Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ισχύει επιπλέον έκπτωση 40% λόγω συνδυαστικής φορητότητας στο συγκεκριμένο πρόγραμμα που συζητάμε (το unlimited).

μπορεί μόνο να συνδυαστεί με έκπτωση 10% λόγω σταθερού και έκπτωση 10% λόγω ανεργίας ή σύνταξης και φυσικά να κάποιος είναι κάτω των 29 ετών με απαλλαγή τελών κινητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 ώρες πριν, karetsos είπε

σε κατάστημα μπορούν να ενεργοποιήσουν τις έξτρα sim άμεσα.

 

αν επιλέξεις μέσω τηλεφώνου και δεν σου ενεργοποιούν κάρτα παράλληλα με την βασική γραμμή, υπάρχει μια μικρή πιθανότητα αν πας σε δεύτερο χρόνο να την ενεργοποιήσεις να σου ζητηθεί εγγύηση

Σε κατάστημα Γερμανός που έκανα την αίτηση, μου έβγαλαν την πίστη. Ενώ είχα κάνει αίτηση για 2 επιπλέον κάρτες sim, μου έδωσαν τη μια δωρεάν (μετά από μια εβδομάδα) και για την άλλη μου ζητάνε 100 ευρώ εγγύηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω 200αρα γραμμη cosmote και επειδη εμεις τα κορόιδα με τις 200αρες δεν πηραμε αναβαθμιση ούτε καμια έκπτωση τιμής, λεω να την καταργήσω και να παω σε gigamax unlimited με δυο sim, και φορητοτητα απο καρτοκινητό wind. Να κάνω λέτε καλύτερα πρώτα την αίτηση για το gigamax και να δώσω το σταθερό ωστε να πάρω εκπτωση και αφού ενεργοποιηθεί η συνδεση μετα να ζητήσω μετά διακοπη της σταθερής γραμμής? η εκπτωση θα μείνει? τι εκπτωση συνολικά θα πετύχω απο φορητότα wind και σταθερου cosmote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, alienbass είπε

Παιδιά εχω 200αρα γραμμη cosmote και επειδη εμεις τα κορόιδα με τις 200αρες δεν πηραμε αναβαθμιση ούτε καμια έκπτωση τιμής, λεω να την καταργήσω και να παω σε gigamax unlimited με δυο sim, και φορητοτητα απο καρτοκινητό wind. Να κάνω λέτε καλύτερα πρώτα την αίτηση για το gigamax και να δώσω το σταθερό ωστε να πάρω εκπτωση και αφού ενεργοποιηθεί η συνδεση μετα να ζητήσω μετά διακοπη της σταθερής γραμμής? η εκπτωση θα μείνει? τι εκπτωση συνολικά θα πετύχω απο φορητότα wind και σταθερου cosmote?

Δε θα μείνει το 10% του COSMOTE one.

Κατά τα άλλα να κρατήσεις τη γραμμή τουλάχιστον μέχρι να βεβαιωθείς ότι θα σε ικανοποιεί το σήμα και οι ταχύτητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, alienbass είπε

Παιδιά εχω 200αρα γραμμη cosmote και επειδη εμεις τα κορόιδα με τις 200αρες δεν πηραμε αναβαθμιση ούτε καμια έκπτωση τιμής, λεω να την καταργήσω και να παω σε gigamax unlimited με δυο sim, και φορητοτητα απο καρτοκινητό wind. Να κάνω λέτε καλύτερα πρώτα την αίτηση για το gigamax και να δώσω το σταθερό ωστε να πάρω εκπτωση και αφού ενεργοποιηθεί η συνδεση μετα να ζητήσω μετά διακοπη της σταθερής γραμμής? η εκπτωση θα μείνει? τι εκπτωση συνολικά θα πετύχω απο φορητότα wind και σταθερου cosmote?

είσαι από τους τυχερούς που έχεις 200αρα και θα τη κόψεις για κινητή; προσωπικά και 20 να μου άφηναν το gigamax unlimited δεν θα το εκανα. 

η έκπτωση δεν παραμένει εννοείται θα αφαιρεθεί. 

Επεξ/σία από valadsk
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειμαι στο gigamax unlimited m, απεριοριστα data αλλα με 300' προς ολους, συν μια extra sim για data, την οποια εχω σε router, εδω και εναν χρονο με 46€ (σταθερο cosmote και καρτα ανεργιας της συζυγου). 

