Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Μίλησα με eshop να σιγουρεψω την αναμονη, λεει 4-7 ημέρες τωρα και μου λεει ναι ναι τόσο είναι, το μέγιστο να παει 10 ημέρες... Δεν με έπεισε να σας πω την αλήθεια... 

Κι εγώ μίλησα και μου ζήτησε το τηλέφωνό μου να επιβεβαιώσει και θα με πάρει λέει. Θέλω να πάρω και της γυναίκας μου ένα ενώ περιμένω το δικό μου από 25/11 αλλά επειδή τα παίρνω με τιμολόγιο δε ψήνομαι να το πληρώσω και να με έχουν από μέρα σε μέρα σα το Κωτσόβολο. Να δούμε τι θα μου πει ο τύπος και θα πράξω ανάλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Κι εγώ μίλησα και μου ζήτησε το τηλέφωνό μου να επιβεβαιώσει και θα με πάρει λέει. Θέλω να πάρω και της γυναίκας μου ένα ενώ περιμένω το δικό μου από 25/11 αλλά επειδή τα παίρνω με τιμολόγιο δε ψήνομαι να το πληρώσω και να με έχουν από μέρα σε μέρα σα το Κωτσόβολο. Να δούμε τι θα μου πει ο τύπος και θα πράξω ανάλογα.

Κατάλαβες... Καλό δίμηνο... Τσιμπάνε παραγγελίες... Και εγώ με τιμολόγιο θέλω αλλα όπως είπα πριν δεν με πείσανε καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 2 βδομαδες ψαξιματος βρηκα απο  καταστημα γερμανου μονο που αναγκαστηκα να παρω το 256 pro graphite μιας και 128 δεν υπηρχε πουθενα..οσοι ψαχνεστε ισως αξιζει να ρωτησετε σε γερμανο που δεν εχει προπαραγγελιες.Βρηκα και κανα 2 μαξ σε κοτσοβολο αλλα ηταν σε χρυσο και 512.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Κι εγώ μίλησα και μου ζήτησε το τηλέφωνό μου να επιβεβαιώσει και θα με πάρει λέει. Θέλω να πάρω και της γυναίκας μου ένα ενώ περιμένω το δικό μου από 25/11 αλλά επειδή τα παίρνω με τιμολόγιο δε ψήνομαι να το πληρώσω και να με έχουν από μέρα σε μέρα σα το Κωτσόβολο. Να δούμε τι θα μου πει ο τύπος και θα πράξω ανάλογα.

Ενημέρωσέ μας αν έχεις νεότερο από eshop! Άμα σου είναι εύκολο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα ζήτησα άρση απορρήτου τηλεφωνικών κλήσεων διότι επανειλημμένες φορές μου έχουν δώσει την απάντηση «μέχρι τα Χριστούγεννα θα παραλάβετε». Συνεπώς θα ακούσω ξανά όλες τις κλήσεις και θα προβώ σε μήνυση. Προσωπικά, επέλεξα τον Κωτσόβολο γιατί έχει παρολο που κάνω αποφορολόγηση έχω και πλάνο δόσεων και έχει και την ασφάλεια για 2 έτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Barbara93 είπε

Εγώ σήμερα ζήτησα άρση απορρήτου τηλεφωνικών κλήσεων διότι επανειλημμένες φορές μου έχουν δώσει την απάντηση «μέχρι τα Χριστούγεννα θα παραλάβετε». Συνεπώς θα ακούσω ξανά όλες τις κλήσεις και θα προβώ σε μήνυση. Προσωπικά, επέλεξα τον Κωτσόβολο γιατί έχει παρολο που κάνω αποφορολόγηση έχω και πλάνο δόσεων και έχει και την ασφάλεια για 2 έτη. 

