Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Faxmi είπε

Είμαι εκνευρισμένος διότι όταν πήγα να το παραγγείλω μου είπαν ότι θα έκανε ένα μήνα το πολύ κι έτσι με έριξαν στην παγίδα. Πήγα αρχές Ιανουαρίου να ρωτήσω τι γίνεται και τους είπα ότι αν ήξερα πως θα έκανε τρεις μήνες δεν θα το έπαιρνα καν, βέβαια αδιαφορούν, μου είπαν ότι δεν φταίνε αυτοί κι ότι η καθυστέρηση είναι από την Apple καθώς έχουν έλλειμα στα τσιπάκια και ανταλλακτικά (κάτι τέτοια τέλος πάντων). Από την άλλη λέω εφαγα τον γάιδαρο, η ουρά έμεινε, είμαι από τους παλιότερους εδώ μέσα (σε προτεραιότητα λολ) 

Οι περισσότεροι εδώ μέσα τις ίδιες ημερομηνίες έχουμε. Κάποιοι νομίζω είναι από Οκτώβρη κι ολας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thansimo79 είπε

Ενημερωτικά, περιμένω από 12/11 παραγγελία 13 pm 128 sb. Απλά για να έχετε εικόνα μέχρι που έχουν εξυπηρετήσει.... 

Τώρα εσύ για καλό σχολίασες; 

1 λεπτό πριν, Vk108 είπε

Οι περισσότεροι εδώ μέσα τις ίδιες ημερομηνίες έχουμε. Κάποιοι νομίζω είναι από Οκτώβρη κι ολας 

😪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Faxmi είπε

Τώρα εσύ για καλό σχολίασες; 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό γιατί και εγώ τα ίδια είμαι... Σχολίασα για να έχετε καλύτερη εικόνα που βρίσκεται το πράγμα ολο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό γιατί και εγώ τα ίδια είμαι... Σχολίασα για να έχετε καλύτερη εικόνα που βρίσκεται το πράγμα ολο... 

καλά έκανες, σε πειράζω. ωστόσο, την ίδια ώρα που μιλάμε ακόμα είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας, μπαίνω το βλέπω κάθε μέρα πότε θα αλλάξει η κατάσταση. τίποτα, ας το πάρουμε απόφαση, θα φτάσουμε 78 χρονών και θα λέμε «θυμάστε που είχαμε παραγγείλει ένα άιφον; ωραία χρόνια, τι να κάνει άραγε» 

C2B14B42-E5AD-4AEE-8AF8-B7C0408DE6BD.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Ενημερωτικά, περιμένω από 12/11 παραγγελία 13 pm 128 sb. Απλά για να έχετε εικόνα μέχρι που έχουν εξυπηρετήσει.... 

έχουμε κάποιον που να είναι ακόμα πιο παλιά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Vk108 είπε

έχουμε κάποιον που να είναι ακόμα πιο παλιά ;

Εγώ δηλαδή που έχω παραγγείλει από 28/12 iPhone 13 pro max SB 128GB να περιμένω μια και καλή το 14;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Καποια στιγμη θα στρωσει.... Το μεγαλυτερο μερος εχει παραγγειλει το Sierra Blue σε 128..... 

θέλω να πιστεύω ότι αυτή η στιγμή θα είναι μέσα στο ‘22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Καποια στιγμη θα στρωσει.... Το μεγαλυτερο μερος εχει παραγγειλει το Sierra Blue σε 128..... 

ότι θα στρώσει θα στρώσει! Το θέμα είναι η κοροϊδία μέσα στα μούτρα μας από τον Κωτσόβολο! Δεν γίνεται κάθε μέρα να παραλαμβάνει κάποιος αλλά να σου λένε κιόλας ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση από τον προμηθευτή! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, milopita είπε

ότι θα στρώσει θα στρώσει! Το θέμα είναι η κοροϊδία μέσα στα μούτρα μας από τον Κωτσόβολο! Δεν γίνεται κάθε μέρα να παραλαμβάνει κάποιος αλλά να σου λένε κιόλας ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση από τον προμηθευτή! 

Ο Κωτσος τα χει κανει μανταρα ακομα απο Playstation 5 μερια (με τα Pre-order εκει ειχε γινει μεγαλο γλεντι).

Επειδη τυχαινω στον ιδιο κλαδο αλλα σε συγκεκριμενη κατηγορια (Hardware/Software/Networking) και εχουμε επαφη με τον ιδιο προμηθευτη , ο οποιος ειναι λιγο καφενειο τον τελευταιο χρονο....Μιλησα με εκπροσωπο ετσι για το γαμωτο , να μου πει αν εχει εικονα για τις παραλαβες και μου τα ψιλομασησε..... Απ οτι μου πε ομως απο αρχες του μηνα θα καλυψουν πολυ πραμα.Ευελπιστω να χει μια δοση αληθειας...

1 ώρα πριν, Faxmi είπε

θέλω να πιστεύω ότι αυτή η στιγμή θα είναι μέσα στο ‘22

Νομιζω πως μεχρι τα τελη του Φλεβαρη θα χουμε εξυπηρετηθει ολοι.

