Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 782
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, iordanikos είπε

Τελικά με το netflix Αιγύπτου και την μη λήψη sms βρέθηκε λύση;

και εγω ειχα θεμα με το sms και προσπαθουσα χωρις να περνω sms και to ελυσα ως εξης εκανα εγραφη στο netflix με chrome μεσα απο bluestacks με vpn αιγυπτου και οταν μου ζητησε τηλ. το sms activate to ανοιξα στο chrome εκτος bluestacks και χωρις vpn και μου ηρθε αμεσως το sms και το περασα στο netflix mesa sto bluestacks και εγινε η ενεργοποιηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, michalis412 είπε

και εγω ειχα θεμα με το sms και προσπαθουσα χωρις να περνω sms και to ελυσα ως εξης εκανα εγραφη στο netflix με chrome μεσα απο bluestacks με vpn αιγυπτου και οταν μου ζητησε τηλ. το sms activate to ανοιξα στο chrome εκτος bluestacks και χωρις vpn και μου ηρθε αμεσως το sms και το περασα στο netflix mesa sto bluestacks και εγινε η ενεργοποιηση

Ποιό vpn χρησιμοποίησες για Αίγυπτο;

Επεξ/σία από iordanikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, michalis412 είπε

VPN.LAT απο play store 

Είσαι φοβερός, δούλεψε! Ας ελπίσουμε ότι θα συνεχίσει να παίζει σε βάθος χρόνου. Σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, roentgen είπε

https://sms-activate.org

Δεν μου βγάζει επιλογή Αιγύπτου στο rent. Τι κάνω λάθος;

Μόλις το δοκιμασα και βγαζει κανονικά. Αριστερά διαλέγεις υπηρεσια (netflix) και μετά διαλέγεις χώρα (Egypt)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, agipaok είπε

Ποσό είναι η τιμή στην Αίγυπτο τώρα ?

ειναι 5,04 ευρω συν την προμηθεια της τραπεζας για την μετατροπη συναλγματος που για μενα στη πειραιως ηταν 0,13 λεπτα συνολο 5,04+0,13=5,17ευρω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, michalis412 είπε

 

Σκεφτομουν να παω απο Τουρκια εκει αλλα ξανα ολοκληρη διαδικασια για 2 € δεν την κανω ακομη....

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, agipaok είπε

Σκεφτομουν να παω απο Τουρκια εκει αλλα ξανα ολοκληρη διαδικασια για 2 € δεν την κανω ακομη....

Ευχαριστω 

το καλο με το αιγυπτιακο ειναι οτι κανεις μια φορα τη διαδικασια και μετα καθε μηνα τραβα τα λεφτα απο τη καρτα χωρις να χρειαστεί να αγοραζεις δωροκαρτες και να κανεις τη διδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, michalis412 είπε

το καλο με το αιγυπτιακο ειναι οτι κανεις μια φορα τη διαδικασια και μετα καθε μηνα τραβα τα λεφτα απο τη καρτα χωρις να χρειαστεί να αγοραζεις δωροκαρτες και να κανεις τη διδικασια

Το τουρκικό το έχω με FUPS κάρτα , όποτε τραβάει από εκεί ! 

3 λεπτά πριν, michalis412 είπε

το καλο με το αιγυπτιακο ειναι οτι κανεις μια φορα τη διαδικασια και μετα καθε μηνα τραβα τα λεφτα απο τη καρτα χωρις να χρειαστεί να αγοραζεις δωροκαρτες και να κανεις τη διδικασια

Κάρτα ελληνική ? Revolut ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...