Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Vk108 είπε

Εσυ έχεις λάβει κάποιο sms ?

Εγώ ακόμα δεν έχω λάβει τίποτα. Μιλάω συνεχώς μαζί τους, έστειλε ένα email με παράπονα , τους είπα διαφορά πράγματα αλλά κατάλαβα πως μόνη μου χαλιέμαι , δε τους ταρακουνάει κάτι. Δεν έχω κάτι άλλο , μόνο να περιμένει. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ  με προπαραγγελία 

Ναι έλαβα αυτό που ήρθε και σε σένα ότι βρίσκεται στην αποθήκη. Τίποτα άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, thansimo79 είπε

Χαχαχαχα σε πετσόκοψα χωρίς να το θέλω! Ελπίζω να μην έχω δίκιο τελικά!

χαχαχαχα ναι ναι ... βλεπω εχουν αρχισει παιρνουν οι πρωτοι ελπιζω να μεινει τπτ και για μας XD

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Barbara93 είπε

Ναι έλαβα αυτό που ήρθε και σε σένα ότι βρίσκεται στην αποθήκη. Τίποτα άλλο. 

Εμένα τελικά τίποτα , λάθος. Μακάρι σε σένα να πάνε όλα καλά !! Με το καλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ανέφερα χθες μου ήρθε μήνυμα ότι το προϊόν βρίσκεται στην κεντρική αποθήκη. Πριν λίγο που έκλεισα το τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα προϊόν στην καρτέλα μου για μένα και δε ξέρει γιατί μου ήρθε το μήνυμα. 
 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Barbara93 είπε

Όπως ανέφερα χθες μου ήρθε μήνυμα ότι το προϊόν βρίσκεται στην κεντρική αποθήκη. Πριν λίγο που έκλεισα το τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα προϊόν στην καρτέλα μου για μένα και δε ξέρει γιατί μου ήρθε το μήνυμα. 
 

Τι φάση πλέον? Νταξ πραγματικά δεν παλεύονται οι τύποι.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Τι φάση πλέον? Νταξ πραγματικά δεν παλεύονται οι τύποι.... 

δε ξέρω αλήθεια. Αφού μίλησα άσχημα με κάλεσαν ξανά πίσω λέγοντας μου ότι βρίσκεται στις αποθήκες αλλά δεν έχει δρομολογηθεί για αποστολή. Τους ζήτησα να περάσει να το πάρει κάποιος φίλος μου από κάποιο άλλο κατάστημα του Κωτσόβολου ή τις αποθήκες και το αρνήθηκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Barbara93 είπε

Όπως ανέφερα χθες μου ήρθε μήνυμα ότι το προϊόν βρίσκεται στην κεντρική αποθήκη. Πριν λίγο που έκλεισα το τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα προϊόν στην καρτέλα μου για μένα και δε ξέρει γιατί μου ήρθε το μήνυμα. 
 

Το ίδιο ακριβώς 

Σήμερα παρέλαβε το αγόρι μου από πλαίσιο από μέσα Νοεμβρίου. Δεν ξέρω αν περιμένει κάποιος από εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Stelios_ro είπε

Μήπως θυμάστε ημερομηνία παραγγελίας και το μοντέλο;

Σημέρα έκλεισα 2μηνο απο πλαίσιο και εχω απογοητευτεί...

Το πήρε νομίζω 20/11 128 pro max άσπρο.

Μπορεί να ήταν και νωρίτερα και να άλλαξε τότε το χρωμα. Δεν το ξέρω καλά αυτό. Νομίζω όμως πως αυτή η ημερομηνία μετράει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thansimo79 είπε

Τι φάση πλέον? Νταξ πραγματικά δεν παλεύονται οι τύποι.... 

δε ξέρω αλήθεια. Αφού μίλησα άσχημα με κάλεσαν ξανά πίσω λέγοντας μου ότι βρίσκεται στις αποθήκες αλλά δεν έχει δρομολογηθεί για αποστολή. Τους ζήτησα να περάσει να το πάρει κάποιος φίλος μου από κάποιο άλλο κατάστημα του Κωτσόβολου ή τις αποθήκες και το αρνήθηκαν. 

Μόλις έφυγα από Κωτσόβολο Καβάλας. Χθες το πρωί μου ήρθε μήνυμα ότι τπ κινητό μου βρίσκεται στην αποθήκη και το βράδυ μου ήρθε ξανά μήνυμα ότι το περιμένουν . Από τον Κωτσόβολο μου είπαν μόλις ότι όντως το προϊόν υπήρχε και ξαφνικα εξαφανίστηκε. Η κοπέλα που με εξυπηρέτησε , καθότι γνωστή μου, είπε στον κύριο που έκανε τις μεταβολές και ήταν το όνομα μου στη λίστα, να ψάξει αύριο σε ποιον έδωσε το κινητό μου. Σας ενημερώνω να γνωρίζετε όσοι είχατε αντίστοιχο περιστατικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το λαθος και παραγγειλα το 13 pro max Μπλε. Ελεγε διαθεσιμο τελευταια τεμαχια στο the mall athens. Αλλα τελικα, δεν το εχουνε! Σε επικοινωνια μαζι τους λεει οτι ειναι συστημικο λαθος οτι γραφει στην σελιδα οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα. Λετε να περιμενω ή να ακυρώσω την παραγγελία; 

Επισης, ποσες μερες γινεται η επιστροφη χρηματων στην καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2022 στις 11:29 ΜΜ, drouks είπε

Ακύρωσα τη προηγούμενη Τετάρτη και το πήρα από σκρουτζομάγαζο, έχω ήδη tracking number από ACS και το περιμένω από μέρα σε μέρα. Κι όλα αυτά με 150 ευρώ χαμηλότερη τιμή. Αν δεν έχετε σοβαρό λόγο να πάρετε από Κωτσόβολο, ακυρώστε ΤΩΡΑ. Θα γλιτώσετε πολύ χρόνο και νεύρα.σ

 

Σε πόσες μέρες σου γυρνάνε τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο απογοητευτικό είναι το να δίνεις τόσα πολλά χρήματα για μία συσκευή και δυστυχώς στη χώρα μας να μας έχουν γραμμένους. Και σε άλλες χώρες να τα έχουνε πρώτοι  πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...