Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Δεν ξέρω/Δεν γνωρίζω από αυτά

Δεν έχω καν ΙΧ αυτοκίνητο γιατί δεν μου χρειάζεται

Αλλά αυτό που θέλω να πω ότι όλοι όσοι λέτε ότι είναι απατεώνας - κτλ...(άλλος ένας ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΩΡΡΑΣ με τα ΔΙΣ USD)

Αν φτιάξει και κατασκευάσει αυτό που λέει θα βγείτε και θα ζητήσετε δημόσια συγνώμη λέγοντας ότι είστε ****** και ότι γράφατε *******.

Θα του επιτρέψετε φυσικά να σας σύρει στα δικαστήρια για συκοφαντική δυσφήμιση και να σας πάρει μέχρι και τα σώβρακα που φοράτε.

Δυστυχώς η χώρα που λέγεται ΕΛΛΑΔΑ δεν φταίει

Φταίνε οι κάτοικοι της που λέγονται ΕΛΛΗΝΕΣ

για αυτό οι νέοι πάνε στο εξωτερικό

για αυτό τα μυαλά πάνε στο εξωτερικό και δουλεύουν στις κορυφαίες εταιρείες του κόσμου.

συνεχίστε έτσι καλά πάτε...

εγώ δεν τον λέω απατεώνα (γιατί είναι μηνύσιμο, αυτός είναι ο λόγος)
μέχρι τώρα όμως έχει παρουσιάσει παπατζιλίκια

εσύ όμως τί επίθετα θα διαλέξεις για τον εαυτό σου
που προκρίνεις ;

να το συμφωνήσουμε δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 minutes ago, ikorolis said:

Δεν ξέρω/Δεν γνωρίζω από αυτά

Δεν έχω καν ΙΧ αυτοκίνητο γιατί δεν μου χρειάζεται

Αλλά αυτό που θέλω να πω ότι όλοι όσοι λέτε ότι είναι απατεώνας - κτλ...(άλλος ένας ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΩΡΡΑΣ με τα ΔΙΣ USD)

Αν φτιάξει και κατασκευάσει αυτό που λέει θα βγείτε και θα ζητήσετε δημόσια συγνώμη λέγοντας ότι είστε ****** και ότι γράφατε *******.

Θα του επιτρέψετε φυσικά να σας σύρει στα δικαστήρια για συκοφαντική δυσφήμιση και να σας πάρει μέχρι και τα σώβρακα που φοράτε.

Δυστυχώς η χώρα που λέγεται ΕΛΛΑΔΑ δεν φταίει

Φταίνε οι κάτοικοι της που λέγονται ΕΛΛΗΝΕΣ

για αυτό οι νέοι πάνε στο εξωτερικό

για αυτό τα μυαλά πάνε στο εξωτερικό και δουλεύουν στις κορυφαίες εταιρείες του κόσμου.

συνεχίστε έτσι καλά πάτε...

 

Εσύ αν δεν βγάλει τίποτα θα επιστρέψεις στο θέμα να ζητήσεις συγγνώμη? 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Να προσθέσω τον φίλο Κωνσταντίνο Μαλανδρίνο.

https://www.4troxoi.gr/epikairotita/in-memoriam-kostas-malandrinos-video/

https://dokumen.tips/reader/f/konstantinos-malandrinos-portfolio-2014-2015

 

Κράτα μικρό ,εως ανύπαρκτο ,καλάθι γιατί μέχρι  τωρα δεν έχει δείξει τίποτα χειροπιαστό.Μονο σχεδιάκια και φούμαρα.

όπως είπα δεν με ενδιαφέρει αν θα παρουσιάσει κάτι / κατασκευάσει κάτι

εγώ απλά παρακολουθώ με πολύ προσοχή γιατί τον υποστηρίζουν συγκεκριμένα μέσα προβολής που θεωρώ αξιόπιστα (PlayHub Community)

αλλά αν το κάνει

ειλικρινά θέλω να δω τι θα λένε όλοι μετά θα τιμήσουν τα παντελόνια που φοράνε και θα πουν δημόσια αυτά που αναφέρω όπως και θέλω να δω τι θα κάνει ο ίδιος με αυτούς θα τους σύρει στα δικαστήρια ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ikorolis είπε

όπως είπα δεν με ενδιαφέρει αν θα παρουσιάσει κάτι / κατασκευάσει κάτι

εγώ απλά παρακολουθώ με πολύ προσοχή γιατί τον υποστηρίζουν συγκεκριμένα μέσα προβολής που θεωρώ αξιόπιστα (PlayHub Community)

αλλά αν το κάνει

ειλικρινά θέλω να δω τι θα λένε όλοι μετά θα τιμήσουν τα παντελόνια που φοράνε και θα πουν δημόσια αυτά που αναφέρω όπως και θέλω να δω τι θα κάνει ο ίδιος με αυτούς θα τους σύρει στα δικαστήρια ή όχι?

