Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/5/2022 στις 2:57 ΠΜ, akaloith είπε

Προς σύγκριση τί δίνουν στο Ισπανικό δίκτυο Yolka με 35 ευρώ αντίστοιχα με τις παραπάνω "ευκαιρίες"

Screenshot_2022-05-02-15-44-44-900.jpg

Επεξ/σία από Aprile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, akaloith είπε

τι ειναι το μητρώο 11 ?

Αν μπεις στο μητρώο 11 σταματάς να δέχεσαι τηλέφωνα για προσφορές και άλλα τέτοια από τρίτους.. Αν σε πάρουν έχεις δικαίωμα καταγγελίας κλπ.Θελει κάποιες μέρες μέχρι να γίνει η καταχώρηση και να το δούνε τα συστήματα και μετά ησυχάζει το κεφάλι σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, George6633 είπε

Εγώ πήγα στην Wind και με απαλλαγή τελών βγαίνει στα 27.26€,έχει διαφορά στην ταχύτητα προς τα κάτω αλλά παίζει πολύ καλά στην πόλη μου η Wind οπότε οκ.Εγω έκανα αίτηση φορητοτητας τηλεφωνικά,τους ζήτησα άμεση ενεργοποίηση και όχι 14 μέρες και σε αυτή την περίπτωση έχεις λίγες μόλις ώρες να ακυρώσεις την αίτηση αν πάρεις προσφορά.είχα συμβόλαιο στην Cosmote και είμαι και στο μητρώο 11 αλλά με πήραν τηλέφωνο κανονικά και μου δώσανε την προσφορά.Σε κατάστημα έκανες την αίτηση ή τηλεφωνικά;Συμβόλαιο είχες; 

Σε καταστημα πηγα ναι και ειχα cosmote giga unlimited

Τελικα αν εισαι μητρωο 11 δεν σε περνει ουτε η cosmote πισω για προσφορα σε μια φορητότητα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, s_mduck είπε

Σε καταστημα πηγα ναι και ειχα cosmote giga unlimited

Τελικα αν εισαι μητρωο 11 δεν σε περνει ουτε η cosmote πισω για προσφορα σε μια φορητότητα;;

Εγώ που είμαι πολλά χρόνια στο μητρώο 11 με πήρανε κανονικά τηλέφωνο όταν είδαν την φορητοτητα και πολλές φορές.. Ίσως επειδή δεν έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης αν κάνεις αίτηση μέσω καταστήματος να το άφησαν.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν το πρωι απο vodafone και εκανα αιτηση για την προσφορα(34,80 με εξτρα σιμ δωρο) αλλα εγω θελω να παραμεινω στην κοσμοτε, μιας και εχω συμβολαιο αλλο ενα χρονο σε αυτους, οποτε περιμενω την αντιπροσφορα. 

Μιυ ειπαν εχω 14 μερες να ακυρωσω την αιτηση. 

Μια ερωτηση. Την Παρασκευή προκειται να μου στειλουν απο την vodafone το συμβολαιο για να το υπογραψω και να το δωσω πισω στον courier. 

Πρεπει να το κανω αυτο ωστε να το δει η κοσμοτε για να με παρει για την αντιπροσφορα, η απλα να περιμενω 14 μερες μπας και με παρουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tommygre είπε

Με πηραν το πρωι απο vodafone και εκανα αιτηση για την προσφορα(34,80 με εξτρα σιμ δωρο) αλλα εγω θελω να παραμεινω στην κοσμοτε, μιας και εχω συμβολαιο αλλο ενα χρονο σε αυτους, οποτε περιμενω την αντιπροσφορα. 

Μιυ ειπαν εχω 14 μερες να ακυρωσω την αιτηση. 

Μια ερωτηση. Την Παρασκευή προκειται να μου στειλουν απο την vodafone το συμβολαιο για να το υπογραψω και να το δωσω πισω στον courier. 

