Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, triplex1 είπε

δεν αισθανομαι κανενα βαρος ευθυνης , ειμαι αναισθητος

Ελπίζω να συνεχίσεις να είσαι αναίσθητος, όταν θα βλέπεις την καταιγίδα των μηδενικών στο αριστούργημά σου!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Μ'αρεσε πολυ που εβαλες και spoiler.

Είναι που το παίζω διπλός πράκτορας, βλέπεις. Τα έχω καλά με την δύναμη του όχλου (εσάς), που μπορεί να σηκώσει και να κατεβάσει, αλλά θέλω και την εύνοια των γαλονάτων (αρχιμοδεράτορας). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Έτσι γίνεται συνήθως. Ξεκινάνε όλοι χαχαχά και χουχουχού... και μετά, σιγά-σιγά, αρχίζουν να συναισθάνονται το βάρος της τεράστιας ευθύνης που έχουν επωμιστεί. Το πώς με ένα 12άρι εδώ και ένα μηδενικό εκεί, έχουν την δύναμη να διαμορφώσουν συνειδήσεις, να διαπλάσουν χαρακτήρες, να αλλάξουν ζωές εν τέλει. Έτσι δεν ξεκίνησε λαλίστατος και ο EMM, και μετά σταδιακά αποτραβήχτηκε στην αβάσταχτη ελαφρότητα της μοναξιάς του και στην φλύαρη σιγή της περισυλλογής του; "Θα σπάσω την σιωπή μου όταν επιλέξω εγώ", μας είχε πει κάποτε. Ας σεβαστούμε όλοι αυτήν την επιθυμία του και ας αναλογιστούμε ότι αν ο EMM, αυτός ο ογκόλιθος της διανόησης με την τεράστια πείρα, που έχει φάει τη ζωή με το κουτάλι (εντελώς τυχαίο ότι Ζωή λένε και την γυναίκα του, μην κάνετε συνειρμούς) επιλέγει να μονάσει αποτραβηγμένος από τα εγκόσμια, τότε τί πρέπει να κάνουν οι νέοι παίκτες, αυτά τα αμάλιαγα και αμούστακα κοτοπουλάκια των οποίων το στοματάκι ακόμα μυρίζει γάλα από τις θηλές της μαμάς κότας;

Φοβάμαι μήπως δεν ξαναμιλήσει ο Emmanuel.-_- Και για τον Καραμανλή ελπίζαμε ότι κάποτε θα σπάσει τη σιωπή του αλλά ούτε με βαριοπούλα δεν την έσπασε.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nomainline είπε

Ελπίζω να συνεχίσεις να είσαι αναίσθητος, όταν θα βλέπεις την καταιγίδα των μηδενικών στο αριστούργημά σου!:lol:

Αν χρειαστεις βαθμους απο εμενα θα κρεμεσαι , να το θυμασαι αυτο , μολις υπεγραψες για φαβορι στο τελος!

7 λεπτά πριν, judge_manos είπε

Τελείωσα τη βαθμολόγηση και γω. Καλύτερα από ότι περίμενα πήγε. Μπράβο! 

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Οι προσδοκίες μου ήταν στο πάτωμα, ίσως γι' αυτό 😅

 

Να ανοιξουμε καμια σαμπανια , ουτε στη μεση δεν φτασαμε.

15 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Είναι που το παίζω διπλός πράκτορας, βλέπεις. Τα έχω καλά με την δύναμη του όχλου (εσάς), που μπορεί να σηκώσει και να κατεβάσει, αλλά θέλω και την εύνοια των γαλονάτων (αρχιμοδεράτορας). 

Εχω και σαξόμετρο αμα θελησεις....

200w.webp.78a27c01a997f78078dcf47404fadb63.webp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mic2mic είπε

Έτσι γίνεται συνήθως. Ξεκινάνε όλοι χαχαχά και χουχουχού... και μετά, σιγά-σιγά, αρχίζουν να συναισθάνονται το βάρος της τεράστιας ευθύνης που έχουν επωμιστεί. Το πώς με ένα 12άρι εδώ και ένα μηδενικό εκεί, έχουν την δύναμη να διαμορφώσουν συνειδήσεις, να διαπλάσουν χαρακτήρες, να αλλάξουν ζωές εν τέλει. Έτσι δεν ξεκίνησε λαλίστατος και ο EMM, και μετά σταδιακά αποτραβήχτηκε στην αβάσταχτη ελαφρότητα της μοναξιάς του και στην φλύαρη σιγή της περισυλλογής του; "Θα σπάσω την σιωπή μου όταν επιλέξω εγώ", μας είχε πει κάποτε. Ας σεβαστούμε όλοι αυτήν την επιθυμία του και ας αναλογιστούμε ότι αν ο EMM, αυτός ο ογκόλιθος της διανόησης με την τεράστια πείρα, που έχει φάει τη ζωή με το κουτάλι (εντελώς τυχαίο ότι Ζωή λένε και την γυναίκα του, μην κάνετε συνειρμούς) επιλέγει να μονάσει αποτραβηγμένος από τα εγκόσμια, τότε τί πρέπει να κάνουν οι νέοι παίκτες, αυτά τα αμάλιαγα και αμούστακα κοτοπουλάκια των οποίων το στοματάκι ακόμα μυρίζει γάλα από τις θηλές της μαμάς κότας;

