Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Sissyar είπε

Ρίχνετε μια μάτια στον Γερμανό. Την Παρασκευή το βρήκα διαθέσιμο καταλαθος και το παρήγγειλα. Άψογη εξυπηρέτηση Παρασκευή πήρα τηλ να επιβεβαιώσω ότι όντως υπάρχει και δεν είναι εκθεσιακό στις 20:57 (ενώ κλείνουν 21:00) μου το σήκωσαν ήταν φουλ εξυπηρετικοί και εν τελει προχώρησα σε παραγγελία η οποία μου έβγαζε ότι θα παραλάβω 10/01-11/01. Σημερα πήρα τηλ ξανα για να δω την εξέλιξη της παραγγελίας και μου είπαν ότι υπάρχει voucher και ότι σήμερα θα το πάρουν από τα ΕΛΤΑ για να το φέρουν στο κατάστημα που δήλωσα. Βέβαια μέχρι να το πιάσω στα χέρια μου δεν το πιστεύω όποτε μόλις το παρω θα ακυρώσω και στην παραγγελία μου στην istorm. 

Προσπάθησα το σαββ αλλα εχουν διαφορετικες αποθηκες το eshop του γερμανού με τα καταστήματα και έτσι δεν εκαναν αποφορολόγηση σε ηλεκτρονικη παραγγελια. Πήρα και τηλ αλλα τίποτα.... Ότι να ναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thansimo79 είπε

Προσπάθησα το σαββ αλλα εχουν διαφορετικες αποθηκες το eshop του γερμανού με τα καταστήματα και έτσι δεν εκαναν αποφορολόγηση σε ηλεκτρονικη παραγγελια. Πήρα και τηλ αλλα τίποτα.... Ότι να ναι....

Πάντως είδα και σε σκρουτζομαγαζα κάνουν αποφορολογηση αν δεν κάνω λάθος το είδα στο kaizer. Ρίξε μια μάτια κατά εκεί να γλυτώσεις την τζάμπα αναμονή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έγινε όπως είπαν. Παρασκευή παρήγγειλα από Γερμανό και σήμερα Τρίτη το έχω στα χέρια μου! Ελπίζω να έρθει και σε όσους περιμένουν ακόμα πολύ πολύ σύντομα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Sissyar είπε

Τελικά έγινε όπως είπαν. Παρασκευή παρήγγειλα από Γερμανό και σήμερα Τρίτη το έχω στα χέρια μου! Ελπίζω να έρθει και σε όσους περιμένουν ακόμα πολύ πολύ σύντομα!!!

Καλορίζικο! Να το χαρείς! 😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπως σας ειπα, μου εστειλαν μηνυμα οτι ειναι στην αποθηκη το κινητο. Πηγε να γινει στραβη και να μου φανε το αποθεμα. Μου ηρθε νεο μηνυμα που ελεγε πως περιμενουν την παραλαβη μου και θα με ενημερωσουν ποτε θα ερθει. Οποτε και τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα οτι μου ηρθε μηνυμα πως ηρθε η συσκευη αλλα δεν ανεφερα το δευτερο μηνυμα. Τους ρωτησα και καλα μηπως ειναι στο καταστημα να παω να το παρω κατευθειαν. Με βαλανε στην αναμονη για 5-6 λεπτα και μετα μου ειπαν πως θα ειναι στο καταστημα την Παρασκευη. Οποτε εχετε το νου σας αν σας ερθει δευτερο μηνυμα οτι περιμενουν την συσκευη ενω ηρθε μηνυμα πως εχει ηδη ερθει! Παραλιγο να γινει στραβη!!

(Ξεχασα να αναφερω πως μολις ηρθε το 2ο μηνυμα, ξανα αλλαξε η κατασταση παραγγελιας οπως ηταν παλια, δηλαδη ελεγε πως περιμενουν το αποθεμα.)

Επεξ/σία από spyros.d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, spyros.d είπε

οπως σας ειπα, μου εστειλαν μηνυμα οτι ειναι στην αποθηκη το κινητο. Πηγε να γινει στραβη και να μου φανε το αποθεμα. Μου ηρθε νεο μηνυμα που ελεγε πως περιμενουν την παραλαβη μου και θα με ενημερωσουν ποτε θα ερθει. Οποτε και τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα οτι μου ηρθε μηνυμα πως ηρθε η συσκευη αλλα δεν ανεφερα το δευτερο μηνυμα. Τους ρωτησα και καλα μηπως ειναι στο καταστημα να παω να το παρω κατευθειαν. Με βαλανε στην αναμονη για 5-6 λεπτα και μετα μου ειπαν πως θα ειναι στο καταστημα την Παρασκευη. Οποτε εχετε το νου σας αν σας ερθει δευτερο μηνυμα οτι περιμενουν την συσκευη ενω ηρθε μηνυμα πως εχει ηδη ερθει! Παραλιγο να γινει στραβη!!

(Ξεχασα να αναφερω πως μολις ηρθε το 2ο μηνυμα, ξανα αλλαξε η κατασταση παραγγελιας οπως ηταν παλια, δηλαδη ελεγε πως περιμενουν το αποθεμα.)

Κανένας να περιμένει η να παρέλαβε iPhone 13 pro max 128gb sb? Και αν παρέλαβε τι ημερομηνία παραγγελίας είχε ?

Επεξ/σία από dapanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dapanos είπε

Κανένας να περιμένει η να παρέλαβε iPhone 13 pro max 128gb sb? Και αν παρέλαβε τι ημερομηνία παραγγελίας είχε ?

Εγώ περιμένω από 20/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα . Κι εγώ περιμένω από αρχική παραγγελία 20/10 και λάθη δικά τους ως προς τα χαρτιά που έπρεπε να υπογράψω, ημερομηνία καταχώρησης τελικά 01/11 sierra blue 128gb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωσα τη προηγούμενη Τετάρτη και το πήρα από σκρουτζομάγαζο, έχω ήδη tracking number από ACS και το περιμένω από μέρα σε μέρα. Κι όλα αυτά με 150 ευρώ χαμηλότερη τιμή. Αν δεν έχετε σοβαρό λόγο να πάρετε από Κωτσόβολο, ακυρώστε ΤΩΡΑ. Θα γλιτώσετε πολύ χρόνο και νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, giannissssssssss είπε

Από 9/11 pro Max sb 128 ακόμα περιμένω. 15 του μήνα έχουν παραλαβή και βλέπουμε... Πάμε για Φεβρουάριο μάλλον.... Καλή υπομονή σε όλους. 

 

Σίγουρα περιμένουν 15 του μήνα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με eshop να σιγουρεψω την αναμονη, λεει 4-7 ημέρες τωρα και μου λεει ναι ναι τόσο είναι, το μέγιστο να παει 10 ημέρες... Δεν με έπεισε να σας πω την αλήθεια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...