Προς το περιεχόμενο

Netflix: Αυξήσεις στο κόστος συνδρομής στις Η.Π.Α και Καναδά


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, nikos121 είπε

Σο γουατ. Φτιαχνεις ενα μειλ ή αλλαζεις το ηδη υπαρχων, το δινεις σε ολους οσους μοιραζεσαι τη συνδρομη και τελος

 

Και μετα παει σε verification μεσω SMS κινητου η με καποια token εφαρμογη τυπου Steam Guard, η με σκαναρισμα QR απο το κινητο που εχει δηλωθει, η..

Τρόποι υπάρχουν. Απλά δεν θα πάει απευθείας εκεί.

Καντο ρε φιλε αλλα φτιαξε και μια συνδρομη που θα κανει πχ διπλασια απο την premium αλλα θα μπορουν νομιμα να την μοιραζονται 4 ατομα. Πιστευω οτι και η συνδρομη αυτη θα πουλαγε σαν τρελη και νομιμοι θα ημασταν επιτελους.

Επεξ/σία από vste
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, totalius είπε

Φυσικά κ δεν πεθαίνει ούτε πέθανε ποτε . Γιατί αν περιμέναμε από το Netflix να δούμε σειρά της προκοπής σωθήκαμε . Οι καλές σειρές εναι σε HBO Hulu κλπ κανάλια που δεν τα βρίσκουμε Ελλάδα παρά μόνο από το Θείο . Το Netflix ζήτημα να βγάζει μια 1-2 σειρές το χρόνο που να βλέπονται . Όσο για τις ταινίες δε συζητάμε ότι δεν βλέπεται καν ούτε μια στις 10

ποιος ειναι αυτος ο θειος ρε παιδια? ο θειος τορεντιδης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι οσοι λενε οτι θα κατεβαζουν απο το θειο λογω αυξησης 2€ στη μηνιαια συνδρομη εχουν συνδρομη netflix. Ή οποιαδηποτε αλλη συνδρομη. Το μοντελο των μηνιαιων συνδρομων μας επιτρεπει να βαζουμε ενα μηνα Netflix, ενα μηνα HBO Max, ενα μηνα Amazon Prime και ενα μηνα Disney και ξανα απο την αρχη. Ετσι βλεπουμε τα παντα (με καθυστερηση φυσικα) και πληρωνουμε συνδρομες που κυμαινονται απο 8-16€ το μηνα. 
Επισης, δεν μας αναγκαζει κανενας να βλεπουμε ο,τιδηποτε και να πληρωνουμε ο,τιδηποτε. Μπορουμε να βολευτουμε με την ΕΡΤ, κι εκει συνδρομη πληρωνουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BECKFLIX 

David Beckham lands £16million Netflix series showing unseen footage of his life - Μέγκαν Μαρκλ και Χάρι συμφώνησαν με το Netflix -Πόσα εκατομμύρια θα βγάλουν

To να ανεβάζουν τιμές για καγκουροσειρές , επειδή πρέπει να πληρώνουν υπερτιμημένους ανθρώπους και δευτεροκλασάτους γαλαζοαίματους επαναστάτες πάει πολύ. Ευτυχώς ΔΕΝ έχω Netflix ΟΥΤΕ κάποια ελληνιά συνδρομητική τηλεόραση με περιεχόμενα πεζοδρομίου. Είμαι εγώ και η ΤΝΤ2 μου να παίζουμε Unreal Tournament 1999 σε 1024Χ768 ,32bit color με 45 frames. 

Φιλούδια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω παραμείνει σταθερός πειρατής.

Αρχικά είχα δει τυχαία νετφλιξ σε ένα ξενοδοχείο. Απο'κει που το σνόμπαρα απευθείας κατάλαβα πως είναι αρκετά βολικό και εύχρηστο.

Μετά σχετικά πρόσφατα μου έδωσαν έναν κωδικό να μπαίνω όποτε θέλω όμως δεν κατάφερα να αντέξω το γεγονός πως η ποικιλία είναι υπερβολικά περιορισμένη για τα γούστα μου. Έχω συνηθίσει/κακομάθει γιατί αλλού βρίσκω απλά ο,τι γουστάρω όχι να έχω ένα περιορισμένου τύπου curation.

