Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποτηροθήκη εχει? 

2 ώρες πριν, NickTG είπε

Κάπου είχε ακούσει τη φράση "πάει τρένο" και του έμεινε! 

Μαλλον όλος ο κόσμος μια ευθεία.... κοιτάμε μπροστά (μόνο) και τετχοια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mercedes-AMG one. Παρουσίαση πραγματικού πρωτοτυπου 2017. Κυκλοφορία 2022.

Chaos SPA. Παρουσίαση "πραγματικου?" πρωτοτυπου Γενάρης 2021. Κυκλοφορία 2021.

Ελληνικά μυαλά. Σας φάγαμε όλους γατακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, TheStranger80 είπε

Καταρχην ο τυπος εχει παρει ΗΔΗ κρατικη χορηγηση.

😅😅😅

Να ρωτήσω όμως. Γιατί λές ΗΔΗ ? Νομίζω δεν έχει ακουστεί πουθενά ότι έχει πάρει. Αν έχει πάρει με αυτά τα χρέη δεν υπάρχουν λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Shadow Explorer είπε

Οι Γερμανοι μας κοροιδευουν και μας κλεβουν και τις ιδέες, οι Γερμανοί.
https://www.zougla.gr/automoto/news/agora/article/to-amaksoma-tou-elinikou-apeiron-8a-paramorfonete

Το συγκεκριμένο θα είναι έτοιμο το 2021

...... Λίγη… υπομονή μέχρι την αποκάλυψή του, που σίγουρα θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον.

 

Τελειώνει το 21 μάστορα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, TheStranger80 είπε

Καταρχην ο τυπος εχει παρει ΗΔΗ κρατικη χορηγηση.
Κατα δευτερον εγω βρηκα το νεο του Project...BEHOLD!
1500000000000 αλογα, απο Γη στον Αρη σε 5 λεπτα.....Φρεναρει απο την Γη εως την Σεληνη στο τσακ μπαμ......Τι αλλο θελετε;;;;
 

252882247_10210459646925621_1445495016809402731_n.jpg

Αυτό δεν μετριέται σε χλμ ,,, ποσα έτη φωτός έχει θα λες , 😂😂😂😂

10 λεπτά πριν, VFR είπε

😅😅😅

Να ρωτήσω όμως. Γιατί λές ΗΔΗ ? Νομίζω δεν έχει ακουστεί πουθενά ότι έχει πάρει. Αν έχει πάρει με αυτά τα χρέη δεν υπάρχουν λόγια.

Ώπα !!! Έχουμε και νούμερα χρωστούμενων ; Που είναι ; Δεν τα είδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, VFR είπε

😅😅😅

Να ρωτήσω όμως. Γιατί λές ΗΔΗ ? Νομίζω δεν έχει ακουστεί πουθενά ότι έχει πάρει. Αν έχει πάρει με αυτά τα χρέη δεν υπάρχουν λόγια.

Τώρα αλήθεια? σου κάνει εντύπωση πως χρεωμένες εταιρίες δέχονται επιδότηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι εταιρίες που ειναι μεσα στη βουλή χρεωμενες μεχρι σκασμού είναι...
Ετσι κ αλλιως κι ο ΣΠ τη ίδια δουλεία κανει, πουλαει ονειρα σε ανθρωπους θελουν να πιαστουν απ' οτιδήποτε για να νιώσουν περίφανοι, χωρίς να κάνουν τπτ οι ίδιοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Το συγκεκριμένο θα είναι έτοιμο το 2021

...... Λίγη… υπομονή μέχρι την αποκάλυψή του, που σίγουρα θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον.

 

Τελειώνει το 21 μάστορα!!!!

ενώ έχω κάτι σπουδές στα Πανεπιστήμια νοιώθω λίγο αδύναμος να εξηγήσω πως κάποιος έχει την δυνατότητα να αλλάζει την μάζα ενός συγκεκριμένου αυτοκινήτου. Δηλαδή μπορεί απο 1000kg να γίνεται 700kg και μετά να γίνεται 1200kg χωρίς κάποιος να ξηλώνει απο πάνω του διάφορα εξαρτήματα?

