Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

 

'Ολα καλά εδώ, συνεχίζουμε  κανονικά με αυτό το υπέροχο feature.

Ότι?

Το θέμα δεν εμφανίζεται μόνο σε "επόμενη" σελίδα αλλά και αν πατήσεις για να πας στο πρώτο μη αναγνωσμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Ότι?

Το θέμα δεν εμφανίζεται μόνο σε "επόμενη" σελίδα αλλά και αν πατήσεις για να πας στο πρώτο μη αναγνωσμένο.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αναφέρεις διαφορετικό bug απ' ότι ο @ekkli
Γράψε 2  πράγματα παραπάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αναφέρεις διαφορετικό bug απ' ότι ο @ekkli
Γράψε 2  πράγματα παραπάνω 

Το ίδιο ακριβώς αναφέρω, όπως και άλλοι εδώ και μήνες.

Αν πατήσεις "επόμενη", δεν σε βγάζει πάνω, αλλά κάπου τυχαία (μέση, κάτω, συνήθως).

Επιπλέον, όταν πατάω στην "τελίτσα" (αστέρι, ενίοτε) για να πάω στο μη αναγνωσμένο, με πετάει λίγο πιο χαμηλά συνήθως (και πιο ψηλά κάποιες λίγες φορές). Θεωρώ ότι τα 2 αυτά θέματα σχετίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Το ίδιο ακριβώς αναφέρω, όπως και άλλοι εδώ και μήνες.

Αν πατήσεις "επόμενη", δεν σε βγάζει πάνω, αλλά κάπου τυχαία (μέση, κάτω, συνήθως).

Επιπλέον, όταν πατάω στην "τελίτσα" (αστέρι, ενίοτε) για να πάω στο μη αναγνωσμένο, με πετάει λίγο πιο χαμηλά συνήθως (και πιο ψηλά κάποιες λίγες φορές). Θεωρώ ότι τα 2 αυτά θέματα σχετίζονται.

Πολύ minor θα έλεγα, καθώς το ποσοστό που συμβαίνει είναι πολύ χαμηλό και ως workaround υπάρχει και το back2top button. Υπάρχουν άλλα και άλλα πιο σοβαρά να φτιαχτούν. Επίσης συμβαίνει σε όλο το site, όχι μόνο σε κάποιο thread.

Σε κάθε περίπτωση bump για να το ξαναδούνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Πολύ minor θα έλεγα, καθώς το ποσοστό που συμβαίνει είναι πολύ χαμηλό και ως workaround υπάρχει και το back2top button. Υπάρχουν άλλα και άλλα πιο σοβαρά να φτιαχτούν. Επίσης συμβαίνει σε όλο το site, όχι μόνο σε κάποιο thread.

Σε κάθε περίπτωση bump για να το ξαναδούνε. 

Το ποσοστό που μου συμβαίνει είναι σχεδόν 100%. Μόνο τώρα που κάθομαι στο κινητό σε άλλο θέμα, 7/7 σελίδες.

Έχει αναφερθεί ξανά και ξανά μήνες τώρα, από αρκετούς χρήστες.

Το ότι είναι σε όλα τα θέματα/νήματα, μόνο minor δεν το χαρακτηρίζει.

Οκ, δεν είναι ότι αφορά και στις αγγελίες να παίρνει προτεραιότητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Το ποσοστό που μου συμβαίνει είναι σχεδόν 100%. Μόνο τώρα που κάθομαι στο κινητό σε άλλο θέμα, 7/7 σελίδες.

Έχει αναφερθεί ξανά και ξανά μήνες τώρα, από αρκετούς χρήστες.

Το ότι είναι σε όλα τα θέματα/νήματα, μόνο minor δεν το χαρακτηρίζει.

Οκ, δεν είναι ότι αφορά και στις αγγελίες να παίρνει προτεραιότητα.

Και εμένα μου συμβαίνει 1-2 φορές την ημέρα και εδώ και στις αγγελίες, αλλά με πολλά ημερήσια κλικς. Το ξαναδοκίμασα πριν σε κάποια threads και δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Δεν ξέρω πως είναι τόσο συχνό σε εσένα. 

Επίσης από τη στιγμή που είτε είσαι σε desktop είτε σε mobile, έχεις το back2top button σε όποιο σημείο της σελίδας και αν βρίσκεσαι και με το πάτημα ενός κουμπιού βρίσκεσαι στην αρχή της, δεν ξέρω πως το κατατάσσεις σε major. 

Σε κάθε περίπτωση δεν υπάρχει λόγος περαιτέρω συζήτησης γιατί θα χαθεί πάλι. Ας το αφήσουμε εδώ για να το δούνε. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Το ποσοστό που μου συμβαίνει είναι σχεδόν 100%. Μόνο τώρα που κάθομαι στο κινητό σε άλλο θέμα, 7/7 σελίδες.