Επαναλαμβάνω ότι μέχρι τωρα εχει βγει αναξιόπιστος.Δεν έχει παρουσιάσει τίποτα και πουθενά.Ολο δικαιολογίες και αοριστίες.Επειδή δεν ασχολείσαι μπορεί να μην το κατανοείς αλλά τουλάχιστον μείνε αμερόληπτος.Επισης το ότι τον ψάχνουν ακόμα απο το εξωτερικό και ότι έκανε λαμογιες είναι αρκετά χρόνια σε φόρα γραμμένο οπότε αν ήταν ψέμματα θα είχε επιληφθεί.Τα περι πλειστηριασμων είναι σε κοινή θέα.

Αλλωστε μόνος του εκτίθεται.Ή τον εκθέτει ο Σαρημπαλίδης,αλλά ενήλικας είναι έχει ευθυνη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NickTG είπε

 

Εσύ αν δεν βγάλει τίποτα θα επιστρέψεις στο θέμα να ζητήσεις συγγνώμη? 

 

Εγώ όχι δεν θα επιστρέψω στο θέμα ούτε θα ζητήσω συγνώμη

Επίσης εγώ δεν κρίνω

Το ξεκαθάρισα από την αρχή δεν με ενδιαφέρει το τι θα παρουσιάσει/κατασκευάσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν υπαρχει κανενας λογος να αλλάξουμε γνώμη... εκείνος ειναι υπεθυνος να αποδείξει ότι οι ισχυρισμοί του έχουν βάση, μέχρι τωρα οχι μόνο αυτό δεν έχει κανει, μερικες απ τις δηλώσεις του εχουν αποδειχτεί ψευδεις και ερχονται σε αντιφαση με αλλες του δηλώσεις. Και αφου δεν υπαρχει και αλλη λέξη να περιγράψει αυτο που κανει, πως πρεπει να τον πούμε?  Ιντερπρενερ? 

Επεξ/σία από Shadow Explorer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Επαναλαμβάνω ότι μέχρι τωρα εχει βγει αναξιόπιστος.Δεν έχει παρουσιάσει τίποτα και πουθενά.Ολο δικαιολογίες και αοριστίες.Επειδή δεν ασχολείσαι μπορεί να μην το κατανοείς αλλά τουλάχιστον μείνε αμερόληπτος.Επισης το ότι τον ψάχνουν ακόμα απο το εξωτερικό και ότι έκανε λαμογιες είναι αρκετά χρόνια σε φόρα γραμμένο οπότε αν ήταν ψέμματα θα είχε επιληφθεί.Τα περι πλειστηριασμων είναι σε κοινή θέα.

Αλλωστε μόνος του εκτίθεται.Ή τον εκθέτει ο Σαρημπαλίδης,αλλά ενήλικας είναι έχει ευθυνη. 

Εγώ όπως ξεκαθάρισα από την αρχή δεν με ενδιαφέρει 

Προσωπικά μένω αμερόληπτος και κρατώ τις επιφυλάξεις μου καθώς γνωρίζω αρκετά από τα μέσα που τον υποστηρίζουν τα οποία είναι αξιόπιστα και αμερόληπτα σε αυτά που λένε και κάνουν.

Άλλωστε ο χρόνος θα δείξει...ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Επαναλαμβάνω ότι μέχρι τωρα εχει βγει αναξιόπιστος.Δεν έχει παρουσιάσει τίποτα και πουθενά.Ολο δικαιολογίες και αοριστίες.Επειδή δεν ασχολείσαι μπορεί να μην το κατανοείς αλλά τουλάχιστον μείνε αμερόληπτος.Επισης το ότι τον ψάχνουν ακόμα απο το εξωτερικό και ότι έκανε λαμογιες είναι αρκετά χρόνια σε φόρα γραμμένο οπότε αν ήταν ψέμματα θα είχε επιληφθεί.Τα περι πλειστηριασμων είναι σε κοινή θέα.

Αλλωστε μόνος του εκτίθεται.Ή τον εκθέτει ο Σαρημπαλίδης,αλλά ενήλικας είναι έχει ευθυνη. 

Το Evo δεν μετράει σαν δουλειά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ikorolis είπε

Εγώ όπως ξεκαθάρισα από την αρχή δεν με ενδιαφέρει 

Προσωπικά μένω αμερόληπτος και κρατώ τις επιφυλάξεις μου καθώς γνωρίζω αρκετά από τα μέσα που τον υποστηρίζουν τα οποία είναι αξιόπιστα και αμερόληπτα σε αυτά που λένε και κάνουν.

Άλλωστε ο χρόνος θα δείξει...ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Τοτε τι πετάγεσαι;Δεν βγάζει νόημα η παρέμβαση σου.