Πίστευα πως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο μπορεί να νιώσω πως είναι αναγκαίο όμως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο νιώθω ακόμα περισσότερο αναγκαίο να δω ακριβώς αυτό που θέλω να δω όχι αυτό που θέλει να μου δείξει το νετφλιξ.

Τελικά το βλέπω πως μπορεί να χρειαστώ κάτι τύπου νετφλιξ ξανά γιατί η γυναίκα μου χωρίς Ελληνικούς υπότιτλους δεν το παλεύει και είναι λίγο πονοκέφαλος για'μενα να βρίσκω κάθε φορά. Θα δούμε!

Επεξ/σία από Sanjuro
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

3 ώρες πριν, trib είπε

Επειδή διαβάζω συνέχεια για τη μικρή ποικιλία. Το γεγονός ότι έχεις εσύ συγκεκριμένο είδος σειρών που σου αρέσει, δεν σημαίνει ότι "βγαίνουν 1-2" το χρόνο. Στο είδος το δικό σου, μπορεί. Γενικά όμως, διαφωνώ.

  1. Cobra Kai
  2. Stranger Things
  3. Narcos
  4. Umbrella Academy
  5. The Queen's Gambit
  6. Midnight Mass
  7. Squid Game
  8. Hellbound
  9. Ozark
  10. Dark
  11. The Last Dance
  12. Peaky Blinders
  13. You
  14. House of Cards
  15. Atypical
  16. Mindhunter
  17. Unbelievable
  18. Orange is the new Black
  19. Locke & Key
  20. Sweet Home
  21. Alice in Borderland
  22. F1 Drive to Survive
  23. Maid
  24. Sex Education
  25. The Serpent
  26. Clickbait
  27. Shadow and Bone
  28. Arcane
  29. Titans
  30. Castlevania
  31. The Witcher
  32. Black Mirror
  33. The Alienist
  34. Schumacher

Και τα πιάνω πολύ επιφανειακά, καθώς υπάρχουν πολλές "άγνωστες" σειρές που πραγματικά αξίζει να παρακολουθήσεις. Πόσα εκατοντάδες ενδιαφέροντα ντοκυμαντέρ και είμαι σίγουρος ότι αν κάτσω να ψάξω και ταινιές θα βρω καμιά 10αριά (σίγουρα όμως λιγότερες από τις σειρές).

Αν βάλεις και τις σειρές που "νοικιάζει" από άλλες πλατφόρμες, προσωπικά δεν προλαβαίνω να παρακολουθώ τα πάντα. 

Τώρα, αν με τον όρο "καλή σειρά" εσύ εννοείς budget 150.000.000$ τύπου Lord of the Rings, ναι βγαίνουν 1-2 το χρόνο.

Καλά πέρα ότι πολλές απο αυτές ειναι παλιές και μπορείς να τις δείς και τζάμπα (ή αλλού πχ Hulu/amazon+ κτλ) ή δεν υπάρχουν οι καινούργιες σεζόν σε όσες έχουν (ή βγαίνουν πολύ καθυστερημένα διαθέσιμες στο netflix) 

Τα σχόλια που ακούς  για την πενιχρή ποικιλία μάλλον έχουν να κάνουν με το κομμάτι των ταινιών που εκει όντως ειναι νέκρα. 

 

47 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

Εγώ έχω παραμείνει σταθερός πειρατής.

Αρχικά είχα δει τυχαία νετφλιξ σε ένα ξενοδοχείο. Απο'κει που το σνόμπαρα απευθείας κατάλαβα πως είναι αρκετά βολικό και εύχρηστο.

Μετά σχετικά πρόσφατα μου έδωσαν έναν κωδικό να μπαίνω όποτε θέλω όμως δεν κατάφερα να αντέξω το γεγονός πως η ποικιλία είναι υπερβολικά περιορισμένη για τα γούστα μου. Έχω συνηθίσει/κακομάθει γιατί αλλού βρίσκω απλά ο,τι γουστάρω όχι να έχω ένα περιορισμένου τύπου curation.