Έχει αναφερθεί ξανά και ξανά μήνες τώρα, από αρκετούς χρήστες.

Το ότι είναι σε όλα τα θέματα/νήματα, μόνο minor δεν το χαρακτηρίζει.

Οκ, δεν είναι ότι αφορά και στις αγγελίες να παίρνει προτεραιότητα.

Συμβαίνει όταν η σελίδα που πηγαίνεις έχει ανεβασμένες φωτογραφίες σε κάποιο/α ποστ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Συμβαίνει όταν η σελίδα που πηγαίνεις έχει ανεβασμένες φωτογραφίες σε κάποιο/α ποστ?

 

 

 

 

Συμβαίνει και εκεί, σίγουρα, συμβαίνει και χωρίς να υπάρχει φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2022 στις 8:48 ΜΜ, Thresh είπε

Αν έχεις κάνα ublock origin παίζει να τα μπλοκάρει. 😛

Μιας και τωρα το ειδα αυτο με τους Online χρηστες, το κουμπι που επρεπε να εμφανιζεται? Γιατι απενεργοποιησα το ublock και δεν αλλαξε κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Μιας και τωρα το ειδα αυτο με τους Online χρηστες, το κουμπι που επρεπε να εμφανιζεται? Γιατι απενεργοποιησα το ublock και δεν αλλαξε κατι

Η απάντηση του @Thresh για το ublock ήταν στα social links, τα οποία είχαν μεταφερθεί στο πάνω μέρος. 
Για τους online users που αναφέρει ο @Τέρης Α., δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο button αυτή τη στιγμή, ας με διορθώσει κάποιος 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Η απάντηση του @Thresh για το ublock ήταν στα social links, τα οποία είχαν μεταφερθεί στο πάνω μέρος. 
Για τους online users που αναφέρει ο @Τέρης Α., δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο button αυτή τη στιγμή, ας με διορθώσει κάποιος 
 

Α οκ τοτε. Τα σοσιαλ παντως επεστρεψαν κατω παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/4/2022 στις 10:22 ΜΜ, cthulhucarbide είπε

Από την αναζήτηση εξαφανίστηκε η επιλογή "Μόνο σε αυτό το φόρουμ" ή μου φαίνεται?

Ήταν ό,τι πιο χρήσιμο, δεν καταλαβαίνω γιατί αφαιρέθηκε εκτός αν πήγε αλλού και δεν το βλέπω

Η επιλογή επανήλθε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Α οκ τοτε. Τα σοσιαλ παντως επεστρεψαν κατω παλι

Τυχαία έκανα την ανακάλυψη. Είπα ''τι θα γίνει αν αυτό το κάνω online;''

Επίσης, βρήκα το: ''Καλωσορίζουμε το νεότερο μέλος: δείνα''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2022 στις 4:51 ΜΜ, Πέτρος είπε

Το ποσοστό που μου συμβαίνει είναι σχεδόν 100%. Μόνο τώρα που κάθομαι στο κινητό σε άλλο θέμα, 7/7 σελίδες.

Έχει αναφερθεί ξανά και ξανά μήνες τώρα, από αρκετούς χρήστες.

Το ότι είναι σε όλα τα θέματα/νήματα, μόνο minor δεν το χαρακτηρίζει.

Οκ, δεν είναι ότι αφορά και στις αγγελίες να παίρνει προτεραιότητα.

 

Στις 9/4/2022 στις 5:03 ΜΜ, M A T R I X είπε

Και εμένα μου συμβαίνει 1-2 φορές την ημέρα και εδώ και στις αγγελίες, αλλά με πολλά ημερήσια κλικς. Το ξαναδοκίμασα πριν σε κάποια threads και δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Δεν ξέρω πως είναι τόσο συχνό σε εσένα. 

Επίσης από τη στιγμή που είτε είσαι σε desktop είτε σε mobile, έχεις το back2top button σε όποιο σημείο της σελίδας και αν βρίσκεσαι και με το πάτημα ενός κουμπιού βρίσκεσαι στην αρχή της, δεν ξέρω πως το κατατάσσεις σε major. 

Σε κάθε περίπτωση δεν υπάρχει λόγος περαιτέρω συζήτησης γιατί θα χαθεί πάλι. Ας το αφήσουμε εδώ για να το δούνε. 
 

 

Στις 9/4/2022 στις 6:01 ΜΜ, Doubt είπε

Συμβαίνει όταν η σελίδα που πηγαίνεις έχει ανεβασμένες φωτογραφίες σε κάποιο/α ποστ?

 

 

 Για δείτε αν εξακολουθεί να συμβαίνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...