Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@gmts φιλτατε στο εξωτερικό διαβάζω ότι τριθυρα πάνε για παραγωγή Μάιο έως Ιούλιο. 

Έχεις ξανακάνει κουβέντα με τον αντιπρόσωπο;

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν πάρω τηλέφωνο 1η Μαρτίου και μου δώσει και άλλη αναβολή να ακυρώσω εντελώς.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, majnun said:

@gmts φιλτατε στο εξωτερικό διαβάζω ότι τριθυρα πάνε για παραγωγή Μάιο έως Ιούλιο. 

Έχεις ξανακάνει κουβέντα με τον αντιπρόσωπο;

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν πάρω τηλέφωνο 1η Μαρτίου και μου δώσει και άλλη αναβολή να ακυρώσω εντελώς.

Πριν 1 εβδομάδα που είχα καλέσει, δεν είχε πάρει ούτε αριθμό πλαισίου. Άρα θα αργήσει. 

Ναι άμα δε την παλεύεις, ακύρωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά καβάλησε 3000 η Α160 ή είναι ιδέα μου; Τις προάλλες την έβλεπα παρουσίαση σε σάιτ στα 21000 περίπου και τώρα βλέπω διαφημίσεις της εκκα στα 24+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ρε παιδιά καβάλησε 3000 η Α160 ή είναι ιδέα μου; Τις προάλλες την έβλεπα παρουσίαση σε σάιτ στα 21000 περίπου και τώρα βλέπω διαφημίσεις της εκκα στα 24+

Εδώ που έχουμε φτάσει δεν θα καβαλαγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tsofras είπε

Εδώ που έχουμε φτάσει δεν θα καβαλαγε?

Έλα ντε. Κ μου είχε κανει εντύπωση τόσο που κράτησε. Την κοιταγα για συγγενή που θέλει ένα μικρό γερμανικό κ στα 21 ήταν λουκούμι, στα 24+ ούτε καν υπάρχουν καλύτερες επιλογές από το Renault με σήμα Mercedes 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, paylidis είπε

Έλα ντε. Κ μου είχε κανει εντύπωση τόσο που κράτησε. Την κοιταγα για συγγενή που θέλει ένα μικρό γερμανικό κ στα 21 ήταν λουκούμι, στα 24+ ούτε καν υπάρχουν καλύτερες επιλογές από το Renault με σήμα Mercedes 

Και εμένα μου έκανε εντύπωση που καβάλησαν πρώτα όλα τα άλλα και στο τέλος bmw, Mercedes

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To puma δεν εβγαινε σε diesel? Η ειναι ιδεα μου? Μπηκα στο configurator και βλεπω μονο 1.0

Κανω καποιες σκεψεις σιγα σιγα να ριξω καμια παραγγελια γιατι βλεπω χρονους και αναμονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πει κανείς για τη Ford. Ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που έμπλεξα μαζί τους, και ο φίλος

@gmts που περιμενει περισσότερο καιρό.

Πχ τα νεότερα για το Fiesta είναι τα εξής

As stated previously ford are closing the books on fiesta orders today as production slots are full through the summer.

After that they are going to simplify the lineup.

Unfortunately this means the following will no longer be available.

*3 door body

*St2 spec

*1.0 ecoboost mhev 155ps

*Panoramic roof

*Boundless blue.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, majnun είπε

Τι να σου πει κανείς για τη Ford. Ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που έμπλεξα μαζί τους, και ο φίλος

@gmts που περιμενει περισσότερο καιρό.

Πχ τα νεότερα για το Fiesta είναι τα εξής

As stated previously ford are closing the books on fiesta orders today as production slots are full through the summer.

After that they are going to simplify the lineup.

Unfortunately this means the following will no longer be available.

*3 door body

*St2 spec

*1.0 ecoboost mhev 155ps

*Panoramic roof

*Boundless blue.

φαντάζομαι ακύρωσες :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, imr είπε

To puma δεν εβγαινε σε diesel? Η ειναι ιδεα μου? Μπηκα στο configurator και βλεπω μονο 1.0

Κανω καποιες σκεψεις σιγα σιγα να ριξω καμια παραγγελια γιατι βλεπω χρονους και αναμονες.

Είχε, όσοι προλάβαμε να πάρουμε(παραγγείλουμε), πήραμε. Το έκοψαν πλέον στα Puma. Μόνο σε Focus τώρα έχει diesel αλλά αυτό ξεκινάει από τα 28Κ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...