Πίστευα πως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο μπορεί να νιώσω πως είναι αναγκαίο όμως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο νιώθω ακόμα περισσότερο αναγκαίο να δω ακριβώς αυτό που θέλω να δω όχι αυτό που θέλει να μου δείξει το νετφλιξ.

Τελικά το βλέπω πως μπορεί να χρειαστώ κάτι τύπου νετφλιξ ξανά γιατί η γυναίκα μου χωρίς Ελληνικούς υπότιτλους δεν το παλεύει και είναι λίγο πονοκέφαλος για'μενα να βρίσκω κάθε φορά. Θα δούμε!

εγώ το έχω γυρίσει στο πειρατικό απο ανάγκη. 

Δεν υπάρχει κάποια συνδρομή στην ελλάδα (αλλά νομίζω γενικά ειναι το πρόβλημα) που να έχει σφαιρικό πλαίσιο ή κοντα σε αυτό. 

Όλες έχουν περιορισμένα brands σε σειρές (πχ disney+) και κατα τα άλλα ειναι φτωχικά και χρεώνουν πολύ για το μη περιεχόμενο τους. 

Το ίδιο ισχύει για τα ελληνικά πχ cosmote TV (που να πω την αλήθεια στο κομμάτι των ταινιών ειναι ίσως καλύτερο του netflix που δεν λέει και πολλά αλλά σαν UI είναι μάπα και γενικά είναι και πιο ακριβό) 

θα πλήρωνα έως 50 ευρώ για κάτι με UI netflix δηλαδή κατηγορίες, προτάσεις με thubnail που όταν πατάω πάνω να παίζει κομμάτι απο την ταινία για να σχηματίσω άποψη αν θέλω να την δώ (βέβαια λείπουν ratings) 

που να είχε όμως block busters και να ανανέωνε την βιβλιοθήκη τακτικά εαν δεν ήταν δυνατόν να είχε τις περισσότερες επι μονίμου βάσεως. 

θέλω να δω πχ την τριλογία του matrix τρέχα γύρευε πότε θα την ξαναβάλει το netflix και ΑΝ βάλει και τις 3 κτλ... 

Άσε που και ακόμη όταν ανανεώνουν κάτι έχω παρατηρήσει ότι το κάνουν τύπου "βρήκαμε το μπολούκι του τάδε σε καλή τιμή" γιατί όλες οι ταινίες που ειναι "καινούργιες" για τον κατάλογο του netflix (όχι απαραίτητα καινούργιες βάσει τρέχουσας ημερομηνίας) ειναι ομάδα απο ταινίες που έπαιξε ένας συγκεκριμένος ηθοποιός ή τα τσιράκια του λολ


Απο καινούργιες δεν έχει σχεδόν τιποτα το netflix και αυτές που έχει θα τις έχει πολύ καιρό δηλαδή έτσι και βλέπεις πχ 3 ταινίες την εβδομάδα προλαβαίνεις να δεις όλο το περιεχόμενο του netflix πολύ πριν ανανεώσει τιποτα ουσιαστικό... (το να βάλει μια B grade κορεάτικη ταινία ή μια ιταλική που κανένας δεν την ήξερε πριν βγει στο netflix Κτλ δεν το θεωρώ ανανέωση) 

ηγφγηφγηφηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηγηφγηφγηφγηφγηφγηφγη

Επεξ/σία από Dr_Pepper
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, trib είπε

Επειδή διαβάζω συνέχεια για τη μικρή ποικιλία. Το γεγονός ότι έχεις εσύ συγκεκριμένο είδος σειρών που σου αρέσει, δεν σημαίνει ότι "βγαίνουν 1-2" το χρόνο. Στο είδος το δικό σου, μπορεί. Γενικά όμως, διαφωνώ.

Ολα αυτα που παρεθεσες, δεν βγηκαν σε εναν χρονο. Τουλαχιστον 4 απο αυτα εχουν τελειωσει κιολας. Οποτε ναι, βγαινουν 1-2/χρονο καλες σειρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι εννοεί ο καθένας καλή σειρά ή ταινία γιατί υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί τρόποι να προσεγγίσεις ένα έργο.