Καπου τα μπερδεύεις.. άρση τηλεφωνικου απορρήτου γίνεται μόνο με εισαγγελική παρέμβαση και μονο για να δεις ποιος σε καλεσε με αποκρυψη..Και δεύτερον πως θα ακούσεις τις κλήσεις; Κανένας πάροχος δεν ηχογραφεί τις συνομιλίες μας. Και ο Κωτσόβολος σιγά μην δεχτεί να δώσει τις ηχογραφημένες κλήσεις/συνομιλίες. Καλά ξεμπερδεματα αλλα κατά πάσα πιθανότητα σε τοίχο θα πέσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, giannis_ps_21 είπε

Καπου τα μπερδεύεις.. άρση τηλεφωνικου απορρήτου γίνεται μόνο με εισαγγελική παρέμβαση και μονο για να δεις ποιος σε καλεσε με αποκρυψη..Και δεύτερον πως θα ακούσεις τις κλήσεις; Κανένας πάροχος δεν ηχογραφεί τις συνομιλίες μας. Και ο Κωτσόβολος σιγά μην δεχτεί να δώσει τις ηχογραφημένες κλήσεις/συνομιλίες. Καλά ξεμπερδεματα αλλα κατά πάσα πιθανότητα σε τοίχο θα πέσεις.

Το ζήτησα κι εγώ αυτό. Για να μάθω το όνομα εκείνου που μου είπε ότι και καλά ήρθε το κινητό και μου είπε πως πρέπει να βάλω δικηγόρο και έτσι να το μάθω. Θα είναι καλυμμένοι σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Vk108 είπε

Το ζήτησα κι εγώ αυτό. Για να μάθω το όνομα εκείνου που μου είπε ότι και καλά ήρθε το κινητό και μου είπε πως πρέπει να βάλω δικηγόρο και έτσι να το μάθω. Θα είναι καλυμμένοι σίγουρα. 

Τι ζήτησες ακριβώς; Άρση τηλεφωνικού απορρήτου από τον Κωτσόβολο;

Παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο. Και να μάθαινα το όνομα αυτού που μου είπε ότι το τηλέφωνο είναι στις αποθήκες και να τον αναζητούσα, θα μου ζητούσε ευγενικότατα συγγνώμη και θα μου έλεγε ότι έκανε λάθος. Δεν θα μπορούσα να πω κάτι από εκεί και πέρα.

Σίγουρα ένα δικαστήριο δεν θα καθίσει να ασχοληθεί αν το τηλέφωνο ήρθε στον πελάτη ή αν σου έλεγε ότι θα έρθει από βδομάδα σε βδομάδα. Μπορούν κάλλιστα να σου πουν ας επέλεγες άλλο κατάστημα. Το δικαστήριο θα έπαιρνε θέση μόνο αν υπήρχε εξαπάτηση ή αν το κατάστημα αρνούνταν να επιστρέψει τα χρήματα που ήδη είχα προκαταβάλει. Κάτι που δεν συμβαίνει ούτε στη μια ούτε στην άλλη περίπτωση.

Επεξ/σία από giannis_ps_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannis_ps_21 είπε

Καπου τα μπερδεύεις.. άρση τηλεφωνικου απορρήτου γίνεται μόνο με εισαγγελική παρέμβαση και μονο για να δεις ποιος σε καλεσε με αποκρυψη..Και δεύτερον πως θα ακούσεις τις κλήσεις; Κανένας πάροχος δεν ηχογραφεί τις συνομιλίες μας. Και ο Κωτσόβολος σιγά μην δεχτεί να δώσει τις ηχογραφημένες κλήσεις/συνομιλίες. Καλά ξεμπερδεματα αλλα κατά πάσα πιθανότητα σε τοίχο θα πέσεις.

