Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Διπλασιασμός Ταχύτητας Σταθερού Internet Cosmote


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν δεκάδες περιπτώσεις που έγινε μετά από επικοινωνία και αίτημα του πελάτη. Συνήθως δεν γίνεται άμεσα και το καταγράφουν για να μπει σε λίστα αναβάθμισης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sniffsnaff είπε

Καλησπέρα, για όποιον γνωρίζει πρέπει να κάνω εγώ κάποια ενέργεια για αυτή την δωρεάν ανβάθμιση; Ρωτάω γιατί η αναβάθμιση έχει γίνει ήδη στο διπλανό διαμέρισμα εδώ και δυο μήνες περίπου (απο 24 mbps - που ήταν 12 βέβαια - σε 50 ολόκληρα). Επίσης θα πρέπει να βρίσκομαι σε συμβόλαιο με δέσμευση για να συμπεριληφθώ σε αυτή την αναβάθμιση; Τώρα βρίσκομαι σε ένα συμβόλαιο αορίστου λόγω μιας παλιάς προσφοράς που αξιοποίησα στα 24mbps τα οποία επίσης ειναι 12.

Οχι κανονικά δεν χρειάζεται. Εμενα να φανταστείς πηρα για αλλο θέμα στο κεντρο και απο μόνοι τους με ενημέρωσαν δεν εκανα κατι εγω... Τωρα  δεν εχεις να χασεις κατι να παρεις να ρωτησεις... Αν εισαι στο πλανο το βλεπουν αυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Μετά από επικοινωνία με τον ΟΤΕ, τελικά χθες μου αναβάθμισαν στο κατάστημα μου την γραμμή σε vdsl 30αρα, δεν με έβαλαν σε 50αρα λόγο της περιοχής και της εξωτερικής καλωδίωσης. 

Μου άλλαξαν το ρούτερ σε speedport plus.

Πως βλέπετε την γραμμή?

 

 

1.jpg

Επεξ/σία από pavloa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...