Ειδα την προσφορα προσφατα σε χαρτι σε καταστημα κοσμοτε στα 33€. Ειπα στην πωλητρια να μου το κανει αλλα επεμενε οτι ειναι μονο για νεους αριθμους η φορητοτα απο αλλον παροχο. 

Οταν της ειπα οτι θα παω vodafone σε αυτη την περιπτωση, θα πρεπει να πληρωσω ποινη 160€ για καταργηση του συμβολαιου. 

Εχει καταφερει κανεις ως ηδη υπάρχων συνδρομητης gigamax να μπει στην προσφορα η να παει στην vodafone/wind γλιτωνοντας την ποινη αποχωρησης; 

Επεξ/σία από Tommygre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Tommygre είπε

Ειμαι στο gigamax unlimited m, απεριοριστα data αλλα με 300' προς ολους, συν μια extra sim για data, την οποια εχω σε router, εδω και εναν χρονο με 46€ (σταθερο cosmote και καρτα ανεργιας της συζυγου). 

Ειδα την προσφορα προσφατα σε χαρτι σε καταστημα κοσμοτε στα 33€. Ειπα στην πωλητρια να μου το κανει αλλα επεμενε οτι ειναι μονο για νεους αριθμους η φορητοτα απο αλλον παροχο. 

Οταν της ειπα οτι θα παω vodafone σε αυτη την περιπτωση, θα πρεπει να πληρωσω ποινη 160€ για καταργηση του συμβολαιου. 

Εχει καταφερει κανεις ως ηδη υπάρχων συνδρομητης gigamax να μπει στην προσφορα η να παει στην vodafone/wind γλιτωνοντας την ποινη αποχωρησης; 

Το εκανα εγω και δυστυχως την πατησα.. Εκανα φορητοτητα στην voda και η cosmote δεν με πηρε ποτε τηλεφωνο για προσφορα και στο τελος ενεργοποιηθηκα εκει... Μια υπαλληλος μου ειπε οτι μπορει να φταει το οτι ημουν εγγεγραμμενος στο μητρωο 11 γι αυτο δεν με πηρανε για προσφορα δεν ξερω αν ισχυει.. Τωρα με τη voda με το ζορι πιανει το σημα και με 4g και 5g πανω απο 70 mbps δεν εχω δει τη στιγμη που με cosmote ειχα 300+... Ευτυχως εχω δευτερο νουμερο και εκανα αιτηση στην cosm και να δω τωρα με διακοπη του συμβολαιου στηv voda τι θα κανω σχετικα και με τον αριθμο μου.. Το μονο που αξιζει ειναι η τιμη τπτ αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, s_mduck είπε

Το εκανα εγω και δυστυχως την πατησα.. Εκανα φορητοτητα στην voda και η cosmote δεν με πηρε ποτε τηλεφωνο για προσφορα και στο τελος ενεργοποιηθηκα εκει... Μια υπαλληλος μου ειπε οτι μπορει να φταει το οτι ημουν εγγεγραμμενος στο μητρωο 11 γι αυτο δεν με πηρανε για προσφορα δεν ξερω αν ισχυει.. Τωρα με τη voda με το ζορι πιανει το σημα και με 4g και 5g πανω απο 70 mbps δεν εχω δει τη στιγμη που με cosmote ειχα 300+... Ευτυχως εχω δευτερο νουμερο και εκανα αιτηση στην cosm και να δω τωρα με διακοπη του συμβολαιου στηv voda τι θα κανω σχετικα και με τον αριθμο μου.. Το μονο που αξιζει ειναι η τιμη τπτ αλλο...

Εγώ πήγα στην Wind και με απαλλαγή τελών βγαίνει στα 27.26€,έχει διαφορά στην ταχύτητα προς τα κάτω αλλά παίζει πολύ καλά στην πόλη μου η Wind οπότε οκ.Εγω έκανα αίτηση φορητοτητας τηλεφωνικά,τους ζήτησα άμεση ενεργοποίηση και όχι 14 μέρες και σε αυτή την περίπτωση έχεις λίγες μόλις ώρες να ακυρώσεις την αίτηση αν πάρεις προσφορά.είχα συμβόλαιο στην Cosmote και είμαι και στο μητρώο 11 αλλά με πήραν τηλέφωνο κανονικά και μου δώσανε την προσφορά.Σε κατάστημα έκανες την αίτηση ή τηλεφωνικά;Συμβόλαιο είχες; 

Επεξ/σία από George6633
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...