Πολυ μιλάς και τις αμολάς

@Mrs. Hyde ελεος πήγα να μπώ και γλύστρησα

τι θα γίνει μια παραγγελία με κάτι βαθμούς εδω και 3 μερες εχει φύγει το παιδί;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

Πολυ μιλάς και τις αμολάς

@Mrs. Hyde ελεος πήγα να μπώ και γλύστρησα

τι θα γίνει μια παραγγελία με κάτι βαθμούς εδω και 3 μερες εχει φύγει το παιδί;

 

Καλά. Πάω να πάρω τη σφουγγαρίστρα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ferelpis είπε

Βλέπω χοροπηδήξατε - χοροπηδήξατε στην αρχή, πριν αρχίσει το παιχνίδι και τώρα μούγκα. Τι πάθατε πουλάκια μου; Το βάρος της βαθμολόγησης;

Είναι όμως πολλά τα μηδενικά Άρη...

Μη στεναχωριέσαι. Κάτσε να βγουν τα αποτελέσματα και τότε τα ξαναλέμε.😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

Πολυ μιλάς και τις αμολάς

@Mrs. Hyde ελεος πήγα να μπώ και γλύστρησα

τι θα γίνει μια παραγγελία με κάτι βαθμούς εδω και 3 μερες εχει φύγει το παιδί;

 

ξεμεινε απο βενζινη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλάμε για βαθμολογία, στην αρχή πίστευα ότι θα ήταν εύκολο. Παρόλο που είναι ένα παιχνίδι, έπιασα τον εαυτό μου να αισθάνεται τύψεις για τους βαθμούς, και για τα τραγούδια που έμειναν χωρίς βαθμό. Ειλικρινά.

Πήρα όμως μια απόφαση και θα την τηρήσω μέχρι το τέλος του παιχνιδιού. Ευτυχώς που έχουμε πολλά τραγούδια.😁

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, JennyP είπε

Μιας και μιλάμε για βαθμολογία, στην αρχή πίστευα ότι θα ήταν εύκολο. Παρόλο που είναι ένα παιχνίδι, έπιασα τον εαυτό μου να αισθάνεται τύψεις για τους βαθμούς, και για τα τραγούδια που έμειναν χωρίς βαθμό. Ειλικρινά.

Πήρα όμως μια απόφαση και θα την τηρήσω μέχρι το τέλος του παιχνιδιού. Ευτυχώς που έχουμε πολλά τραγούδια.😁

Εγω που αιθανομαι οτι ειστε ολοι μαζεμενοι σ'ενα σπιτι και πανω απο ενα pc και γω μονος μου ,,,,,,τι πρεπει να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Μετά από τέτοιο δημόσιο σλλλλουρπ να ελπίζω σε ειδικότερη μεταχείριση, εεε, φφφφανταστικέ αρχιμοδεράτορα;;

Αν και συμφωνώ απολύτως με την περιεκτικότητα σε σίελο και με το ιξώδες των γραφομένων σου, πρέπει να ξέρεις ότι η ακεραιότητά μου ουδέποτε ετέθη εν αμφιβόλω. Είμαι ανεπηρέαστος από κολακείες και μαλαγανιές. Όλοι έχουν να το λένε ότι τα αποτελέσματα πάντα ήταν άμεση συνάρτηση του πόσα πήρα και όχι του πόσα μου είπαν. Μάλιστα μια φορά ακύρωσα δύο γύρους με γελοίες προφάσεις προκειμένου να βγει πρώτος ο πλειοδότης. Δεν πρόκειται λοιπόν να σπιλώσω τώρα την υπόληψή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Εγω που αιθανομαι οτι ειστε ολοι μαζεμενοι σ'ενα σπιτι και πανω απο ενα pc και γω μονος μου ,,,,,,τι πρεπει να πω

Και γω έτσι νιώθω ...δεν είσαι ο μόνος...🙃🙃🙃🙃🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Αν και συμφωνώ απολύτως με την περιεκτικότητα σε σίελο και με το ιξώδες των γραφομένων σου, πρέπει να ξέρεις ότι η ακεραιότητά μου ουδέποτε ετέθη εν αμφιβόλω. Είμαι ανεπηρέαστος από κολακείες και μαλαγανιές. Όλοι έχουν να το λένε ότι τα αποτελέσματα πάντα ήταν άμεση συνάρτηση του πόσα πήρα και όχι του πόσα μου είπαν. Μάλιστα μια φορά ακύρωσα δύο γύρους με γελοίες προφάσεις προκειμένου να βγει πρώτος ο πλειοδότης. Δεν πρόκειται λοιπόν να σπιλώσω τώρα την υπόληψή μου.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ferelpis είπε

Βλέπω χοροπηδήξατε - χοροπηδήξατε στην αρχή, πριν αρχίσει το παιχνίδι και τώρα μούγκα. Τι πάθατε πουλάκια μου; Το βάρος της βαθμολόγησης;

Είναι όμως πολλά τα μηδενικά Άρη...

Α ,όλα κ όλα.....εμείς οι "νέοι " μαζευτήκαμε αλλού και συνεχίζουμε να χοροπηδάμε...

Το νου σας οι παλιοί...Είμαστε πολλοί οι νέοι....

😊😊😊😊😊😊😊😊

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...