Αντικειμενικά κάποιες σειρές/ταινίες είναι αριστουργήματα αν μιλήσουμε με όρους τέχνης π.χ. το Sopranos, breaking bad κτλ. υπάρχει πάντα όμως το υποκειμενικό κριτήριο που είναι του γούστο του καθενός, η παιδεία που έχει πάνω στις τέχνες. 

Μπορεί να ρωτήσεις κάποιον και να σου πει ότι ο Νονός είναι βαρετός και κάποιος άλλος να σου πει ότι του άρεσε πολύ το Notebook.

Αν κάποιος θέλει να δει ταινίες οι οποίες είναι τέχνη, έχουν μια καλλιτεχνική και μερικές φορές ιστορική αξία ή να ανακαλύψει ανεξάρτητο σινεμά προφανώς έχει συνδρομή στο mubi και σε παρόμοιες πλατφόρμες και δεν περιμένει το netflix να του προσφέρει κάτι αντίστοιχο.

Το netflix είναι καλό στο να προσφέρει κάποια πολύ ενδιαφέροντα ντοκιμαντέρ καθώς και μερικές φορές κάποιες καινούργιες σειρές, δεν βάζω στην λίστα τις παλιές που έχει γιατί προφανώς οι περισσότεροι τις έχουν δει όπως office, breaking bad.

Το κακό με το netflix είναι ότι μάλλον δεν έχει την πολυτέλεια ή δεν θέλει να δίνει ευκαιρίες σε σειρές και τις κόβει νωρίς στην μια ή δυο σαιζόν οπότε δύσκολα να σχηματίσεις μια ολοκληρωμένη άποψη. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

3 ώρες πριν, trib είπε

Επειδή διαβάζω συνέχεια για τη μικρή ποικιλία. Το γεγονός ότι έχεις εσύ συγκεκριμένο είδος σειρών που σου αρέσει, δεν σημαίνει ότι "βγαίνουν 1-2" το χρόνο. Στο είδος το δικό σου, μπορεί. Γενικά όμως, διαφωνώ.

  1. Cobra Kai
  2. Stranger Things
  3. Narcos
  4. Umbrella Academy
  5. The Queen's Gambit
  6. Midnight Mass
  7. Squid Game
  8. Hellbound
  9. Ozark
  10. Dark
  11. The Last Dance
  12. Peaky Blinders
  13. You
  14. House of Cards
  15. Atypical
  16. Mindhunter
  17. Unbelievable
  18. Orange is the new Black
  19. Locke & Key
  20. Sweet Home
  21. Alice in Borderland
  22. F1 Drive to Survive
  23. Maid
  24. Sex Education
  25. The Serpent
  26. Clickbait
  27. Shadow and Bone
  28. Arcane
  29. Titans
  30. Castlevania
  31. The Witcher
  32. Black Mirror
  33. The Alienist
  34. Schumacher

Και τα πιάνω πολύ επιφανειακά, καθώς υπάρχουν πολλές "άγνωστες" σειρές που πραγματικά αξίζει να παρακολουθήσεις. Πόσα εκατοντάδες ενδιαφέροντα ντοκυμαντέρ και είμαι σίγουρος ότι αν κάτσω να ψάξω και ταινιές θα βρω καμιά 10αριά (σίγουρα όμως λιγότερες από τις σειρές).

Αν βάλεις και τις σειρές που "νοικιάζει" από άλλες πλατφόρμες, προσωπικά δεν προλαβαίνω να παρακολουθώ τα πάντα. 

Τώρα, αν με τον όρο "καλή σειρά" εσύ εννοείς budget 150.000.000$ τύπου Lord of the Rings, ναι βγαίνουν 1-2 το χρόνο.

Καλά πέρα ότι πολλές απο αυτές ειναι παλιές και μπορείς να τις δείς και τζάμπα (ή αλλού πχ Hulu/amazon+ κτλ) ή δεν υπάρχουν οι καινούργιες σεζόν σε όσες έχουν (ή βγαίνουν πολύ καθυστερημένα διαθέσιμες στο netflix) 

Τα σχόλια που ακούς  για την πενιχρή ποικιλία μάλλον έχουν να κάνουν με το κομμάτι των ταινιών που εκει όντως ειναι νέκρα. 