Επεξ/σία από vag.patrick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vag.patrick είπε

Ο Κωτσος τα χει κανει μανταρα ακομα απο Playstation 5 μερια (με τα Pre-order εκει ειχε γινει μεγαλο γλεντι).

Επειδη τυχαινω στον ιδιο κλαδο αλλα σε συγκεκριμενη κατηγορια (Hardware/Software/Networking) και εχουμε επαφη με τον ιδιο προμηθευτη , ο οποιος ειναι λιγο καφενειο τον τελευταιο χρονο....Μιλησα με εκπροσωπο ετσι για το γαμωτο , να μου πει αν εχει εικονα για τις παραλαβες και μου τα ψιλομασησε..... Απ οτι μου πε ομως απο αρχες του μηνα θα καλυψουν πολυ πραμα.Ευελπιστω να χει μια δοση αληθειας...

Νομιζω πως μεχρι τα τελη του Φλεβαρη θα χουμε εξυπηρετηθει ολοι.

Κάπως αισιόδοξο το μήνυμα σου . Μακάρι να ισχύει! Γιατί ήμουν έτοιμη να βάλω και εγώ κονέ (μην πέσετε να με φάτε) ... Μετά από 7 χρόνια είπα να αλλάξω κινητό και δεν είμαι της υπομονής σε αυτό το κομμάτι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, milopita είπε

Κάπως αισιόδοξο το μήνυμα σου . Μακάρι να ισχύει! Γιατί ήμουν έτοιμη να βάλω και εγώ κονέ (μην πέσετε να με φάτε) ... Μετά από 7 χρόνια είπα να αλλάξω κινητό και δεν είμαι της υπομονής σε αυτό το κομμάτι!! 

Αισιοδοξο γιατι εχω το 12 το οποιο θα παει στην συζυγο και γω περιμενω το 13προ μαξ(μεγαλη ιστορια γιατι σιγουρα θα παραξενευτει καποιος ενω εχω το 12 παω σε 13...) και η αληθεια ειναι οτι καιγομαι αλλα δεν καιγομαι....Παρολα αυτα οπως ειπα λογω του κλαδου , οι ελλειψεις ολο το 21 μας τα κανανε μπαλονια. Το χω ολη μερα στην δουλεια το χω και σε προσωπικο επιπεδο τωρα ( τις ελλειψεις). Εμενα παντως για να κλεισω , σημερα μου εστειλαν και μηνυμα οτι υπαρχει εκ νεου αναμονη λογω παρατασης απο τον προμηθευτη. Ομως εγω εβαλα παραγγελια αρχες του μηνα Γεναρη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Αισιοδοξο γιατι εχω το 12 το οποιο θα παει στην συζυγο και γω περιμενω το 13προ μαξ(μεγαλη ιστορια γιατι σιγουρα θα παραξενευτει καποιος ενω εχω το 12 παω σε 13...) και η αληθεια ειναι οτι καιγομαι αλλα δεν καιγομαι....Παρολα αυτα οπως ειπα λογω του κλαδου , οι ελλειψεις ολο το 21 μας τα κανανε μπαλονια. Το χω ολη μερα στην δουλεια το χω και σε προσωπικο επιπεδο τωρα ( τις ελλειψεις). Εμενα παντως για να κλεισω , σημερα μου εστειλαν και μηνυμα οτι υπαρχει εκ νεου αναμονη λογω παρατασης απο τον προμηθευτη. Ομως εγω εβαλα παραγγελια αρχες του μηνα Γεναρη .

Μόλις ξεκίνησα να κάνω παραγγελία , έβαλα τα στοιχεία και μου πέταξε ότι το προϊόν εξαντλήθηκε !! Κουράστηκα 🤯 Δεν θα ξανά ασχοληθώ με αυτούς! Τελευταία τους φορά! Ας βρουν άλλα κορόιδα !!!  

A689FE61-B485-4623-8BFC-1D10FB54EFC3.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, milopita είπε

Μόλις ξεκίνησα να κάνω παραγγελία , έβαλα τα στοιχεία και μου πέταξε ότι το προϊόν εξαντλήθηκε !! Κουράστηκα 🤯 Δεν θα ξανά ασχοληθώ με αυτούς! Τελευταία τους φορά! Ας βρουν άλλα κορόιδα !!!  

A689FE61-B485-4623-8BFC-1D10FB54EFC3.jpeg

Επειδη αυτο γινεται συνεχεια σε αυτους , μαλλον κανουν καποια παραλαβη και καποιος τον "παιζει" στην διαχειριση αποθηκης με αποτελεσμα να φαινεται για λιγο διαθεσιμο , ενω ειναι για παραγγελια.... Δεν εξηγεται αλλιως... Σε καθ επεριπτωση , ναι ειναι για φαπες....Την πατησε κοσμος γιατι εχει το πλανο δοσεων και κανεις δουλεια ετσι.Και γω ετσι το κανα για να μην φορτωσω τσαμπα την πιστωτικη και ειναι να τους δωσω και 500€ μπροστα.Τεσπα , για μενα κανε μια υπομονη ακομα μεχρι τα μεσα του φλεβαρη γιατι εισαι σε φαση που δεν αξιζει να ακυρωσεις.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...