Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα φίλε μου.

Ισχύει κανονικά. Μέτρα αντίστροφα 30 μέρες και μετά όπου τοποθετήσεις τον κωδικό σου (και ανάλογα το πακέτο που πήρες με τις πόσες συσκευές βλέπουν ταυτόχρονα), θα σου ξεκλειδώσει χωρίς vpn. 
 

Δες το σαν «επένδυση» το πρώτο μηνιάτικο. Ή σαν χαράτσι 😂🤣

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και χαμόγελα. 

Επεξ/σία από wpgoalkeeper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 812
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα και χρονια πολλα. 

Ξεκινησα να κανω εναν λογαριασμο απο egypt γιατι ο τουρκικος μου βγαζει συνεχεια το μνμ για add payment. Οταν παω να συνδεθώ με vpn egypt μου λεει οτι βαζω λαθος τα στοιχεια μου, οταν κλεινω το vpn κανει Login κανονικα. Υπαρχει λυση σε αυτο? 

Η μηπως υπαρχει λυση να βαλω μέθοδο πληρωμης στο τουρκικο? οτι καρτα και αν δοκιμασα δε την περναει μου βγαζει σφαλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, wpgoalkeeper είπε

Ούτε με κάρτες eneba?

Αγορασα σημερα μια για να το ξεμπλοκαρο αλλα μου λεει οτι ειναι used. εχω στειλει τωρα στο support της eneba να δουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα

Και εδω μια απο τα ιδια. Σε λογαριασμο που ειχα χρονια να χρησιμοποιησω, εκανα σημερα συνδρομη τουρκιας με FUPS και ενω παιζει με vpn ανοιχτο, μολις κλεισω το vpn βγαζει το τρισκαταρατο "Netflix Error M7111-5095" και δεν παιζει ουτε σε pc ουτε στην τηλεοραση.

Αρα υποθετω οπως διαβασα σε προηγουμενα ποστς 1 μηνα locked σε Τουρκια και μετα θα ξεκλειδωσει αυτοματα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sebu είπε

Καλησπερα και χρονια πολλα

Και εδω μια απο τα ιδια. Σε λογαριασμο που ειχα χρονια να χρησιμοποιησω, εκανα σημερα συνδρομη τουρκιας με FUPS και ενω παιζει με vpn ανοιχτο, μολις κλεισω το vpn βγαζει το τρισκαταρατο "Netflix Error M7111-5095" και δεν παιζει ουτε σε pc ουτε στην τηλεοραση.

Αρα υποθετω οπως διαβασα σε προηγουμενα ποστς 1 μηνα locked σε Τουρκια και μετα θα ξεκλειδωσει αυτοματα?

χρόνια πολλά!

σε ενα μήνα θα είσαι έτοιμος. Γινεται σε όλους τους νέους λογαριασμους πλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2023 στις 9:40 ΜΜ, vaggos88 είπε

Αγορασα σημερα μια για να το ξεμπλοκαρο αλλα μου λεει οτι ειναι used. εχω στειλει τωρα στο support της eneba να δουμε. 

Σημερα τον περασε τον κωδικό κανονικα περιεργα πραγματα το νιετφλιξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Σόρρυ για το hijack, αλλά γνωρίζει κανείς πως θα ενεργοποιήσουμε πάλι ένα Disney+ μέσω Τουρκίας; Δυστυχώς όταν βάζω το VPN για να περάσω την πληρωμή μέσω του play store, το app του Disney+ δεν φορτώνει ποτέ, κολλάει στην εκκίνηση;

Καμιά ιδέα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, christakos07 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Σόρρυ για το hijack, αλλά γνωρίζει κανείς πως θα ενεργοποιήσουμε πάλι ένα Disney+ μέσω Τουρκίας; Δυστυχώς όταν βάζω το VPN για να περάσω την πληρωμή μέσω του play store, το app του Disney+ δεν φορτώνει ποτέ, κολλάει στην εκκίνηση;

Καμιά ιδέα;

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, αν προσπαθείς μέσω google play δεν θα το καταφέρεις. Ο συγκεκριμένος τρόπος έχει πατσαριστεί και παιδευεσαι άδικα. Πλέον εχεις 2 τρόπους  για να συνεχίσεις να εχεις την υπηρεσία φτηνά. Ο ενας είναι μέσω Gamsco και ο αλλος είναι μεσω apple pay αν εχεις κάποια συσκευή apple.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, konstantin79 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, αν προσπαθείς μέσω google play δεν θα το καταφέρεις. Ο συγκεκριμένος τρόπος έχει πατσαριστεί και παιδευεσαι άδικα. Πλέον εχεις 2 τρόπους  για να συνεχίσεις να εχεις την υπηρεσία φτηνά. Ο ενας είναι μέσω Gamsco και ο αλλος είναι μεσω apple pay αν εχεις κάποια συσκευή apple.

Spoiler

Υπάρχει συσκευή apple, ναι. Χρειάζεται να δημιουργηθεί Apple ID με τούρκικη διεύθυνση και revolut να φανταστώ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, christakos07 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Υπάρχει συσκευή apple, ναι. Χρειάζεται να δημιουργηθεί Apple ID με τούρκικη διεύθυνση και revolut να φανταστώ;

 

Αρκεί το τούρκικο Apple ID. Μπορείς να φορτώσεις κάρτες eneba (iTunes gift cards Turkey) και κάνεις την συνδρομή σου μέσω αυτών από το Apple Store.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους , 

 

Παρακαλω αν μπορει καποιος να με βοηθησει να κανω το κολπο με το Netflix ειναι η πρωτη φορα που θα το δοκιμασω οποιαδηποτε βοηθεια θα ηταν τελεια 

 

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων

Τασος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2023 στις 2:55 ΜΜ, Tasoscommando είπε

Καλησπερα σε ολους , 

 

Παρακαλω αν μπορει καποιος να με βοηθησει να κανω το κολπο με το Netflix ειναι η πρωτη φορα που θα το δοκιμασω οποιαδηποτε βοηθεια θα ηταν τελεια 

 

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων

Τασος

Παίρνεις από δω gift card https://www.eneba.com/el/netflix-netflix-gift-card-200-tl-key-turkey
Γίνεται και με PayPal η αγορά.
Μετά με αυτο απο το κινητο  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helalik.turkey.vpn
μπαίνεις netflix από Τουρκία και κάνεις εγγραφή με νέο email με το οποίο δεν είχες παλιά συνδρομή. Βάζεις το key που αγόρασες και τέλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, lezadas said:

Καλησπέρα κατι με αυτο έχουμε βρει για λογαριασμό Τουρκίας M7111-5095 ?χωρις vpn

Περιμενουμε 28-30 μερες να ξεκλειδωθουμε. Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο απο οτι εχω καταλαβει.

Εχει κλειδωθει σε region Τουρκιας ο λογαριασμος για ενα μηνα.

13 hours ago, adi32 said:

Παίρνεις από δω gift card https://www.eneba.com/el/netflix-netflix-gift-card-200-tl-key-turkey
Γίνεται και με PayPal η αγορά.
Μετά με αυτο απο το κινητο  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helalik.turkey.vpn
μπαίνεις netflix από Τουρκία και κάνεις εγγραφή με νέο email με το οποίο δεν είχες παλιά συνδρομή. Βάζεις το key που αγόρασες και τέλος.

Με αυτο τον τροπο βλεπεις απευθειας Ελλαδα χωρις vpn ή παλι πεφτεις στην παγιδα του 1 μηνα region lock οπως με το αν κανεις νεο λογαριασμο με FUPS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...