Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, zanskou είπε

ρε σύντροφοι τι ύψος έχετε ; μόνο εμένα (1,87 περίπου) με ενοχλούν οι χαμηλωμένοι ουρανοί λόγω του μηχανισμού της εκάστοτε οροφής ; 

1.83 είμαι εγώ οπότε ανάλογα το αμάξι. Στο Leon που το έχω τέρμα κάτω έχω αέρα στον ουρανό

2 ώρες πριν, Papakaliati είπε

1.90. Εξαρτάται φυσικά το αμάξι, αλλά το x3 εχει ψηλή οροφή. Αλλά ακόμη και στο Citroen C3 aircross δεν είχα κανένα θέμα. 

Με πεισατε πάντως, εστειλα μήνυμα αμα γίνεται ακόμη να μπει χαχαχαχαχ. Άμα δεν γίνεται, it's ok!

Έτσι έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

183 εγώ. 

Αν και έχω πιο χαμηλό ουρανό από τα παιδιά παίζοντας με το κάθισμα δεν με ενοχλεί,  εκτός αν έχεις καρφάκια! 😁😁😁

Βέβαια εμένα είναι πανόραμα η οροφή, οπότε δεν ξέρω τι παίζει με τις ανοιγόμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω πως είναι η ηλιοροφή, αλλά η πανοραμική που έχω στο αυτοκίνητο είναι όλα τα λεφτά. Έχεις μια αίσθηση ελευθερίας ρε παιδί μου....Πλέον όταν μπαίνω σε αυτοκίνητο που δεν έχει, μου κακοφαίνεται.....😆

Επεξ/σία από dimitris_213
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2022 στις 7:30 ΠΜ, dimitris_213 είπε

Δεν ξέρω πως είναι η ηλιοροφή, αλλά η πανοραμική που έχω στο αυτοκίνητο είναι όλα τα λεφτά. Έχεις μια αίσθηση ελευθερίας ρε παιδί μου....Πλέον όταν μπαίνω σε αυτοκίνητο που δεν έχει, μου κακοφαίνεται.....😆

Άλλαξα τελικά την παραγγελία και την έβαλα, να βλέπουμε και λίγο τον μπλε τον ουρανό !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Άλλαξα τελικά την παραγγελία και την έβαλα, να βλέπουμε και λίγο τον μπλε τον ουρανό !

Ωραίος....δεν θα το μετανιώσεις πίστεψέ με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, dimitris_213 είπε

Ωραίος....δεν θα το μετανιώσεις πίστεψέ με

Ναι μαν, είχα και στο προηγούμενο αμάξι μου. Απλά επειδή είναι το πρώτο που αγοράζω καινούργιο, σκέφτηκα να μην το παρακάνω με τα έξτρα, ας βάλω μόνο τα βασικά κτλ. Βέβαια τι είναι βασικά και τι όχι, είναι κάτι τελείως σχετικό χα0χ0α0α0αχ.

 Για την ιστορία από εξτρα έβαλα:

  • μεταλλικό χρώμα
  • Ηλιοροφή 
  • Adaptive LED
  • Εσωτερικό φωτισμό LED
  • 360 κάμερα για παρκάρισμα
  • Hi-Fi ηχεία
  • Συναγερμό
  • Κουρτινάκια στις πίσω πόρτες
Επεξ/σία από Papakaliati
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Ναι μαν, είχα και στο προηγούμενο αμάξι μου. Απλά επειδή είναι το πρώτο που αγοράζω καινούργιο, σκέφτηκα να μην το παρακάνω με τα έξτρα, ας βάλω μόνο τα βασικά κτλ. Βέβαια τι είναι βασικά και τι όχι, είναι κάτι τελείως σχετικό χα0χ0α0α0αχ.

 Για την ιστορία από εξτρα έβαλα:

  • μεταλλικό χρώμα
  • Ηλιοροφή 
  • Adaptive LED
  • Εσωτερικό φωτισμό LED
  • 360 κάμερα για παρκάρισμα
  • Hi-Fi ηχεία
  • Συναγερμό
  • Κουρτινάκια στις πίσω πόρτες

Όντως τα βασικά :D

Άντε με το καλό ρε μαν , περιμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A lol, τσέκαρα μόλις τον κουνφιγκiουρατωρα, και από ΣΗΜΕΡΑ είναι διαθέσιμο το Adaptive Cruise control, μεχρι τωρα δεν ητανε!!!! Στο ελληνικο site βασικα ακομη δεν δινει ACC στο X3. Οποτε το εβαλα και αυτο!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγώ πρόσθεσα στο Puma σήμερα το winter pack (θερμαινόμενο παρμπρίζ/τιμόνι και εμπρός καθίσματα) μιας κι έφαγα όλο το τσολόκρυο. Θα αργήσει που θα αργήσει, ας φάει άλλα 800€ στο κεφάλι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Peugeot208 είπε

Με το καλό!

Μόνο 4 μήνες;;; Μακάρι!

Ναι επειδή είναι νέο μοντέλο δεν έχει ακόμα μεγάλη ουρά. Πριν 3 βδομάδες που πρωτορώτησα η παράδοση πήγαινε για Μάρτη, οπότε αλλάζει γρήγορα και εδώ  η αναμονή. Α και πήγα σε άσπρο για να έρθει τότε, το γκρι που ήθελα (και μάλλον προτιμάνε οι περισσότεροι) πήγαινε σε 6-8 μήνες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...