Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

 

Εγώ έχω εταιρικό... 

Πήρα τηλ στο 13818

Με πλασαραν στο 13888

Απάντησε μια κοπελιά... 

Της είπα ότι ενδιαφέρομαι... 

Τελική τιμή 33,2€ με σταθερό. 

Πολύ εξυπηρετική! 

Εσύ που έχεις εταιρικό και έχεις και Cosmote σταθερό τηλέφωνο τα άλλα παιδιά από πάνω που τους γείωσαν τι έχεις να πεις? 

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήγα στο κατάστημα και πήρα το 11888. Ισχύει μόνο για νέο νούμερο, μεταφορά ή αν έχεις καρτοτηλέφωνο. Δεν ισχύει αν έχεις πάγιο ή καρτοσυμβολαιο. 
 

Δλδ με μια λέξη για μας που δεν θελουμε να αλλάξουμε νούμερο και είμαστε ήδη κοσμοτε… π**τσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, polaki είπε

Και ποιο το πρόβλημα να το έχεις δηλαδή 24/7 στο ρεύμα; Παίζει να σκάσει η μπαταρία; Ειλικρινά ρωτάω δεν τρολαρω. Έχω ένα παροπλησμένο 5g που δεν το χρησιμοποιώ.

Μήπως γιατί κανένα smartphone δεν έχει δημιουργηθεί για να είναι 24 ώρες το εικοσιτετράωρο στο ρεύμα? 

Εάν το θες για μία προσωρινή λύση Έχει καλώς Εάν το θες για μόνιμα Τότε πολύ απλά κάποια στιγμή θα τα παίξει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα και εγώ .. 2 extra sim πως παίρνουμε? Πάω απλά σε ένα Γερμανό?

2 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Μήπως γιατί κανένα smartphone δεν έχει δημιουργηθεί για να είναι 24 ώρες το εικοσιτετράωρο στο ρεύμα? 

Εάν το θες για μία προσωρινή λύση Έχει καλώς Εάν το θες για μόνιμα Τότε πολύ απλά κάποια στιγμή θα τα παίξει... 

Με smartphone δίνω internet στο εξοχικό. Έχει δουλέψει πολλούς μήνες χωρίς να κάνει κιχ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, polaki είπε

Και ποιο το πρόβλημα να το έχεις δηλαδή 24/7 στο ρεύμα; Παίζει να σκάσει η μπαταρία; Ειλικρινά ρωτάω δεν τρολαρω. Έχω ένα παροπλησμένο 5g που δεν το χρησιμοποιώ.

Είμαι εδώ και 8 χρόνια με ένα 4G κινητό που είναι 24/24 ώρες στην πρίζα και δίνει ίντερνετ...

Δεν έχει κάνει κιχ... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Babasu είπε

Πήγα στο κατάστημα και πήρα το 11888. Ισχύει μόνο για νέο νούμερο, μεταφορά ή αν έχεις καρτοτηλέφωνο. Δεν ισχύει αν έχεις πάγιο ή καρτοσυμβολαιο. 
 

Δλδ με μια λέξη για μας που δεν θελουμε να αλλάξουμε νούμερο και είμαστε ήδη κοσμοτε… π**τσες

Εγώ πάντως έχω frog αριθμό, γιατί έφαγα πόρτα; Ποιος ξέρει; Είναι μάλλον επιλεκτικοί.

Επεξ/σία από Malagad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Εσύ που έχεις εταιρικό και έχεις και Cosmote σταθερό τηλέφωνο τα άλλα παιδιά από πάνω που τους γείωσαν τι έχεις να πεις? 

Ναι αλλά πάλι στο 13888 με πλασαραν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Malagad είπε

Εγώ πάντως έχω frog αριθμό γιατί έφαγα πόρτα; Ποιος ξέρει; Είναι μάλλον επιλεκτικοί.

Άρα είναι σε ποιον εκπρόσωπο θα πέσεις στο τηλέφωνο και τι εντολές έχει πάρει για το δικό σου τηλεφώνημα... 

Στην δική μου περίπτωση που έχω What's Up μου είπε η εκπρόσωπός τους ότι δεν θα χρειαστεί να αλλάξω ούτε κάρτα SIM... μεθαύριο μου είπε μεταξύ 10:00 με 13:00 θα έρθουν να μου φέρουν το συμβολαίο...

19 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Ναι αλλά πάλι στο 13888 με πλασαραν... 

Ναι αλλά είδαν ότι είσαι καλός πελάτης... 

Καλό είναι όσοι τηλεφωνικά μας δέχτηκαν την αίτηση και παραλάβουμε sim να αναφερθεί εδώ για να δούμε σε πόσους έδωσαν εδώ... 

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είδα ότι επέμενε ότι η προσφορά δίνεται από άλλο "κανάλι" και όχι από το 13888. Τη ρώτησα τι εννοούν όταν λένε θα σε καλέσουμε εμείς "άμεσα". Δεν είπε λέξη. Τραγικοί απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Malagad είπε

Αφού είδα ότι επέμενε ότι η προσφορά δίνεται από άλλο "κανάλι" και όχι από το 13888. Τη ρώτησα τι εννοούν όταν λένε θα σε καλέσουμε εμείς "άμεσα". Δεν είπε λέξη. Τραγικοί απλά.

Εγώ πάντως όταν κάλεσα το 13888, με προώθησε εκ νέου στο ανάλογο τμήμα.... 

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σε υπαρχον προγραμμα κοσμοτε συμβολαιο,μπορει να γινει αναβαθμιση σε αυτο το προγραμμα?η ειναι μονο για νεους συνδρομητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Triple_HR21 είπε

παιδια σε υπαρχον προγραμμα κοσμοτε συμβολαιο,μπορει να γινει αναβαθμιση σε αυτο το προγραμμα?η ειναι μονο για νεους συνδρομητες?

Όχι... νέο νούμερο ή φορητότητα ή από καρτοκινητό κοσμοτε σε συμβόλαιο

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...