Προς το περιεχόμενο

Απορίες και συμβουλές για αφυγραντήρα


pp6210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, G.makrihairis είπε

Επειδή  βρίσκομαι  σε αυτόν τον  χώρο εδώ και 4-5μηνες θα σου πω τι έχω μέχρι τώρα. Η θερμοκρασία  τώρα που μιλάμε μέσα στον χώρο  είναι 18,3 βαθμούς Κελσίου χωρίς να έχω κάποια θέρμανση.Εχω έναν θερμοπομπό αλλά επειδή  όπως προείπα έχω περάσει μόνο καλοκαίρι δεν τον έχω χρειαστεί. Μέχρι τώρα η θερμοκρασία  δεν είναι ει πέσει κάτω από τους 18 αλλά πιστεύω  πως στην πορεία  μάλλον θα  γίνει. 

εκτός και αν σκοπεύεις να κυκλοφορείς με στολή του σκι το χειμώνα (που λέει ο λόγος) για 20τμ θεωρώ ότι άνετα σε καλύπτει και ένας 12άρης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, yositosi είπε

εκτός και αν σκοπεύεις να κυκλοφορείς με στολή του σκι το χειμώνα (που λέει ο λόγος) για 20τμ θεωρώ ότι άνετα σε καλύπτει και ένας 12άρης!

Κάποια πρόταση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, G.makrihairis είπε

Κάποια πρόταση; 

Ρίξε μια ματιά τι παίζει από προσφορές. Ούτως ή άλλως στα λίγα λίτρα, δεν έχεις χαώδεις διαφορές σε καταναλώσεις (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη για αυτόν τον αφυγραντήρα; Για χώρο περίπου 25-30τμ, ο οποίος έχει υγρασία αρκετή.

Είναι σε έκπτωση, γι'αυτό μου κίνησε το ενδιαφέρον.

https://www.skroutz.gr/s/4045504/Carrier-CDT-105E3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, yositosi είπε

Ρίξε μια ματιά τι παίζει από προσφορές. Ούτως ή άλλως στα λίγα λίτρα, δεν έχεις χαώδεις διαφορές σε καταναλώσεις (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων)

Τον μόνο που  βρήκα  είναι αυτός https://go.linkwi.se/z/11754-0/CD20666/?lnkurl=https%3A%2F%2Fwww.e-shop.gr%2Fafygrantiras-12lt-me-ionisti-kullhaus-qualis-p-HAP.541907

Ίδιος με της προσφοράς αλλά 12l

Επεξ/σία από G.makrihairis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρήγγειλα σήμερα τον MORRIS MDP-24400IW στα 229€, είναι η ευκαιρία που έψαχνα δύο χρόνια!

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εχω καει ουτε διδακτορικο να εκανα στους αφυγραντηρες!!!
 

Τι να παρω αραγε? Αυτη την πλαστικουρα των Morris την φοβαμαι ειδικα αν δειτε το χερουλι

απο κοντα αμφιβαλλω αν αντεξει χρονο...

Το σπιτι ειναι ολο μαζι 55τμ αλλα βαραει 80αρια υγρασια.

Καμια γνωμη? Να παρω αυτον τον Kullhaus στα 200 να τελειωνει η ιστορια?
 

Εναλλακτικα σκεφτομαι a) Inventor Eva2 b) Toyotomi Zen αλλα με χαλαει που δεν δειχνει υγρασια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, touristas1985 είπε

Τι να παρω αραγε? Αυτη την πλαστικουρα των Morris την φοβαμαι ειδικα αν δειτε το χερουλι

απο κοντα αμφιβαλλω αν αντεξει χρονο...

Καλα τοσο χαλια ειναι ρε γαμωτο?

Και θα τον μεταφερω συχνα λες να φυγει τελειως και να ψαχνομαι δεν αντεχει καθολου?

liakjim για πες για το χερουλι ρε φιλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Καλα τοσο χαλια ειναι ρε γαμωτο?

Και θα τον μεταφερω συχνα λες να φυγει τελειως και να ψαχνομαι δεν αντεχει καθολου?

liakjim για πες για το χερουλι ρε φιλε.

πλαστικουρα μπορεί, αλλα εγώ μια χαρα το μετακινώ/σηκώνω ανεβάζω κατεβαζω απο επιπλα. οκ δεν ειναι για να τρεξεις και 5χλμ μαζι του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνώμη για τον Inventor KRM-12L Karma; https://basket.kotsovolos.gr/site/air-condition-heaters/afigranthres/205544-inventor-krm-12l-karma
Σε σχέση με τον avra, απλά δεν διαθέτει χρονοδιακόπτη ή και κάτι άλλο που δεν βρίσκω;

υγ. βρήκα και ότι μάλλον είναι λίγο πιο αδύναμος από τον avra με λιγότερη παροχή αέρα και δεν έχει silent mode.

Επεξ/σία από Everest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgeps21 είπε

πλαστικουρα μπορεί, αλλα εγώ μια χαρα το μετακινώ/σηκώνω ανεβάζω κατεβαζω απο επιπλα. οκ δεν ειναι για να τρεξεις και 5χλμ μαζι του :P

Ρωταω γιατι ακουω συνεχεια πλαστικουρα και πλαστικουρα και λεω τι διαολο αφυραντηρα πηραμε η παιχνιδι για παιδακια.

Εγινε ευχαριστω φιλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να τσιμπήσει κάποιος τον kulhaus να μας πει αν και κάπου είχα διαβάσει καλά λόγια και μάλλον προς τα εκεί κλείνω και εγώ! Αν δεν παίξει άλλη προσφορά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα αγοραστεί σίγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...