Προς το περιεχόμενο

Νέα λειτουργία: Achievements


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολύ ωραίο το νέο σύστημα ! Άντε με το καλό και ένα verify στο login να μην φτιάχνει ο κάθε περίεργος τρολας account να ανοίγει θέματα στης προσφορές  :D

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, okourkoulos είπε

Με το TapaTalk κανα νεό για ενσσωμάτωση?

TapaWho? 

Η ιστοσελίδα πλέον είναι νορμάλ για περιήγηση από mobile browser. Δεν νομίζω να υπάρξει υποστήριξη ξανά για tapatalk. 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλά μπράβο για το καλύτερο forum κατά τη γνώμη μου !!!!

Συνεχίστε την άριστη δουλειά  και εμείς μαζί σας!!!

Είμαι στη παρέα από το 2008 και πιο πρίν σαν επισκέπτης καθημερινά εννοείται!!!!!!!

Επεξ/σία από grandp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα χρονια μελος στο Insomnia και θελω να συνεχισετε ετσι.. το να πω μπραβο ειναι περιτο η ομαδα-φορουμ-σελιδα παντα ειναι κορυφη και παντα τα καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Thresh είπε

Να υπενθυμίσω οτι τα posts στην Ψυχαγωγία δεν μέτραγαν στον post counter μέχρι πριν λίγες μέρες, αλλά μέτρησαν στα achievements. Άρα το ότι προς το παρόν ο post counter δείχνει λιγότερα, δεν σημαίνει ότι πράγματι έχει λιγότερα κάποιος χρήστης.

Επίσης δεν νομίζω ότι δίνουν όλα τα badges τους ίδιους πόντους που χρειάζονται για να ανέβει rank κάποιος.

Παντως το οτι δεν υπολογιζονται ολες οι αξιολογησεις των αγγελιων,το λες και λιγο αδικο!🤕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, giodoul said:

Παντως το οτι δεν υπολογιζονται ολες οι αξιολογησεις των αγγελιων,το λες και λιγο αδικο!🤕

Από το 10 μετά πάει 100. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Thresh είπε

Από το 10 μετά πάει 100. :(

Α δεν το καταλαβα,συγνωμη.Αλλα και παλι δεν ειναι μεγαλη η διαφορα απο το 10 στα 100?Δε θα επρεπε να υπηρχε διαφορετικη κλιμάκωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, giodoul said:

Α δεν το καταλαβα,συγνωμη.Αλλα και παλι δεν ειναι μεγαλη η διαφορα απο το 10 στα 100?Δε θα επρεπε να υπηρχε διαφορετικη κλιμάκωση?

Ναι είναι αρκετά μεγάλη. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Εγώ έχω απορία αν κάποιος αφήσει το site ή λάβει κακές αξιολογήσεις θα κατέβει rank; Θα είναι δηλαδή μεταβαλλόμενα;

Μάλλον είναι μεταβαλλόμενα τώρα με ποιο κριτήριο δεν ξέρω εγώ ας πούμε έπεσα 2 rank αλλά δεν έχω πάρει κάτι αρνητικό απο τότε που είχα το πιο μεγάλο rank μέχρι τώρα με εξαίρεση ένα topic που άνοιξα και κλειδώθηκε στο μπλαμπλά για τον βασικό μισθό αλλά δεν έκανα κάτι εγώ προσωπικά εκει μεσα πχ να προσβάλω κάποιον κτλ και παράλληλα είχα το πιο μεγάλο rank και μετά το κλείδωμα (αρχές του μήνα έπεσα) απλά είναι το μόνο αρνητικό που μπορώ να σκεφτώ. 

2 ώρες πριν, giodoul είπε

Α δεν το καταλαβα,συγνωμη.Αλλα και παλι δεν ειναι μεγαλη η διαφορα απο το 10 στα 100?Δε θα επρεπε να υπηρχε διαφορετικη κλιμάκωση?

Ναι είναι αλλά ταπεινή άποψη δεν θα έπρεπε να παίζουν μεγάλο ρόλο οι αξιολογήσεις στο rank (δεν λέω να μην παίζουν καθόλου ρόλο απλά όχι κάποιο με βαρύνουσα σημασία) 

Γιατί οι αξιολογήσεις είναι για να ξέρει κάποιος ότι δεν θα τον κλέψεις. 

Απο την άλλη ένας πλούσιους που αλλάζει hardware κάθε 3 και λίγο και πουλάει το "παλιό"  ή έχει δικιά του επιχείρηση και σε κάθε αναβάθμιση πουλάει 100 πράματα  ή ειναι μαγαζί (νομίζω υπάρχουν και τέτοιοι στις αγγελίες) και κατα συνέπεια πουλάει αρκετό πράγμα δεν νομίζω να τον καθιστά πιο ας το πούμε "experienced" μέλος της κοινότητας απλά πουλάει την πραμάτεια του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Dr_Pepper είπε

Ναι είναι αλλά ταπεινή άποψη δεν θα έπρεπε να παίζουν μεγάλο ρόλο οι αξιολογήσεις στο rank (δεν λέω να μην παίζουν καθόλου ρόλο απλά όχι κάποιο με βαρύνουσα σημασία) 

Γιατί οι αξιολογήσεις είναι για να ξέρει κάποιος ότι δεν θα τον κλέψεις. 

Απο την άλλη ένας πλούσιους που αλλάζει hardware κάθε 3 και λίγο και πουλάει το "παλιό"  ή έχει δικιά του επιχείρηση και σε κάθε αναβάθμιση πουλάει 100 πράματα  ή ειναι μαγαζί (νομίζω υπάρχουν και τέτοιοι στις αγγελίες) και κατα συνέπεια πουλάει αρκετό πράγμα δεν νομίζω να τον καθιστά πιο ας το πούμε "experienced" μέλος της κοινότητας απλά πουλάει την πραμάτεια του. 

Δεν ειπαμε να παιζουν πρωτευοντα ρολο αλλα να μην ειναι και στο αναθεμα και να μετρανε οι συμμετοχες στο μπλα-μπλα ας πουμε!!!Επισης η διαβαθμιση που υπαρχει τωρα,αποσο με ενημερωσαν ειναι 10 αγγελιες για achievment και μετα στις 100!Ε δεν ειναι λιγο λαθος?Επισης καποιος που πουλαει πραγματα και εχει συνεχως αγγελιες σημαινει πως ειναι γενικοτερα ενεργος στο φορουμ και αναλογα καποιος θα ελεγε γιατί να παιρνουν μπονους τα μελη με πολλα ετη στο φορουμ!?Θα πρεπει να υτπαρξει μια ισορροπια αλλα βεβαια και που θελει να δωσει βαση το σαϊτ.

Υ.Γ.: Αποσο γνωριζω καταστηματα και επαγγελματιες απαγορευεται να διαθετουν αντικειμενα προς πωληση στις αγγελιες του εν λογω σαϊτ,εκτος και αν θυμαμαι τοσο λαθος ή κατι αλλαξε!

Επεξ/σία από giodoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Dr_Pepper είπε

έχει δικιά του επιχείρηση και σε κάθε αναβάθμιση πουλάει 100 πράματα  ή ειναι μαγαζί (νομίζω υπάρχουν και τέτοιοι στις αγγελίες)

Μόνος μου δεν μπορώ να τους χτυπήσω. Κάντε κι εσείς (και ο καθένας) ένα κλικ στο κουμπί αναφορά και γράψτε δύο λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...