Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, oldnew είπε

Ερώτηση: 

1. Καταρχήν ισχύει ακομα? Γιατί το λινκ στην 1η σελίδα δεν τη βγάζει την προσφορά. Βγαζει 63€ πλεον στο unlimited πρόγραμμα που εχει εκει. 

2. Αν πάρεις extra sim, οι ταχύτητες ταυτόχρονα είναι ίδιες στα data οταν κατεβάζουν και τα 2, ή πέφτουν στο μισο στην κάθε συσκευή? 

3. Θεωρητικά, αν έχεις κάποιο φίλο που το έχει κανει, μπορει να αγοράσει extra sim και να δώσει σε φίλο του? Αν γίνεται αυτό και μπορεί κανείς να μου δώσει extra sim κάρτα ας μου στείλει pm να το συζητήσουμε . Θα του έρθει ακομα λιγότερα ετσι.. :)

Ευχαριστώ 

1. Ναι μέχρι το τέλος του μήνα από ότι λένε... 

2. Όχι δεν μοιράζονται την ταχύτητα, ότι πιάσει και όσο πιάσει η καθεμία

3. Αν το δεχτεί φίλος σου η συγγενής σου γιατί όχι, από δω μέσα όμως το θεωρώ σχεδόν αδύνατο να το δεχτεί κάποιος

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, APPLEGEEK είπε

ειμαι στhn WIND W unlimited- και λεω να ερθω ΟΤΕ λογο 2 sim same time.

υπαρχει ομως οριο ταχυτητας μετα τα 1-2 TB?

Λένε δεν έχει κανένα όριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, oldnew είπε

3. Θεωρητικά, αν έχεις κάποιο φίλο που το έχει κανει, μπορει να αγοράσει extra sim και να δώσει σε φίλο του? Αν γίνεται αυτό και μπορεί κανείς να μου δώσει extra sim κάρτα ας μου στείλει pm να το συζητήσουμε . Θα του έρθει ακομα λιγότερα ετσι..

Καταλαβαίνεις ότι είναι δύσκολο να εμπιστευτείς κάποιον άγνωστο…

Όχι για την συναλλαγή (πάρε κάρτα και δώσε τα χρήματα), αλλά γιατί αυτός ο άγνωστος θα συνδέεται στο διαδίκτυο με την δική σου σύνδεση…

Με ότι αυτό μπορεί να συνεπάγετε και να βρεθείς υπόλογος… πχ αυτός ο άγνωστος να κάνει διακίνηση παιδικής πορνογραφίας, διαδικτυακές απάτες κλπ κλπ……….

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, APPLEGEEK είπε

100tb ? Για δείξε τους όρους 

Έτσι μου είπαν,  τι να σου πω.  Λογικό μου ακούγεται δεν γίνεται χωρίς όριο.  Τα 100 Τb βέβαια δεν τρώγονται με τίποτα.  Πιστεύω ότι είναι το τυπικό της υπόθεσης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, rentzos1970 είπε

Έτσι μου είπαν,  τι να σου πω.  Λογικό μου ακούγεται δεν γίνεται χωρίς όριο.  Τα 100 Τb βέβαια δεν τρώγονται με τίποτα.  Πιστεύω ότι είναι το τυπικό της υπόθεσης. 

Εμένα η wind με μπλοκαρε στα 500 GB και καλούσα να το ανοίξουν. Μάλλον θα κάνω καταγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Εμένα η wind με μπλοκαρε στα 500 GB και καλούσα να το ανοίξουν. Μάλλον θα κάνω καταγγελία 

στο άνοιξανμετά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

100tb ? Για δείξε τους όρους 

Ελα ρε ανθρωπε , ψαξε λιγο και θα τους δεις τους ορους. 100TB ειναι , το εχουν γραψει πολλες φορες εδω , το γραφει η κοσμοτε στους ορους της. Και οτι δεν τα φτανεις ακομα και αν κατεβαζεις καθε μερα ολη μερα με 5G

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

100tb ? Για δείξε τους όρους 

Έχουν ανέβει στις προηγούμενες σελίδες.

Αν κάνεις τον κόπο θα τις βρεις…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2022 στις 10:52 ΜΜ, nikangel είπε

Να συμπληρώσω κάτι που για κάποιους μπορεί να φανεί χρήσιμο. Μέχρι πρότινος κατά την διάρκεια μιας φωνητικής κλήσης το κινητό σταματούσε στιγμιαία την λειτουργια των δεδομένων και έτσι δεν μπορούσες να σερφαρεις ταυτόχρονα ενώ μιλάς. Η cosmote όμως παρέχει την δυνατότητα ενεργοποίησης VOLTE και έτσι οι κλήσεις πραγματοποιούνται μέσω data ακόμα και αν έχεις καλέσει κανονικά από το κινητό. Αυτό δίνει την δυνατότητα όταν μιλάς να σερφαρεις παράλληλα και μπορεί να φανεί ιδιαίτερα χρήσιμο σε επαγγελματικό επίπεδο. Παράδειγμα μιλάω με πελάτη στο κινητό και μπορώ να μπω ταυτόχρονα στο e-banking μου να δω οτι έγινε η μεταφορά ποσού. Ή ακόμα και σε προσωπικό επίπεδο να μιλάω με φίλο και να μου στέλνει υλικό ταυτόχρονα στα social.  Για την ενεργοποίηση θα πρέπει να σταλεί δωρεάν μήνυμα WIFICALL στο 1333 και να γίνουν οι απαραίτητες ρυθμίσεις και στο κινητό. Η ίδια τεχνολογία σου επιτρέπει εφόσον είσαι κάτοχος cosmote σταθερού ίντερνετ να πραγματοποιείς τις κλήσεις από κινητό μέσω του δικτύου WiFi του σπιτιού σου και είναι ιδιαίτερα χρηστικό όταν στο σπίτι δεν έχεις καλό σήμα. Οι χρεώσεις είναι ίδιες και στο συγκεκριμένο πακέτο unlimited δεν επηρεάζονται έτσι και αλλιώς.  Εμένα ενεργοποιήθηκε σε ένα 24ωρο. 

Το μόνο " πρόβλημα" που αντιμετωπίζω πια με το unlimited είναι πως δεν φτάνει η μπαταρία του κινητού ούτε μισή μέρα 😅 Πριν με τον περιορισμό των δεδομένων το αφήνανε και λίγο από το χέρι μας το κινητό, τώρα είναι πειρασμός. Αν βγει στο μέλλον και μια "unlimited" μπαταρία καλά θα είμαστε. 

Τέλος κάθε πληρωμή λογαριασμού που κάνει κάποιος μέσω εφαρμογής του δίνει δώρο 1gb Εγώ το μεταφέρω σε συγγενικό μου πρόσωπο να δείξω και καλό πρόσωπο τώρα που τα έχω όλα unlimited. 😂

Να σε ρωτησω αυτο με την μεταφορα 1 γιγα πως το κανεις;

Στελνεις καπου μηνυμα;

Σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...