παρακαλώ κάποιον με περισσότερες γνώσεις απο εμένα να βοηθήσει; 

μήπως έχει σχέσει με E = mc² ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kwnssk είπε

ενώ έχω κάτι σπουδές στα Πανεπιστήμια νοιώθω λίγο αδύναμος να εξηγήσω πως κάποιος έχει την δυνατότητα να αλλάζει την μάζα ενός συγκεκριμένου αυτοκινήτου. Δηλαδή μπορεί απο 1000kg να γίνεται 700kg και μετά να γίνεται 1200kg χωρίς κάποιος να ξηλώνει απο πάνω του διάφορα εξαρτήματα?

παρακαλώ κάποιον με περισσότερες γνώσεις απο εμένα να βοηθήσει; 

μήπως έχει σχέσει με E = mc² ??

Αυτό σε πείραξε εσένα. Θα πετάγεται κάνα φτερό απο πάνω του και θα γυρνάς να το μαζέψεις μετά. (Θα ξέρει το αυτοκίνητο με το 5G που το άφησε και όλα θα έχουν AI επάνω τους αν τα βουτήξει κανείς να έρθουν πίσω μόνα τους). Αυτό είναι τεχνολογία και όχι τα απλά τα audi πχ και τα μπΟΥγκάτι.
Βέβαια, αν το σκεφτώ επιστημονικά. F = m.g . Λες ρε συ να αλλάζει την βαρύτητα?! Έχει γούστο να ναι κανας flat earther κι αυτός να μας πηγαίνει σιγά σιγά προς τα εκεί....

27 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Τώρα αλήθεια? σου κάνει εντύπωση πως χρεωμένες εταιρίες δέχονται επιδότηση?

Προφανώς όχι. Όμως πρέπει να έχεις κάποια κριτήρια, (ή μέσο). Θεωρώ ότι αν ανοίξεις επιχείρηση τέλος του 2020, και χρωστάς τα μαλλιά σου με προσημειωμένο περιουσιακό στοιχείο, δεν σου δίνει καμία τράπεζα εκτός και αν μπει πολιτικός στην μέση.

40 λεπτά πριν, bringmevictims είπε

Αυτό δεν μετριέται σε χλμ ,,, ποσα έτη φωτός έχει θα λες , 😂😂😂😂

Ώπα !!! Έχουμε και νούμερα χρωστούμενων ; Που είναι ; Δεν τα είδα 

https://www.eauction.gr/Auction/Details/140813

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VFR είπε

Έχει γούστο να ναι κανας flat earther κι αυτός να μας πηγαίνει σιγά σιγά προς τα εκεί....

flat earthers είναι αυτοί που συνεχίζουν και τον πιστεύουν χωρίς να έχουν άμεσο οικονομικό συμφέρον.

2 λεπτά πριν, VFR είπε

δεν σου δίνει καμία τράπεζα εκτός

σου δίνει μια χαρά αν μεσολαβίσει φίλος σου βιομήχανος - επιχειρηματίας. ή ακόμα καλύτερα αν ειναι και οι ίδιες στο κόλπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nvel είπε

Να το στείλουμε Πανόπουλο. Όλο και κάπου θα το χώσει στο website του.

20 λεπτά πριν, kwnssk είπε

flat earthers είναι αυτοί που συνεχίζουν και τον πιστεύουν χωρίς να έχουν άμεσο οικονομικό συμφέρον.

σου δίνει μια χαρά αν μεσολαβίσει φίλος σου βιομήχανος - επιχειρηματίας. ή ακόμα καλύτερα αν ειναι και οι ίδιες στο κόλπο

Πιθανόν. Απλά σε περιπτώσεις που ξέρουν ότι δεν θα πάρουν φράγκο πίσω (πανοΠ). Δύσκολο.
Εγώ ρώτησα γιατί σε όλα τα Video λέει ότι ΔΕΝ έχει πάρει χρήματα απο το κράτος. Και αυτό είναι και που λένε οι απανταχου Πανοπουλόληδες (πως να τους πω? αυτοί τον υποστηρίζουν...) ότι δηλ. και καλά ''τα λεφτά σας τρώει?΄΄ Γιατί πρόσεξε.Αν έχει πάρει χρήματα για το επικό παραμύθι, μπορείς να κινηθείς δικαστικά. Όχι εγώ ή εσύ, ένας δικηγόρος που θέλει το χαρτζιλίκι του. Φυσικά και του το έδωσαν τα χρήματα και ας το τσέκαραν αυτές, αλλά αυτό που κάνει, είναι απάτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...