 

1 λεπτό πριν, Stoliver είπε

Το Evo δεν μετράει σαν δουλειά; 

Κατασκεύασε ελληνικό evo απο το μηδέν ;

Τα ιδια θα λέμε πάλι;

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Εγώ όπως ξεκαθάρισα από την αρχή δεν με ενδιαφέρει 

Προσωπικά μένω αμερόληπτος και κρατώ τις επιφυλάξεις μου καθώς γνωρίζω αρκετά από τα μέσα που τον υποστηρίζουν τα οποία είναι αξιόπιστα και αμερόληπτα σε αυτά που λένε και κάνουν.

Άλλωστε ο χρόνος θα δείξει...ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Γραφείς πολύ για να μη σε νοιάζει, εμείς εδω σχολιάζουμε τα στοιχεία που εχουμε και διαμορφώνουμε αποψη απο αυτα, οταν ερθουν στο φώς και τα υπόλοιπα που δε γνωρίζουμε, βλεπουμε.

Το αν θα φτιάξει αμάξι ή οχι και παλι ειναι άσχετο με τον τρόπο που προβάλλεται και τις κινήσεις του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

Δεν υπαρχει κανενας λογος να αλλάξουμε γνώμη... εκείνος ειναι υπεθυνος να αποδείξει ότι οι ισχυρισμοί του έχουν βάση, μέχρι τωρα οχι μόνο αυτό δεν έχει κανει, μερικες απ τις δηλώσεις του εχουν αποδειχτεί ψευδεις και ερχονται σε αντιφαση με αλλες του δηλώσεις. Και αφου δεν υπαρχει και αλλη λέξη να περιγράψει αυτο που κανει, πως πρεπει να τον πούμε?  Ιντερπρενερ? 

Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση του

θα παρουσίαζα τα σχέδια του αυτοκινήτου , τα εξαρτήματα του , τα χαρακτηριστικά του

θα παρουσίαζα το πρωτότυπο αυτοκίνητο , τις απαραίτητες δοκιμές που θα γινόντουσαν σε συγκεκριμένους χώρους

θα κατασκεύαζα το αυτοκίνητο παραγωγής 

και μετά απλά θα πήγαινα στα δικαστήρια όλους αυτούς που κάνουν αυτό που δυστυχώς κάνετε εσείς εδώ αλλά και όλους τους υπόλοιπους που κάνουν τα ίδια σε άλλα μέσα.

έτσι θα εξασφάλιζα ότι μόνο την παραγωγή των μελλοντικών αυτοκινήτων ή σχεδίων που θα είχα στο μυαλό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, ikorolis said:

Εγώ όχι δεν θα επιστρέψω στο θέμα ούτε θα ζητήσω συγνώμη

Επίσης εγώ δεν κρίνω

Το ξεκαθάρισα από την αρχή δεν με ενδιαφέρει το τι θα παρουσιάσει/κατασκευάσει.

 

Εμένα πάλι μια χαρά επικριτικός μου φάνηκες προς όσους λένε για τον τυπάκο.

Αφού δεν σε ενδιαφέρει και δεν γνωρίζεις εν τω μεταξύ, τι ακριβώς κάνεις στο θέμα? 

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ikorolis είπε

Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση του

θα παρουσίαζα τα σχέδια του αυτοκινήτου , τα εξαρτήματα του , τα χαρακτηριστικά του

θα παρουσίαζα το πρωτότυπο αυτοκίνητο , τις απαραίτητες δοκιμές που θα γινόντουσαν σε συγκεκριμένους χώρους

θα κατασκεύαζα το αυτοκίνητο παραγωγής 

και μετά απλά θα πήγαινα στα δικαστήρια όλους αυτούς που κάνουν αυτό που δυστυχώς κάνετε εσείς εδώ αλλά και όλους τους υπόλοιπους που κάνουν τα ίδια σε άλλα μέσα.

έτσι θα εξασφάλιζα ότι μόνο την παραγωγή των μελλοντικών αυτοκινήτων ή σχεδίων που θα είχα στο μυαλό μου.

Ολοι στη θεση του, μια γραμμη παραγωγής θα έδειχναν. θα ελεγαν αυτο έχω, θελω βοήθεια, αν βλεπαμε κατι σωστο χωρις μελανα σημεια, ολοι μαζι του θα μασταν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Shadow Explorer είπε

Γραφείς πολύ για να μη σε νοιάζει, εμείς εδω σχολιάζουμε τα στοιχεία που εχουμε και διαμορφώνουμε αποψη απο αυτα, οταν ερθουν στο φώς και τα υπόλοιπα που δε γνωρίζουμε, βλεπουμε.

Το αν θα φτιάξει αμάξι ή οχι και παλι ειναι άσχετο με τον τρόπο που προβάλλεται και τις κινήσεις του.

Αυτό είναι όμως που σας διαφεύγει για αυτό κατακρίνετε με αρνητικό τρόπο τους άλλους και την δουλειά τους.

γράφετε

σχολιάζετε

διαμορφώνετε άποψη

από αυτά που κάνουν οι άλλοι

αντί να προσπαθείτε να κάνετε εσείς κάτι όπως κάνουν οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...