Πρεπει να το κανω αυτο ωστε να το δει η κοσμοτε για να με παρει για την αντιπροσφορα, η απλα να περιμενω 14 μερες μπας και με παρουν; 

Πρέπει να υπογράψεις ναι αλλιώς δεν θα φανεί κάποια αίτηση στο σύστημα της Cosmote.. Τωρα για το 14ημερο δεν ξέρω τι παίζει κλπ.Εγω τους δήλωσα στο τηλέφωνο ότι θέλω άμεση ενεργοποίηση και μόλις υπέγραψα την επόμενη ακριβώς με πήρε η Cosmote τηλέφωνο να με ρωτήσει τι και πως.. Απλά σε άμεση ενεργοποίηση έχεις λίγες ώρες να ακυρώσεις την αίτηση στον 5ψηφιο αριθμό σε περίπτωση καλής αντιπροσφορας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, kostas.K είπε

Το συμβόλαιο λέει ότι με άμεση ενεργοποίηση παραιτησε από δικαίωμα υπαναχώρησης πάντως 

Και γω αυτό ήξερα αλλά το έκανα..Υπέγραψα τα χαρτιά που έφερε ο Courier και το επόμενο μεσημέρι με πήραν από Cosmote να με ρωτήσουν τι και πως και μου έκαναν μια αντιπροσφορα.. Μου είπαν ότι έχω 3-4 ώρες να καλέσω στο 13894 αλλιώς η νέα εταιρία είχε δικαίωμα να τραβήξει την γραμμή μετά,πράγμα το οποίο και έκανα αν και ζορίστηκα αρκετά να το καταφέρω καθώς η αίτηση ακυρώθηκε και χωρίς να μου σταλθεί το μήνυμα η Vodafone έκανε εκ νέου το αίτημα και το κατάλαβα μόνος μου και ξανακαλεσα στο 13894.Γενικά με κάτι αργίες και Σαββατοκύριακα που έπεσαν έκανα 4-5 μέρες να ξεμπλέξω οριστικά με αυτή την αίτηση.. Δεν έχω ξανασχοληθει με φορητοτητα να γνωρίζω τι παίζει αλλά κατάφερα και έμεινα στο δίκτυο της Cosmote έτσι. 

Επεξ/σία από George6633
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έκανα αίτηση στη Vodafone ενώ είμαι στην Cosmote εδώ και 10 μέρες και ακόμη δεν με έχουν καλέσει για αντιπροσφορά (ήμουν ήδη στο unlimited με 50 ευρώ λογαριασμό, με ακόμα ένα χρόνο συμβόλαιο). 

Καλούν τελικά όλους να ρωτήσουν ή δεν καλούν για μεταφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ArisG88 είπε

Εγώ πάλι έκανα αίτηση στη Vodafone ενώ είμαι στην Cosmote εδώ και 10 μέρες και ακόμη δεν με έχουν καλέσει για αντιπροσφορά (ήμουν ήδη στο unlimited με 50 ευρώ λογαριασμό, με ακόμα ένα χρόνο συμβόλαιο). 

Καλούν τελικά όλους να ρωτήσουν ή δεν καλούν για μεταφορά;

καλούν μόλις ενεργοποιηθείς στη vodafone και  βαζεις τα στοιχεία στη φ'ορμα cosmote και σε παιρνουν σε δεκα λεπτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ArisG88 είπε

Εγώ πάλι έκανα αίτηση στη Vodafone ενώ είμαι στην Cosmote εδώ και 10 μέρες και ακόμη δεν με έχουν καλέσει για αντιπροσφορά (ήμουν ήδη στο unlimited με 50 ευρώ λογαριασμό, με ακόμα ένα χρόνο συμβόλαιο). 

Καλούν τελικά όλους να ρωτήσουν ή δεν καλούν για μεταφορά;

Και γω αλλο ενα χρονο εχω ακομα στην κοσμοτε και η ποινη αποχωρησης κοστιζει 160€.

Για αυτο περιμενω να με καλεσουν για την αντιπροσφορα ωστε να συμφωνησω προφανως στα 35

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με το δίκτυο. Ήρθα με φορητότητα από Vodafone, όπου στην ίδια περιοχή είχα 4G+ περίπου 80mbps και τώρα με την cosmote σε 4G+ έχω την εκπληκτική ταχύτητα των 5mbps.

Έχουν βάλει τόσο τραγικό cap?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη μου δήλωσε χθες βράδυ ενδιαφέρον και έστειλε τα στοιχεία της από τη διαδικτυακή φόρμα και σήμερα το πρωί την πήραν τηλέφωνο και συμφώνησε, θα της στείλουν τα έγγραφα με courier μέχρι τη Δευτέρα. Η υπάλληλος της είπε στο τηλέφωνο ότι σήμερα ήταν η τελευταία μέρα. 

Στο site της cosmote βέβαια υπάρχει ακόμα κανονικά η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...