί κι ότι η καθυστέρηση είναι από την Apple καθώς έχουν έλλειμα στα τσιπάκια και ανταλλακτικά (κάτι τέτοια τέλος πάντων). Από την άλλη λέω εφαγα τον γάιδαρο, η ουρά έμεινε, είμαι από τους παλιότερους εδώ μέσα (σε προτεραιότητα λολ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Faxmi είπε

Είμαι εκνευρισμένος διότι όταν πήγα να το παραγγείλω μου είπαν ότι θα έκανε ένα μήνα το πολύ κι έτσι με έριξαν στην παγίδα. Πήγα αρχές Ιανουαρίου να ρωτήσω τι γίνεται και τους είπα ότι αν ήξερα πως θα έκανε τρεις μήνες δεν θα το έπαιρνα καν, βέβαια αδιαφορούν, μου είπαν ότι δεν φταίνε αυτοί κι ότι η καθυστέρηση είναι από την Apple καθώς έχουν έλλειμα στα τσιπάκια και ανταλλακτικά (κάτι τέτοια τέλος πάντων). Από την άλλη λέω εφαγα τον γάιδαρο, η ουρά έμεινε, είμαι από τους παλιότερους εδώ μέσα (σε προτεραιότητα λολ) 

Ενημερωτικά, περιμένω από 12/11 παραγγελία 13 pm 128 sb. Απλά για να έχετε εικόνα μέχρι που έχουν εξυπηρετήσει.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...