Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, s_mduck είπε

Καλημερα. Εχει αντιμετωπίσει κανεις το εξης πρόβλημα στο unlimited? Πηρα μια δεύτερη καρτα σιμ για τον αριθμό της γυναικας μιας και τη μια την εβαλα σε 5g ρουτερ και δεν μου την ενεργοποιουνε στην cosmote και ζητανε μεσα απο το σύστημα 100€ εγγυηση.. εχει ξανα αντιμετωπίσει κανεις ιδιο προβλημα???

Πριν από 15 ημέρες πήρα 2η έξτρα data sim (η 1η μου είναι σε ρούτερ) και δεν πλήρωσα ούτε 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, s_mduck είπε

Καλημερα. Εχει αντιμετωπίσει κανεις το εξης πρόβλημα στο unlimited? Πηρα μια δεύτερη καρτα σιμ για τον αριθμό της γυναικας μιας και τη μια την εβαλα σε 5g ρουτερ και δεν μου την ενεργοποιουνε στην cosmote και ζητανε μεσα απο το σύστημα 100€ εγγυηση.. εχει ξανα αντιμετωπίσει κανεις ιδιο προβλημα???

Έχω διαβάσει και για μια ακόμη περίπτωση που ζήτησαν 100€

56 λεπτά πριν, s_mduck είπε

 

 

Επεξ/σία από George6633
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panagiotis1988 είπε

Πριν από 15 ημέρες πήρα 2η έξτρα data sim (η 1η μου είναι σε ρούτερ) και δεν πλήρωσα ούτε 1€

Δεν ξερω γιατι ουτε ο υπάλληλος ηξερε και θα στειλει αιτημα να δουμε για ποιο λογο αν κ πιστευει λεει θα ακυρωθει.. την πρωτη την πηρα κανονικα στο δικο μου νουμερο ενω στης γυναικας οχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, s_mduck είπε

Καλημερα. Εχει αντιμετωπίσει κανεις το εξης πρόβλημα στο unlimited? Πηρα μια δεύτερη καρτα σιμ για τον αριθμό της γυναικας μιας και τη μια την εβαλα σε 5g ρουτερ και δεν μου την ενεργοποιουνε στην cosmote και ζητανε μεσα απο το σύστημα 100€ εγγυηση.. εχει ξανα αντιμετωπίσει κανεις ιδιο προβλημα???

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και στην αρχική και στην 2η που πήγα να βγάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, dimitrisg55 είπε

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και στην αρχική και στην 2η που πήγα να βγάλω.

Σου ειπανε τον λόγο; Τι έκανες τελικά στην πορεια πληρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, s_mduck είπε

Σου ειπανε τον λόγο; Τι έκανες τελικά στην πορεια πληρωσες;

Μου είπαν ότι τα κεντρικά τους το ζήτησαν και ότι δεν ξέρουν κάτι αυτοί.
Πλήρωσα για την αρχική και όταν μου ζήτησαν και για την 2η δεν πλήρωσα γιατί δεν την είχα άμεσα ανάγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimitrisg55 είπε

Μου είπαν ότι τα κεντρικά τους το ζήτησαν και ότι δεν ξέρουν κάτι αυτοί.
Πλήρωσα για την αρχική και όταν μου ζήτησαν και για την 2η δεν πλήρωσα γιατί δεν την είχα άμεσα ανάγκη.

Καταλαβα.. θα το προσπαθήσω τοτε αλλη φορα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, soleman είπε

Ερώτηση, δεν έχω δυνατότητα να βάλω τηλεφωνική γραμμή στο σπίτι, θέλω να βλέπω Netflix και Ερτφλιξ

Αξίζει; 

Εγώ έτσι έχω ίντερνετ στο σπίτι (με unlimited της wind). Τσέκαρε τι ταχύτητες θα έχεις πριν κάνεις συμβόλαιο με οποιαδήποτε εταιρία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, billstrong είπε

ΤΕΛΟΣ ΟΡΙΣΤΙΚΟ και στο link  https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/offer-cosmote-unlimited-220316.html

Μέχρι και χθες οδηγούσε στην προσφορά,τώρα σε διάφορες προσφορές Cosmote.

Καιρός ήταν από τη στιγμή που δεν ίσχυε και για τους υπαλλήλους της Cosmote που έπρεπε να εξηγούν ότι τελειωσε αλλά και για τους συνδρομητές που υπήρχε σύγχυση.. Οπότε μένει λίγες μέρες ακόμα της Vodafone (όπου λογικά δεν θα πάρει και αυτό παράταση από τη στιγμή που το έκοψε και η Cosmote) και μετά της Wind στα 35€ που δεν πιστεύω να αυξηθεί γιατί υπάρχει καιρό τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να ενημερωσω τελικα οτι με το αιτημα που εκανε ο υπάλληλος στον γερμανο για την εγγύηση των 100€ για την δεύτερη σιμ τελικα το περασε και το γλιτωσα και πηρα και τη δεύτερη! Πιθανον να βοηθησε οτι πληρωσα και τον λογαριασμό κιολας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Εγώ έτσι έχω ίντερνετ στο σπίτι (με unlimited της wind). Τσέκαρε τι ταχύτητες θα έχεις πριν κάνεις συμβόλαιο με οποιαδήποτε εταιρία. 

Της wind έχει όμως κοφτη 500gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2022 στις 5:11 ΜΜ, billstrong είπε

ΤΕΛΟΣ ΟΡΙΣΤΙΚΟ και στο link  https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/offer-cosmote-unlimited-220316.html

Μέχρι και χθες οδηγούσε στην προσφορά,τώρα σε διάφορες προσφορές Cosmote.

εγω πολλες μερες προσπαθω μεσα απο το call me back και απο καταστημα να παρω καποια προσφορα ανανεωσης και σε κανενα καταστημα δεν μου εδιναν καποια προσφορα σαν ηδη πελατης cosmote..μονο αυξηση 30ε συν στο οικογενειακο συμβολαιο αν ηθελα να το ανανεωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...