Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
4 ώρες πριν, manosfp είπε

 

Αν δε γουστάρεις δεν απαντάς. Αν δε κάνω λάθος αυτός είναι ο σκοπός των φόρουμ. Είχα σκοπό να τα μαζέψω όλα σε ένα ποστ για να υπάρχει συγκεντρωμένη όλη η πληροφορία αλλά δγμτ. Προχωράμε. 

Δηλαδη εσυ τωρα επηρεαζεσαι απο ενα αποτυχημενο σχολιο καποιου; Χθεσινος εισαι ρε Μανο; Προχωρα και κανε ο,τι σου λεει το μεσα σου. Ο καθενας ο,τι εχει, αυτο δινει. Ο,τι μπορει. ;) 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, EvilEyes είπε

Το έκανα και εγώ το πρόγραμμα φορητότητα από wind. Κάλεσα ο ίδιος στο 13888 και κάναμε την αίτηση αμέσως. 

Κρίμα στα παιδιά που έφαγαν πόρτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

τελικα ισχυει αυτο? Το τελος δεν ειναι 12-15%? Αν παει 29 ευρω μιλαμε για 25% κατω

Τσ τέλη μπορείτε να τα αφαιρέσετε με αίτημα και χρήση των κωδικών taxisnet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν τώρα μου είπαν μόνο για φορητότητες και νέα αριθμοδότηση. Με σύνδεσε με συνάδελφο (αφού πήγε να μου πουλήσει Cosmote tv) και εντέλει καταλήξαμε ότι θα το ψάξει και θα με καλέσει. Ντεμί είμαι για να είμαι ειλικρινής αν θα το πάρω αφού θα ανέβω από τα 15€ στα 37€... Τέλος πάντων ας με πάρει και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Armoral είπε

Τσ τέλη μπορείτε να τα αφαιρέσετε με αίτημα και χρήση των κωδικών taxisnet.

Το είχα ξεχάσει αυτό έτσι γίνεται πιο ωραίο ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω σπιτι ote 100αρα κ στο κινητο βοντα cu . Aν καταλαβα με πιανει εμενα αλλα λετε για 2-3 εξτρα σιμ. Η μια θα ειναι στο κινητο μου με τα απεριοριστα κτλ κ οι αλλες δυο μπορουν να μπουν σε κινητο; Πχ να το παρει ενα παιδι να το εχει να το δουλευει με απεριοριστο ιντερνετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, alexiko είπε

Το είχα ξεχάσει αυτό έτσι γίνεται πιο ωραίο ακόμα...

Aυτο ομως απο την αλλη ισχυει για οτιδηποτε αγορασεις στο κομματι, οχι μονο για το συγκεκριμενο. Οποτε βγαλτο εξω απο την εξισωση του αν ειναι καλη η τιμη. Το 37 κοιτα, οχι κατι αλλο. Αυτο βαλε στην ζυγαρια αν δεν αφαιρεις τον φορο και απο τον ανταγωνισμο και τα προγραμματα τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malias4 είπε

Εγω εχω σπιτι ote 100αρα κ στο κινητο βοντα cu . Aν καταλαβα με πιανει εμενα αλλα λετε για 2-3 εξτρα σιμ. Η μια θα ειναι στο κινητο μου με τα απεριοριστα κτλ κ οι αλλες δυο μπορουν να μπουν σε κινητο; Πχ να το παρει ενα παιδι να το εχει να το δουλευει με απεριοριστο ιντερνετ;

Ναι.. 3.02€ η κάθε extra sim 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, matrixxx είπε

Aυτο ομως απο την αλλη ισχυει για οτιδηποτε αγορασεις στο κομματι, οχι μονο για το συγκεκριμενο. Οποτε βγαλτο εξω απο την εξισωση του αν ειναι καλη η τιμη. Το 37 κοιτα, οχι κατι αλλο.

Καλά σωστό απλά επειδή έβαζα 15€ κάρτα και 15€ βάζω και ας μένουν τα ψιλά μέσα, (λανθασμένα) το κοιτάω επί του πληρωτέου όπως το κάνω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...