 

47 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

Εγώ έχω παραμείνει σταθερός πειρατής.

Αρχικά είχα δει τυχαία νετφλιξ σε ένα ξενοδοχείο. Απο'κει που το σνόμπαρα απευθείας κατάλαβα πως είναι αρκετά βολικό και εύχρηστο.

Μετά σχετικά πρόσφατα μου έδωσαν έναν κωδικό να μπαίνω όποτε θέλω όμως δεν κατάφερα να αντέξω το γεγονός πως η ποικιλία είναι υπερβολικά περιορισμένη για τα γούστα μου. Έχω συνηθίσει/κακομάθει γιατί αλλού βρίσκω απλά ο,τι γουστάρω όχι να έχω ένα περιορισμένου τύπου curation.

Πίστευα πως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο μπορεί να νιώσω πως είναι αναγκαίο όμως τώρα που έχω λιγότερο χρόνο νιώθω ακόμα περισσότερο αναγκαίο να δω ακριβώς αυτό που θέλω να δω όχι αυτό που θέλει να μου δείξει το νετφλιξ.

Τελικά το βλέπω πως μπορεί να χρειαστώ κάτι τύπου νετφλιξ ξανά γιατί η γυναίκα μου χωρίς Ελληνικούς υπότιτλους δεν το παλεύει και είναι λίγο πονοκέφαλος για'μενα να βρίσκω κάθε φορά. Θα δούμε!

εγώ το έχω γυρίσει στο πειρατικό απο ανάγκη. 

Δεν υπάρχει κάποια συνδρομή στην ελλάδα (αλλά νομίζω γενικά ειναι το πρόβλημα) που να έχει σφαιρικό πλαίσιο ή κοντα σε αυτό. 

Όλες έχουν περιορισμένα brands σε σειρές (πχ disney+) και κατα τα άλλα ειναι φτωχικά και χρεώνουν πολύ για το μη περιεχόμενο τους. 

Το ίδιο ισχύει για τα ελληνικά πχ cosmote TV (που να πω την αλήθεια στο κομμάτι των ταινιών ειναι ίσως καλύτερο του netflix που δεν λέει και πολλά αλλά σαν UI είναι μάπα και γενικά είναι και πιο ακριβό) 

θα πλήρωνα έως 50 ευρώ για κάτι με UI netflix δηλαδή κατηγορίες, προτάσεις με thubnail που όταν πατάω πάνω να παίζει κομμάτι απο την ταινία για να σχηματίσω άποψη αν θέλω να την δώ (βέβαια λείπουν ratings) 

που να είχε όμως block busters και να ανανέωνε την βιβλιοθήκη τακτικά εαν δεν ήταν δυνατόν να είχε τις περισσότερες επι μονίμου βάσεως. 

θέλω να δω πχ την τριλογία του matrix τρέχα γύρευε πότε θα την ξαναβάλει το netflix και ΑΝ βάλει και τις 3 κτλ... 

Άσε που και ακόμη όταν ανανεώνουν κάτι έχω παρατηρήσει ότι το κάνουν τύπου "βρήκαμε το μπολούκι του τάδε σε καλή τιμή" γιατί όλες οι ταινίες που ειναι "καινούργιες" για τον κατάλογο του netflix (όχι απαραίτητα καινούργιες βάσει τρέχουσας ημερομηνίας) ειναι ομάδα απο ταινίες που έπαιξε ένας συγκεκριμένος ηθοποιός ή τα τσιράκια του λολ


Απο καινούργιες δεν έχει σχεδόν τιποτα το netflix και αυτές που έχει θα τις έχει πολύ καιρό δηλαδή έτσι και βλέπεις πχ 3 ταινίες την εβδομάδα προλαβαίνεις να δεις όλο το περιεχόμενο του netflix πολύ πριν ανανεώσει τιποτα ουσιαστικό... (το να βάλει μια B grade κορεάτικη ταινία ή μια ιταλική που κανένας δεν την ήξερε πριν βγει στο netflix Κτλ δεν το θεωρώ ανανέωση) 

ηγφγηφγηφηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηγηφγηφγηφγηφγηφγηφγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ολα αυτα που παρεθεσες, δεν βγηκαν σε εναν χρονο. Τουλαχιστον 4 απο αυτα εχουν τελειωσει κιολας. Οποτε ναι, βγαινουν 1-2/χρονο καλες σειρες

  1. Cobra Kai (2021)
  2. Stranger Things
  3. Narcos
  4. Umbrella Academy
  5. The Queen's Gambit
  6. Midnight Mass (2021)
  7. Squid Game (2021)
  8. Hellbound (2021)
  9. Ozark
  10. Dark
  11. The Last Dance
  12. Peaky Blinders
  13. You (2021)
  14. House of Cards
  15. Atypical (2021)
  16. Mindhunter
  17. Unbelievable
  18. Orange is the new Black
  19. Locke & Key (2021)
  20. Sweet Home
  21. Alice in Borderland
  22. F1 Drive to Survive (2021)
  23. Maid (2021)
  24. Sex Education (2021)
  25. The Serpent (2021)
  26. Clickbait (2021)
  27. Shadow and Bone
  28. Arcane (2021)
  29. Titans (2021)
  30. Castlevania (2021)
  31. The Witcher (2021)
  32. Black Mirror
  33. The Alienist
  34. Schumacher (2021)
  35. La casa de papel (2021)

Μάλλον δεν διάβασες όλη τη λίστα. Εγώ μετράω 18 με τη δική μου επιφανειακή έρευνα. Εσύ 1-2. Κάτι πάει λάθος στο δικό σου μέτρημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολιτική του netflix είναι για πραγματικά για κλάματα, δεν γίνεται να ζητάς τα ίδια χρήματα από Γερμανούς και Έλληνες μόνο και μόνο επειδή έχουν το ίδιο νόμισμα και να τους προσφέρεις και λιγότερο περιεχόμενο. Είμαι συνδρομητής αλλά μου την έχει δώσει το όλο πράγμα. Και υπό ποια λογική αυξάνεις πάλι τις τιμές με τον ανταγωνισμό στα ύψη? Το παραμύθι για την "αύξηση της ποιότητας" δεν έχει "πέραση" πλέον, κούρασε, σκεφτείτε κάτι άλλο. Προσωπικά μόλις σκάσει μύτη στην Ελλάδα το disney+ έφυγα για εκεί γιατί είμαι φαν των sci-fi που δόξα το θεό έχει μπόλικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, trib είπε
  1. Cobra Kai (2021)
  2. Stranger Things
  3. Narcos
  4. Umbrella Academy
  5. The Queen's Gambit
  6. Midnight Mass (2021)
  7. Squid Game (2021)
  8. Hellbound (2021)
  9. Ozark
  10. Dark
  11. The Last Dance
  12. Peaky Blinders
  13. You (2021)
  14. House of Cards
  15. Atypical (2021)
  16. Mindhunter
  17. Unbelievable
  18. Orange is the new Black
  19. Locke & Key (2021)
  20. Sweet Home
  21. Alice in Borderland
  22. F1 Drive to Survive (2021)
  23. Maid (2021)
  24. Sex Education (2021)
  25. The Serpent (2021)
  26. Clickbait (2021)
  27. Shadow and Bone
  28. Arcane (2021)
  29. Titans (2021)
  30. Castlevania (2021)
  31. The Witcher (2021)
  32. Black Mirror
  33. The Alienist
  34. Schumacher (2021)
  35. La casa de papel (2021)

Μάλλον δεν διάβασες όλη τη λίστα. Εγώ μετράω 18 με τη δική μου επιφανειακή έρευνα. Εσύ 1-2. Κάτι πάει λάθος στο δικό σου μέτρημα.

Ε καλα, αν βαζεις το la casa στο να αξιζει (περα απο τις 2 πρωτες σεζον), οκ. Τα 2 f1 δεν τα μετραω καν ως documentaries, το titans δεν ειναι καν του νετφλιξ (απλα προβαλεται και εκει), και καποιες ακομα που προσωπικα, μου ειναι αδιαφορες.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...