Το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών μου ζήτησε τους αριθμούς από τους οποίους επικοινώνησα καθώς και ένα αίτημα στο οποίο αναφέρω τους λόγους που το θέλω. Έπειτα μου είπαν ότι αν όντως μου δόθηκε ημερομηνία , κάτι το οποίο απαγορεύεται, θα έχεις τις ανάλογες συνέπειες ο εκάστοτε πωλητής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών μου ζήτησε τους αριθμούς από τους οποίους επικοινώνησα καθώς και ένα αίτημα στο οποίο αναφέρω τους λόγους που το θέλω. Έπειτα μου είπαν ότι αν όντως μου δόθηκε ημερομηνία , κάτι το οποίο απαγορεύεται, θα έχεις τις ανάλογες συνέπειες ο εκάστοτε πωλητής. 

Τι να πω.. Όσο τσαντισμένος κ αν ήμουν με κάποιον πωλητή, σίγουρα δεν θα ήθελα να χάσει τη δουλειά του. Άρα δεν θα το τράβαγα τόσο ειδικά για κάτι που είναι είδος πολυτελείας και όχι πρώτης ανάγκης και κοστίζει και όσο δυο μισθοί του υπαλλήλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Barbara93 είπε

Το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών μου ζήτησε τους αριθμούς από τους οποίους επικοινώνησα καθώς και ένα αίτημα στο οποίο αναφέρω τους λόγους που το θέλω. Έπειτα μου είπαν ότι αν όντως μου δόθηκε ημερομηνία , κάτι το οποίο απαγορεύεται, θα έχεις τις ανάλογες συνέπειες ο εκάστοτε πωλητής. 

Υπερβολικά τραβηγμένο για ένα κινητό μιλάμε οκ όλοι έχουν κουραστεί/βαρεθεί αλλά δεν είναι τόσο σημαντικό άμα σε έχει εκνευρίσει τόσο ο κώτσος πάρε από αλλου,κάθεσαι τώρα και χαλάς το χρόνο σου και το μόνο που μπορεί ίσως αλλά και αυτό δύσκολα είναι να χάσει τη δουλεια του ένα παιδί που απλά ακολουθεί διαταγές δεν είναι ότι σου έφαγε ο ίδιος το κινητό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, thansimo79 είπε

Ενημέρωσέ μας αν έχεις νεότερο από eshop! Άμα σου είναι εύκολο!

Μόλις με πήρε το παλικάρι από το e-shop και μου επιβεβαίωσε ότι μπορούν να το έχουν σε 4-7 εργάσιμες (pro max 128 SB)

Επίσης τον ρώτησα επειδή θέλω τιμολόγιο και δε ψήνομαι όπως είπα να το πληρώσω και να το περιμένω μου λέει ναι μπορείς να το παραγγείλεις και να το πληρώσεις είτε στο κατάστημα είτε με κατάθεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Μόλις με πήρε το παλικάρι από το e-shop και μου επιβεβαίωσε ότι μπορούν να το έχουν σε 4-7 εργάσιμες (pro max 128 SB)

Επίσης τον ρώτησα επειδή θέλω τιμολόγιο και δε ψήνομαι όπως είπα να το πληρώσω και να το περιμένω μου λέει ναι μπορείς να το παραγγείλεις και να το πληρώσεις είτε στο κατάστημα είτε με κατάθεση.

Να είσαι καλά φίλε! Ελπίζω να πάει καλά και να το έχεις το συντομότερο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Να είσαι καλά φίλε! Ελπίζω να πάει καλά και να το έχεις το συντομότερο! 

Να σάι καλά το ίδιο εύχομαι κι εσένα!

Επίσης να προσθέσω ότι μίλησα και με τον κωτσοβολα με ένα πολύ εξυπηρετικό παιδί και μιλησε με την αποθήκη και μου είπε όπως προανέφερε ένα φίλος εδώ ότι 15-20 του μήνα περιμένουν μεγάλη παραλαβή και θα καλύψουν παραγγελίες του Νοεμβρίου και ότι μέχρι την άλλη Παρασκευή θα έχουμε ενημερωση... Επίσης μου είπε ότι ο προμηθευτής τους είναι τελικά η Istorm και όχι η infoquest που λέγαμε... 

Θα δείξει την άλλη βδομάδα...φάγαμε τον γάιδαρο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...